Prijava Moderatora - hailranger

Vaš nick: God_PvP
Ime igrača koga prijavljujete: hailranger
Razlog prijave: Neutemeljen ban
Dokaz (Slika,Video): http://www.serb-craft.com/forum/unban-sekcija/5621-dokaz-za-god-pvp-za-halingar
Datum i vreme: 2015-08-08 01:37:37
*Opis (dodatne informacije): Stajao sam u pustinji sa jednim likom nije bilo pvp i dobio sam ban Hakovanje - Provera dao sam mu slike na forum i on je reko nema bana.Nek mi da dokaz 1 dokaz da imam hack ja neznam kako je on to mene proverio kad nisam ni bio u pvp nije me ni udario da vidi dal imam antiknock back nista.
Nebi da vredjam ali decko nije za moderatora 100% sad to je moje misljenje sad ako vi mislite dugacije jbg.

Prvo da ti objasnim da se nasa proverava ne mora da zasniva na tome da li si ti online ili ne vec imamo statistike kroz koje mozemo da vidimo da li si i koliko koristio nedozvoljene stvari tj. hack/cit.

Imate ovo što gleda verzije ili to dolazi uz AC+ ?

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

objasni mi molim te koj sam cit/hack koristio ili neka objasni hailranger

Koristi’o si neki, a koji si koristi’o to znaš sam… :kiss:

ma neigram vise minecraft jer su moderatori uvek upravu a ti danijel55 nemas pojma sa pojmom koristio sam cit pa kako sam koristio aj objasni mi i sto da sedim ovde po ceo dan na stolicu i da gubim vid zbog budala good bye ovde su najpametniji manic12 i batica jel oni zaradjuju zbog nas budala sto igramo igrice i znam da ce ovaj odgovor da izbrisu al briga me ko je procitao procitao je

ako ste zavisni od igrica ko vas jebe ja prestajem

udebljo sam se 2 kila nemam kondiciju da trcim ni 50 metra zavrsio sam sa igricama i sa kompijuterom

Idite svi na ovaj link http://www.serb-craft.com/forum/prijava-igraca/5533-prijava-igraca-kurtononhead-na-skypvp?limitstart=0
Pogledajte sta sam napisao, a niko od admina ili moderatora nije to shvatio ozbiljno.
Na kraju se ispostavilo da je tacno sto sam rekao.

jednom komandom mi mozemo videti sta si ti radio od kada si se registrovao na server. Bilo to pre 5 dana, 10 , 30 ili 5 meseci…
Lockujem temu jel pricas mi zivotne stvari koje nas stvarno ne zanimaju.

Otkljucao sam temu KennyZZ samo da liku dam odgovor, sorry.

Vecina citera konta da su pro posto umeju da skini i pokrenu neki cit klijent, a da su svi ostali totalni noobovi. Nema potrebe da dokazujes da nemas cit kada mi znamo da imas. Recimo sistem koji Vas prati 24 sata kada kopate i mi vidimo da imate iskopanih 2000 stona i nadjenih 380 dmd. Minecraft pri generaciji sveta postavlja 3 dmd ora u chunk izmedju lvl 5-12. To znaci da bi u proseku trebali da iskopate 1792 stona(ili dugog) bloka da bi dobili 3 dmd, bez fortune pika. Znaci da je verovatnoca nalaska 0,16%. Ako neko ima 21% tj 130 puta veci rate od prosecnog igraca naravno da koristi cit, i koje ti meni dokaze da das ako je i mojoj babi jasno da imas x-ray? Ali ne, vi sa citom ste pro, a svi ostali totalni noobovi.