Prijava igraca

Vas nick: Markings/Delamey
Ime igraca koga prijavljujete: LukaXO(Dankinq,BehindTheMask,ManicMeUcio,BusttedNigga(Mozda))
Razlog: MultiAcc / Nije pravedno kaznjen / Puni Power u svom f / Izbegavanje bana
Datum: Juce 22. Feb
Dokaz: https://www.serb-craft.com/forum/prijava-igraca/29191-prijava-igraca
Opis: Postovanje,dok sam ja banovan na 3 dana zbog vredanja sto sam mu rekao da je bolesno dete i da se posavetuje psihijatriju,on je dobio ban samo na 3 dana zbog Vredanje i Pretnje + Ja sam ga jos prijavio za MultiAcc / Reklamiranje,moderator odgovoran za njegovu kaznu je Andjelko ja sam LukaXO rekao da cu i ja njega prebiti i dobio sam ban.A on da ce da me izlomi od batina i jos svasta mi je pricao jos je pomenuo server “Spai*” i koristi dogradivanje accounta ( Power u F) i lazno se prestavljao kao ja pod imenom “Dankinq”
Po ovim sekcijama trebalo bi dobiti perm ban na svim accountovima cak i IP Ban.
Reklamiranje
Pozivanje igrača na druge servere, postavljanje linkova sopstvenih YouTube kanala ili klipova koji nisu snimljeni na našem serveru, postavljanje linkova drugih sajtova koji nisu zvanično vezani za SERB-CRAFT.
Primeri:

  • „Ko hoće na Mineplex?“ (teška reklama)
  • „Novi klip! Pogledajte youtube.com/c/serbcraftSC“ (laka reklama)
  • „Dođite na moj server! IP: xd.minecraftsrw.com“ (teška reklama)
  • „Igrao sam na Mineplex-u juče!“ (laka reklama)
    Kazne:
  • Laka reklama 1. put > Mute u trajanju od 1 do 24 sata
  • Laka reklama 2. put > Primenjuje se kazna Teške reklame
  • Teška reklama > Trajni Ban sa cele mreže ili MAC ban
    Napomena:
  • U ovakvim situacijama koristiti komandu /report

Vređanje
Pisanje ružnih reči ili psovanje drugih igrača je najstrožije zabranjeno.
Primeri:

  • „Ustaše glupe…“
  • „Hoćeš da ga po**šiš malo a?“
  • „Pozdravi kevu od mene…“
  • „Pedofilu jedan, crkni“
    Kazne:
    → Svaki moderator ima pravo da u zavisnosti od situacije i težine reči kazni prekršioca pravila privremenim mutiranjem u intervalu od 2 sata do 7 dana.
    Napomena:
  • U ovakvim situacijama koristiti komandu /report

Pretnje
Pisanje pretećih poruka igračima da ćete im naneti neku štetu u stvarnom životu ili materijalno je najstrožije zabranjeno.
Primeri:

  • „Sad ću da ti hakujem nalog pa ćeš da vidiš…“
  • „Nemoj da ti dođem kući i da te izlomim“
  • „Srešćemo se kad tad…“
  • „Ako me ne unbanujete DDoS ću server“
  • „Zvaću moderatora ako mi ne vratiš stvari“
    Kazne:
  • 1 .put > Svaki moderator ima pravo da u zavisnosti od situacije i težine pretnje kazni prekršioca pravila privremenim banom ili mutiranjem u intervalu od 2 sata do 7 dana.

Korišćenje drugih naloga kako biste izbegli kaznu i nastavili da kršite pravila mreže, kao i pravljenje drugih naloga u cilju nadograđivanja svog glavnog naloga je zabranjeno.
Kazne:

    1. put > Trajni Ban na svim nalozima ili MAC ban

Prijava odbijena. LOCK
Lepo ti je rečeno na ts3 od strane Manić12, ne možeš da prijavljuješ dosta puta za jednu istu stvar.