Prijava

Vaš nick:Lite1337
Ime igrača koga prijavljujete:MrWoobers
Razlog prijave:Vredjanje
Broj pravila:9
Dokaz (Slika,Video):http://www.upslike.net/image/Nyhwx , http://www.upslike.net/image/Ny2Gi
Datum i vreme prekršaja:2016 novembar, decembar
*Opis (dodatne informacije):E pa sad neka i on dobije ban na vise dana jer svakoga koga sam ja reportovao, ali bas svako je imao ban i pre toga, tako da jednom u mom zivotu nek se ispostuju pravila jer ako jos jednom vidim da mi neko psuje moju majku i to ne iz razloga za koje bi trebalo da vam pricam, poslacu svaku sliku jednu do druge, i taj svako bi po pravilu do sad trebao imati ban minimum 7 dana a neko cak i trajni ban, svaka moja prijava dovela je do ban-a na 1 dan, a kada mene neko prijavi, cak i bez ikakvog razloga, ja ga dobijem vise nego sto sam zasluzio. ovo pisem jer je ziva istina, u majku se nikada ne bih zakleo ali moja misljenja i sve sto pisem je istina, i sa razlogom, i nije mi potrebno da bilo ko potvrdi to ili da veruje, jer ja znam da je tacno, a za druge me nije briga! ne pricam samo o ovoj prijavi, vec o svima, i svakoj sledecoj a bice ih mnogo… Dragi moji moderatori, ako lazem ubij te me, ali koliko god neko od vas, znam tacno ko, postovao poneke osobe, sto znaci da nas odvaja, vise od drugih, do mene to dospeva i boli, jednog sam dana, a takodje i danas doziveo ignorisanje mene u sobi : ,zahtev za razgovor sa adminom’’, to ignorisanje, primetio sam takodje da ko je god drugi usao, posle toga, u tu sobu usao je i jedan od admina, mene niko ne farma, niti me je briga ali zelim bar trunku postovanja i ako vi mislite da je ne zasluzujem.

Sledeci put ugasi caps lock i sad uzmi i izmeni temu lepo na mala slova jer je caps lock protiv pravila.Hvala lepo.

Za caps se slazem. Lite1337 ne trebas da prijavljujes druge ako i ti vredjas. Na pravila se zalis kako krse , a ti si na serveru medju onima koji najvise vredjaju i psuju kao kocijas. Postuj pravila i budi primer za ostale. Mogu i ja tebe da prijavim jer imam 1000000 slika , ali necu zbog nade da mozes da se ponasas normalno i u skladu sa svojim godinama.

Slusaj, ja na srw nikog nisam izazivao i nikog nisam prvi opsovao, rekoh ne treba da mi bilo ko veruje jer ja sam zadovoljan i ponosan na sebe jer znam ALI… ZNAM ! da nisam ikad poceo prvi, sav text sa report-a mene je prekriven i poruke koje se nalaze iznad njihovog uslikanog chata su pune psovki na mene, ne samo na msg vec i u globalu, izazivanje. Ti ako imas jednu jedinu sliku o meni , i ako nemas, slobodno me prijavi jer tb nista nisam rekao lepo smo se pvp i ne ljuti se zbog poraza! pozz!

Posle poraza dolazi pobeda. Nije lepo lagati. Lepo priznaj da mnogo po chatu. Tvoje reci na chat sto sam video, navodim: “dete degen”, " ti si degenerik" , “kidaro glupa” , " sta je majmune". Reci koliko imas godina.

Znaci ti me se mani molim te pricao sam sa tobom na ts3 vise puta i nista nisi rekao, a sad kuliras kad je mrwoobers i njegova banda lagala o meni aaa? od tad me svi mrzite OD LAZI . E pa znas kako me to dotice. NE ocekujem odgovor od tebe, vec od admina

Branim mog igraca. To je u novim pravilima dozvoljeno. Vredjao si nas vise puta.

Pa hajde vec jednom nek neki admin odgovori, znam da je ovo jedan od vas gledao a kad je procitao zablenuo se i malo razmislio o svemu?? aa bic malo sad nema niko!!!

Igrac kaznjen.