PRIJAVA MODERATORA SrdjoGFX

Moj nick:KaBOOM_98
Nick igrača koga prijavljujem: SrdjoGFX (moderator)
Razlog prijave: E ovako,usao sam na server nakon 20 dana,roass me tpa do sebe i napisao mi da mu SrdjoGFX uzeo sve iteme i dao nekom nzm ni ja komee,zatim ja i on smo se msg i odjenom SrdjoGFX pise da sam ja napisao da cu ga hackovat,posto nije imao taj SS odnosno ja to nisam rekao jer sam na srv tek bio 10 min nisam ni znao sta se dogada a sve mozete provjeriti u logu,ja sam trazio taj ss kao i ostali igraci,a on je mene MUTE NA 12 H…Zatim je jedan lik pisao zasto me je mute i on ga je odma banovano…svaka cast SC TEAM <3
Datum:27.1.2016.
Vreme:15:00

Evo na slikama se sve vidi…i onda je ban ovog Dega

Evo joss


Prvo, nisam rekao da ces ti hackovati već da je Roass rekao da će mi hackovati acc, i da ima lika za to.
Drugo, mutovan si jer si sve vrijeme provocirao mene kako sam retardiran, glup, ćorav itd. jer ti je Roass vjerovatno drug …
Trece, Dega_1999 je banovan zbog Xray evo dokaz. A možda mu grafička podržava samo rude, imam i drugi povod za ban ali to treba provjeriti prvo :slight_smile:

Rekkao si da cu te ja hackovat,ONDA NISAM TI REKAO NI DA SI GLUP NI RETARDIRAN I GLUP NI CORAV NI NISTA SAMO SAM TRAZIO SS NEMOJ OVDE DA SE IZVLACIS,A TAJ LIK STO SI GA BANN DA NIJE NAPISAO TO STO JE NAPISAO NE BI GA NI BANOVAO,sve mogu sta sam pisao provjerit u logu jedino ako ti nesto ne budes dirao a jedva cekam da provjeree pa da vidimo ko je upravu

Hajde, može :slight_smile:

EDIT:
Lol, razmisli prije nego što objaviš nešto :slight_smile:
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/6614/2016-01-27_14.59.png

TI si pisao da sam ja rekao da cu hackovat i onda su me svi spamali u chat,a de nadji gdje sam pisao da si corav glup i retartiran da bas vidimo…ajde

Prijava odbijena. Tema lock