Prijava ZWORK99 i tnt

ljudi dokle vise ovo imam video kako sam pricao na skajpu sa njim i kako je priznao da jos uvek koristi nodus a kada smo dosli ja(xxiviasterxx), dukac, jovic i ostali da mu grifamo f home on stalno krene u gm 0 i pocne da nas napada, i kad mu ostane oko 5, 6 hp onda bezi sa fly u gm 0. Sto je ocigledno da vam ne radi plugin i licno mi je zwork rekao kako si mu rekao da jos jednom uradi nesto sto nesme da mu ide perma ban.
Evo i slike:
http://serb-craft.com/slike/image.php?di=QWFE
http://serb-craft.com/slike/image.php?di=6QCT

Koliko ja vidim zwork99 ima pun health (sl. 2) -,- i na drugoj slici samo stavlja torch ne bezi -,-

ako nisi provalio mutavi pojeo je zlatnu jabuku vidis li mehurice okolo i objasni mi ako nema nodus kako mu je toliko mracan f home ovo moze jedva da se vidi sa fullbrith :stuck_out_tongue:

po prvi put se slazem sa andrej carom…
prvo i prvo , xxiviasterxx nije mracan f home toliko , samo u video setings stavi brightness na najvise , meni se super vidi , noobino.
druga stvar , kada pojedes jabuku u gm0 pa predjes u gm 1 baloncici i dalje izlaze.opet si ispao noobina.
treca stvar , vidi se da je stavljao torch i ti mozes da seres koliko oces… slika za tnta ne dokazuje on je tu bio afk , tako da ove slike nista ne vrede…

A xxiviasterxx sto pricas da imas RAM memoriju 56GB , pokrij se -.-

Takodje imam par slika samo ne mogu da nadjem vezano za zworka kako fly dok se bori… cim nadjem postavljam B)

Ti? pa tebe je ceo server slikao kad bijes sa /fly , u endu ne deluje plugin , pa ti bijes sa fly ne izlazis iz njega , tebi prvom treba da skinu creatora…

…cuti i pokrij se usima!

O ovome pricam LukaNS…

Da napomenem, zwork99 i ja delimo acc zwork99 jer ce on sad malo vise igrati TF2 pa kad mu dosadi vraca se na MC!

alexa00 nemaz dokaz da je on tebe prvi napao posto i ti si u gm 1 i letis sa sekirom tako da ga duvaj

PA kako si glup decko pogle zasto letim zato sto i ti letis… axaxaxax sam si sebe sjebo ti si prvi poleteo pa sam ja za tobom… :stuck_out_tongue: A i u warp endu naravno ubijam endermene sa fly jel je lakse :stuck_out_tongue:

lukapn00 i ti kad sam u endu letis iznad mene gore onda se spustas na shift i onda kad se spustis do mene udaris me i skine mi 10 hp a to ne smes to je /fly pvp
i zworku pisu helti ispod nicka tako da nije u gm 1 reatde ruzni evo i jedne lepe slike i jos nesto luka lep si mi do kurca u divljini ono

i luka nemam 56 rama nego 6 retarde bolesni !!!

LUKANS NEMAS PRAVA DA ME UDARAS SA FLY JA MOGU KOLKO OCU DA LETIM SA FLY ALI TI NEMAS PRAVA NA TO!Tako da…a i ti iviaster reko si 56 gb rama a ne 6!
Alo vama je normalno ono sto drugima nije normalno!Na prosloj mapi ko je killao sa /fly je izgubio kreatora ili je dobio ban na 6/12 sati i kad se bezalo sa fly nije bilo prava da se udara sa fly!A sad…

pa ti si decko retardiran ko kurac rekao sam 6 giga rama to sto si gluv pa taj kompjuter sa 56 rama mislim da ni ne postoji

PA al ti mene udaras sa fly od gore a ja tebe od dole imbecilu mutavi <3

jel ti kontas on sme da te bije ali ti ne smes da bezis sa fly odkud sad manic i batica znaju dal je on tebetukao na zemlji pa si bezao sa fly ili te udarao u vazduhu

Kada se dogovorite šta je ko radio i jedva čekam da vidim taj snimak pošto do sada svako ko je postavio snimke nije opravdao svoju prijavu!