Prijava moderatora- Nocni

Prijavljujem Nocnog jer je stvarno preterao …
Pre neki dan je banovao SkeletonJack__ Bez razloga … JESTE DA NEMAM SLIKE POSTO VI TO TRAZITE ALI JA SAM BIO TU I OVDE SE POJAVLJUJEM KAO SVEDOK … Bio sam na Survival i dodje SkeletonJack__, pozdravimo se mi iz zajebancije … rek’o ja “oj marmune”
pa posle on “oj svinjo” … I Nocni nam da mute na po 6h sto je nerealno za jednu zajebanciju
A Skeletonu je posle rekao da dodje na TS3 i IZLAGAO JE DA JE TREBALO BATICA NESTO DA GA PITA … SVE ZNAM, ZNAM I SKELETONA I RWR_SERBIA … Nocni mu nesto ispricao a ovaj ga nista nije razumeo i dao mu ban za stalno pod veoma glupim razlogom … “Provera- dodji na TS3”
Znaci Skeleton ni kriv ni duzan …
OSIM OVOGA STO JE NOCNI URADIO IMA JOS STVARI … Ponasa se k’o matora pedofilcina … muva klinke u 24 god …

Lik je dobio dzabe ban na rank koji je platio 20 Eura.

Sta reci … !
a tek Marija sto spucala oko 60 000 dindzi za skoro sve …

Saće on da dođe i napisaće ‘’ temi lock ‘’
I banovaće nas sve zbog vređanje moderatora, kao što je banovao rwr.
Pitam se zašto mu ne skinu moderatora kad je napravio toliko grešaka.
Ajde da budemo realni, koliko je prijava do sada on dobio ?
Banuje i ućutkuje igrače zato što mu je verovatno dosadno, nema čovek šta da radi.
Može mene on sad da me banuje zbog ovog što pišem ali mene baš briga.
I ja sam čak video kad vas je mutirao na 6 sati, samo zato što ste se našalili.
RWR_SERBIA je oke devojka, i on se stvarno petlja sa klinkama od 13 godina ?
Ako je to istina onda mu svaka vala više i meni je dosadio.
Saće i ulizice da počnu da pišu.
I šta bi tamo u onoj mojoj temi kad sam ga prijavio, ja reko da ga ona nije vređala i da kaže pravi razlog i on čovek napisa meni
Piše sve, temi lock.

Koliko prijava je Nocni dobio to nije moguce …

Pa nije 100% dobio na lepe oci …

Evo zasto je dobio ban :wink:
http://prntscr.com/a4z6cl

[quote=“Jovan_Cparty” post=57872]Evo zasto je dobio ban :wink:
http://prntscr.com/a4z6cl[/quote]
Facebook i Forum i SERB-CRAFT nije isto jebote … Gledaj ovako, nelogicno je da mu Nocni daje ban 1 dan posle toga
I jos jednom, Nocni je ovaj put iskoristio Baticu da ga banuje !!! . + lagao je za njega kako je trebalo nesto da ga pita …

Stavi se u njegovu situaciju… Sta bi ti uradio tom igracu? Gledao bi ga? O.o

ja bar ne bih lagao za Baticu …

Znači ako neko kupi rank on dobija imunitet na serveru?

Niko to nije rekao …

Srdjo i ostali moderatori pocnite malo da dolazite na skypvp jer postoji 3 igraca tandem koji su citeri sutra cu vam ih snimiti …
Sto se tice nocnog ponekad se ponasa (ubi boze za mute …neko napise dal si normalan odma mute …)…Ako je dzoni dobio demote onda i nocni…

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Ako ce mo da gledamo Nocni ne gresi nego se pridrzava pravila.On je strog samo to a sto se ostalog tice nije on ni u jednom slucaju bio ne pokolebljiv kada je 16MrMaster dobio ban lepo mu se izvinuo sto bi i vi drugi trebali da uradite.Ne branim ja nikoga ali nije covek ne pogresvi.A sto se tice Dzonija njemu treba vratiti moda jer je bio po meni odlican na kraju je demode radi petricka kojo je bio hacker.
Samo sam izneo svoj stav i msm da svako moze da pogresi ne supkam se nikom nemam dlake na jeziku tako da nemojte da mi odgovarate na te nacine jer imam kratke zivce.Ne biste volili da popizdim.Znaci ovo od mene.Lik neka se samo lepo izvine i 100% ce dobiti unban.

Ne bih se toliko ponižavao da se izvinem za nešto što nisam uradio, to je barem neki moj stav…

E ovako Nocni je extra lik ne pravi probleme ne banuje bez razloga druzi se sa igracima ne motuje bez razloga mislim mene jos nije ni jednom cudi me ahahahhaahahha eh kad bi tako bilo hhahahaahahahhhhah ma nocni je konjina kavog nema citav server se zali i manic mu ne skida moda omg A meni samo onaj smrad Petricko prijavio manicu na facebooku i ulazim sutradan nema moda meni vise zbog ljudi koji su lagali da nemaju hack a nakraju se uspostavilo da imaju i da nisam nikad pogresio al pustimo mi to sad sta je tu je…
A ti nocni izneverio si me mislio sam da si ok lik al vidim da nisi fuj si nedo bog da te sretnem u realnom zivotu ako si takav vamo mogu misliti kakav si realnom zivotu fukara kakve nema… -_- a to prepirka izmedju Marije i njega to je cista ljubomora Jer je Nocni ljubomora na Mariju ahhaahahha Pedofilcina obicna… I za kraj Napusi mi se kurca NOCNI …( .sakmydragu ) p.s Nisam teo :wink:

SkeletonJack nije dosao jos uvek da se zali zbog bana i ako je to napisao na fb da ce doci. Ako neko od vas ima nesto da kaze manicu ili batici moze da dodje na ts3 da to i kaze. nas ip od ts3 je : ts3.serb-craft.com
tema lock

SkeletonJack-u je rečeno da dođe na TeamSpeak, preko Noćnog od strane mene, na moj lični zahtev je banovan. Nešto ga nisam video ovih dana i sada postavljate temu kao još jedan u nizu udara na Noćnog, dobro lepo je to, ali džabe glumite žrtve i pravite se ludi. Svako udari u zid kad tad.