Prijava moderator Djuksa

Vaš nick:Nije bitno
Nick igrača koga prijavljujete:Djuka moderator
Razlog:Za banovanje bez dokaza
Dokaz (Slika/Video):Imate u logovima servera da me nuje bez razloga jert sam ga dropao i ajde da me je prijavio neki igrac i snimio da sam cheatovao al da me on banuje jer sam ga droapo i govori mi da imam cheat to mi je previse smesno a sta je jos smesnije lik koji igra 2 ipo sezone serbr koji je kopao dok nije bio mod i reportovao svakog lika koji gaq ubije sad ima kredbilitet da odredi ko hakuje i da me banuje za to a decko ne zna da drzi pikeks u ruci ocigledno posto ne ume da razlikuje kopanje i pvp posto on misli ako on pogodi blok u kopanju a da ga b lok ne hitaq da je tako i pvpu i tuzno je sto deci od 13 ipo odina koji jos imaju mecne zube daqjete da vode server. kapiram da je server propao al bas ovolio ja sam zadivljen
Obrazloženje:

Kao osnovnu lekciju u školi koju smo učili, kao i većina vas igrača jeste da što je duža rečenica, bez zareza ili sličnog, ona gubi smisao i postaje previše komplikovana, tako da bih te molio da ubuduće žalbe sastavljaš smisleno, bez stresa, otvorenog srca i duše

Što se tiĉe prijave na mene, konačna odluka je da je žalba odbijena, jer se prijave na staff isključivo vrše preko maila [email protected], ali ću ipak prokomentarisati tvoj ban ovdje, jer prema ovome što sam do sada pročitao sa tvoje strane, nisam baš siguran da li bi se snašao u sastavljanju maila.

Dobro znaš da si dobio ban za reach (na prvom accountu) od strane ANTICHEAT-a, nakon čega ulaziš na drugi account i ponovo te Anticheat izbaca za cheat, uzmem jedan fight da odradim sa tobom, ti bez malo stida i dalje koristiš reach, vjerovatno jer togglovanje cheata je za tebe nuklearna fizika, ili jednostavno nisi toliko napredan da povremeno stisneš TAB da pogledaš ima li nekog Helpera na serveru. Pozdrav :smiley: