Prijava igracaaa Flqt - njegovi multi accovi

Vaš nick: Gveklom_PvP
Nick igrača koga prijavljujete: Flqt - (njegovi multi accovi PeraParadajzzz - PeraParadajzz itd vidi se sve na snimku)
Razlog: Multi Acc
Dokaz (Slika/Video):PeraParadajzzzz - PeraParadajzz - PeraParadajzzz - PeraParadajz - DjavoNosiBradu - Flqt - YouTube
Obrazloženje: Nije mu verovatno prvi put da ovo radi da ubacuje vise Accountova kako bi mu se Startovao KoTH na SkyPvP-u i da bi bio #1 na KoTH Top… na snimku se vidi kako svi igraci koji su usli su bili u MESTU nisu se pomerali nije fer prema ostalim igracima da se ovo radi , zahtevam da se detaljno provere accovi i IP adrese preko kojih je ulazeno… takodje se na snimku vidi kako su svi odjednom izasli i posle je krenuo da se pomera Flqt msm da ide po mapi krece se uglavnom. Cuo sam vec od nekih igraca da ovaj IGRAC ubacuje Accove te sam odlucio da Recordam i jednostavno da stisnem TAB u 12:00. Ako zelite da pogledate ceo snimak ako ovo nije dovoljno napisite :slight_smile:

1 Like

Pozdrav, nakon provere svih IP Adresa i naloga koji su dobijali banove za nedozvoljena sredstva, odlučila sam da kaznim Flqt!

Hvala na prijavi.
Zaključavam temu

1 Like