Prijavljujem albert1007

On me je vredjao,citavo vreme,dok sam igrao
Razlog: nisam pristao na PVP!

Slike:

Obratite paznju na CHAT.

a evo i jedne moje slike pazljivo gledajte!

http://prntscr.com/vo5qr

Ok,evo jos jedna slika.

Slika:

Danilo to stvarno jeste ponizavajuce sa njegove strane ali to se desava svakodnevno na svim serverima.Stvarno ako nisi pristao na PvP to nije razlog da on tebe tako uvredjuje a i sto te je on uvredjivao to nije razlog da se odma tuzakas samo ga ignorisi i negledaj uopste na Chat.Preporuka od mene :slight_smile: i ti albert1007 ako nije pristao na pvp daj nemoj tako psovati i nemoj se odma duriti nije on jedini igrac na serveru pitaj nekog drugog.

Pametno TNTdestroyer tako i ja radim :smiley:

TNTDistrojer,meni je licno MAnic12 rekao da stavim slike na forum.!
Manicu sjecas se TS3!!!1

a on je dobio Mute,i onda mi je i Alca i Manic rekli da stavim slike :slight_smile:
Inace,ovo nije prvi put da me neko vredja,ali takodje i Albert mi je rekao da slike stavim na Forum :smiley:

Moj savet ti je da ignorises svakog ko te tako vredja.A i pametno ti je ovo sto si stavio slike na forum.

Pa mislim da se ovakvi psovaci trebaju kazniti. Neka sam izbacio vala :smiley:

ok i ja sam stavio slike kako ti psujes i zbog tog mute od alcatraza ja neigram vise na serveru i nema sanse da cu vise ikada uci!

Daj neka neko zakljuca ovu temu dosta je vise psovanja,lazi i ogovaranja.

albert ti nemoras igrati idi na neki drugi server ima dosta onih koji oce da igraju

To sto se oni svadjaju to nije normalno!Albert1007 kaze necu vise igrati, a igrace!Tako je i H.H rekao pa je krenuo ispocetka sa nickom Dog575!

albert1007 kada bi otisao sa servera svi bismo bili srecni,i onako bespotrebno zauzimas slot :stuck_out_tongue:

CcCcCcCc !
Psuje ga zbog SIRA I VOJNE MUZIKE -.- To je klasicni debil , isti takav je i CaptainSparklez (ako ga upoznas kao enemy) .

Ender slazem se :smiley:

Ljudi na svakom serveru ima debila.Nema server bez debilcine neke.Bice admina na roleplayu pa ce da resava komandama.Danilo nemoj i ti njega da vredjas jer si onda isto kriv koliko i on.

U ovom slucaju vise verujem danilu zato sto ga duze znam i zato sto treba da postane Moderator, ali ni igrace ne zanemarujem. albert opomenuo sam danila i ti si opomenut komandom /mute. Nadam se da se necete vise svadjati zbog gluposti!