Prikupljanje stvari i rast

Ovako trebalo bi da ispravite kada nadjem ona svetla iz pakla sto vise na vrhu gore kada ih porusim ne dobijem ono zuto sto od njih pravim ta svetla znaci nadjem ih na ovom world-u zemlji i kada porusim nista ne dobijem tako i jos par itema samo ih mogu porusiti a nista ne dobiti.Trebalo bi sve sto se srusi da se dobije to.
A drugo kada izadjem sa servera povrce ne raste niti ista moram biti na serveru da bi ono raslo kako ga ostavim danas kada dodjem za 2 dana ono ce iste velicine biti ukoliko neko ne udje kod moje kuce u bastu onda raste ako nema nikog ne raste i to bi trebali ispraviti to nije realno na svakom srw raste.

Dok chunk u kome se nalazi tvoja basta -farma nije ucitan nece raditi ni tvoja farma sto je logicno. Ako niko nije pored farme ona nece da raste. Bas bih voleo da me odvedes na neki drugi server i pokazes mi kako raste. Nisu za dzabe u tekkitu stavljali item koji omogucava da chunk bude uvek loadovan. A sto se tice glowstona ukoliko je postavljen iz gamemoda naravno da nemoze da ispadne kada se polomi

Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

Jedini nacin da dobijes glowstone je da odes u shop i kupis glowstone dust, pa craft-ujes block :slight_smile:

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…