PRIMAQUA zdravo moderator

Zdravo da li bi vratili bed wars ili briges na SERB-CRAFT zato sto pred kraj prosle sezone je igralo puno igraca briges a i bed wars tako da zamolio bi moderatore i vlasnike da nam vrate jedno od to 2 molim vas .Hvala

1 Like

takoe
molim vas

Nece ih vratiti evo odmah da ti kazem, razlog je vrlo jednostavan. Ako nisi vidio, imaju jedva 150 igraca a para od rankova je sve manje. Za njih bi to bio veliki trosak sto se tice para a kao sto znamo da je batica veliki ljubitelj novca

Dino nece da vracaju bedwars i the bridges na serveru odma da ti kazem razlog je jednostavan imaju jedva 150 igraca na serveru

To je apsolutno glup razlog, nece da imaju 2 podservera na koja udju 5 igraca u mesec dana. U jednu ruku jeste verovatno, daju pare na njihovo odrzavanje, a od njih nemaju nikakav doprinos nazad, ne isplati im se drzati podservere koje niko na srw ne igra…

Slazem se sa tobom ne isplati im se da vracaju 2 podservera niko nece vise da igra the bridges ili bedwars jer igraci najvise igraju prison skyblock oneblock factions itd itd i ako bi vratili brdiges natrak nece niko ga ni igrati samo ce udju 5 igraci i igrace dok ne ih smori evo ja na primeru kada je bio the bridges na serveru i kada je the bridges bio na 1.13.2 pvp niko ga nije hteo igrat ja sam moro 15-20 minuta da pozovem bar cetvoro da bi startali game

A bas se pitam zasto ne udje niko na bridges, za bedwars se slazem da ga niko nije igrao. Serb je vise grind server a ne da udjes na brzinu nesto da odigras. U bedwarsu nisu imali kitovi i rankovi i nije bilo pay2win za razliku od bridgesa. To kad su videli no life igraci odmah su digli ruke od bedwarsa. A za bridges je bilo igraca nego sto su pobanovali sve zive moguce ukljucujuci i mene. Ja sam mainao bridges i samirs me false ban…

brt pises 20 tema da si false ban nikog nije briga 6 si citovao

Ko te pitao ista