Prijava Moderatora - Lord_Kass

Vaš nick: ninkovic97
Ime igrača koga prijavljujete: Lord_Kass
Razlog prijave: Lazan BAN - nema dokaze
Dokaz (Slika,Video): Imate u prilogu
Ukoliko video postavljate na YouTube ili neki drugi sajt ne sme da ima ime klipa u sebi nista vezano za SERB-CRAFT vec samo Prijava igraca i njegovo ime!
Datum i vreme čitovanja: 2015-10-25 17:38:02
*Opis (dodatne informacije): Pogledajte sve ovde http://www.serb-craft.com/forum/unban-sekcija/6694-zahtev-za-unban-ninkovic97#49982, ako sam bagovao iteme neka mi dokaze

[quote=“Ninkovic97” post=49983]Vaš nick: ninkovic97
Ime igrača koga prijavljujete: Lord_Kass
Razlog prijave: Lazan BAN - nema dokaze
Dokaz (Slika,Video): Imate u prilogu
Ukoliko video postavljate na YouTube ili neki drugi sajt ne sme da ima ime klipa u sebi nista vezano za SERB-CRAFT vec samo Prijava igraca i njegovo ime!
Datum i vreme čitovanja: 2015-10-25 17:38:02
*Opis (dodatne informacije): Pogledajte sve ovde http://www.serb-craft.com/forum/unban-sekcija/6694-zahtev-za-unban-ninkovic97#49982, ako sam bagovao iteme neka mi dokaze[/quote]
Oces da ti on snimi video kako je nasao tom igracu ness bagovano? :huh:

Moze, slobodno

Ne mora da znaci da si bagovao, ako posedujes bagovane iteme, to je za ban i smatra se da si ih ti bagovao. B)

Ovo je kategorija Prijavi igrača, a pošto je Lord Kass moderator, prijava nije po pravilima.

Hhh, lazan ban? Nema dokaze? Sta ce mi dokazi?.. Kao prvo, pre 2 dana si imao 500k, juce ti je exploding tnt ili vec ko “dao” 1m na “zajam” sto znaci da si ti juce imao 1.5m, ja ulazim danas na srv i vidim ti imas 3m pa od 3m skaces na 3m 100k, nemam pravi dokaz da si bagovao ali skoro si poceo da igras i da ti za kratko vreme skupis 3m nije normalno cak i ovi da kazem stariji igraci nisu uspeli da skupe toliko do sada od kako igraju a ti skupis to za 3-4 dana, poz od mene reko sam svoje. :wink:

Ti si se sam na ovu temu izjebao da imas multi acc :stuck_out_tongue: izvinjavam se na psovanju

tema nije po pravilima i tako pa da rezimiramo neke stvari, sve je lako proveriti…imate warpove :smiley: na vasu stetu…jer warpove koristite ili za zamke ili za shopove gde imate bagovane iteme…dakle prvo slike od nocnog jer je vlasnik warpa a u shopu ima surcinac,dzili i skillz1g dakle da pogledamo slike malo:D inace string,plava orhideja,kaktus…sve boje vune…pa ne postoje…mozete farbati vunu samo sa bojama iz shopa a u shopu ja ne videh da ima plava…uostalom slika vredi hiljadu reci…kako vi deca inace kazete…cpoz :smiley:

Zelim odmah razlog zasto je Nocni unbanovan, da nije mu Lord drugar ili sta?

To se i ja pitam…
Msm zasto bi on bio banovan pa je Lord_Kass za 15min utvrdio da nije bagovao i unbanovao ga ?

Objasnio je na unban temi od ovog. Ja san mislio da je kucao samo n pa tab pa ispao on ali je on dao bolji razlog

A rwr sto je postavila slike?
Ma dajte ljudi nisam ja od juce, veza cini cuda. :slight_smile:

Ah nisam vidio sliku detaljno noćni ima string

ova tema je svastara,treba je lock ,dzabe se spamuje :smiley:

Evo i nocni je dobio ban, tad nisam bio 100% siguran i nisam hteo da pogresim