Prijava moderatora---------Janni_xD V2

Vaš nick:PumaZz
Ime igrača koga prijavljujete:Janni_xD
Razlog prijave:Banuvao me sa Team Speak-a bez razloga(ISPOD OBJASNJENO)
Broj pravila:Ne znam
Dokaz (Slika,Video): Dokaz da sam napisao da me prebaci u sobu : imgur.com/a/iXS86gJ Dokaz da sam banovan : imgur.com/a/7xoppjy
Datum i vreme prekršaja:14.6.2019.
*Opis (dodatne informacije):Lik me je banovao sa Team Speak-a jer sam rekao da me prebaci u sobu Balkanski FaZe(to je moja soba).Pitao me je jel imam channel admina tamo ja sam rekao “da” on je rekao “pa sta onda”?.Ja sam rekao “stavio sam sifru koju ne znam”(stavio sam sifru neku bezveze da bi kikovao jednog lika koji mi je usao u sobu) a on je posle toga rekao “onda ides ban” i banovao me je.Kakva je ovo administracija banuje me nizasta sto nisam kriv+nemaju nimalo postovanja ni. I DA DODAM SAMO DA SAM JOS I NAPISAO DA ME PREBACE U SOBU PRE NEGO STO SAM BANOVAN !!! imgur.com/a/UlKNMx7

                                                                                 Molio bih da vlasnik odgovori na ovo !
                                                      Mod koji je odgovorio u prosloj zalbi nema nikakve dokaze niti govori istinu!!!

Dobio si odgovor na proslu temu. Svaka sledeca tema otvorena u vezi ovoga bice obrisana.
Lock.