Prison Predlozi

Kad dobijem papir za reset rudnik iz Mystery Crate da idemo ispred rudnik sa desni klik da se samo reseta i da nam uzme papir. A ne da cekamo moderatore po celu noc, jer ja ocu preko noci da resetiram a moderatore nema.
Slomite 1 stepenice iz svakog rudnika da mora onako da se skoci da bi izaso.

Pozdrav,mislim da je to do plugina pa n može da se namesti,ali nisam siguran.

A cekaj kako ja da resetiram M u 06 ujutro? Kad moda nema, i maxi da je to ona nevoli mn i ne ******** me ni 2% tkd?

[quote=“Zdraveto post=278918 userid=14488”]A cekaj kako ja da resetiram M u 06 ujutro? Kad moda nema, i maxi da je to ona nevoli mn i ne ******** me ni 2% tkd?
Pre nego sto napises nesto informisi se oko yoga, a ne napisati neke cinjenice koje nemaju veze.
[/quote]

Te prasa nekoj?

DOZOVLITE DA SVAKI MOD MOZE DA RESETIRA RUDNIK BEZ DOZOVLU OD TRIALMODA. CEKMA 6H ZA 1 RESET HVALA VAM.

Slazem se za predlog, jer poenkad ni u toku dana nema modova…

iskreno moglo bi to da se uradi jer je glupo da cekamo moderatore a oni spavaju a ja hocu da kopam uvece jer tad nema nikog da uzima hvala VAM

Dobar predlog, samo mislim da je tesko izvodljiv i cak nemoguce takvo nesto ubaciti :slight_smile:

Slazem se sa predlogom

Desni klik na papir i onda u chat napises ime rudnika koji bi da resetujes? nije li jednostavno

[quote=“Mefedronn post=278944 userid=15433”]Desni klik na papir i onda u chat napises ime rudnika koji bi da resetujes? nije li jednostavno

Lesno je za reci, ajde idi devolopuj to
[/quote]

pa za sta sluze developeri servera nego za to

[quote=“DreamGamers post=278955 userid=9540”]pa za sta sluze developeri servera nego za to

Jasno, medjutim da li je to za muguce developati
[/quote]

slazem se dobar predlog
pozdrav shaqiri…

Ajmo shiqpee

Predlog prihvaćen, hvala na predlogu.
Lock!