Prijava igraca Zeekkoo

Vaš nick:kikiriX
Nick igrača koga prijavljujete:Zeekkoo
Razlog:otkrivanje licnih informacija
Dokaz (Slika/Video):https://imgur.com/a/dDX8p9w
Obrazloženje:otkrivanje informacija mojih bliznjih bili smo u pozivu saznao je kako mi se zovu roditelji i moji bliznji jos otkriva da sam sa juga zelim da se igrac kazni

  1. nigde se ne navodi da su to tvoji clanovi porodici ili bilo ko tebi blizak
  2. zeekkoo je upitan ko je to i rekao je nzm
  3. jug srbije je velik bato i Batica zivi na jugu evrope omg to je otkrivanje licnih informacije !
  4. ovo je fora iz zvezde granda ahahahah, ne znam sto pravite fake teme i pokusavate nekom da smestite ban

momak, nit znam odakle si nit znam ista o tebi, vidim te prvi put na server, to sam iz sprdnje napisao jer je to jedan vodilac iz Zvezde Granda rekao, tkd nzm sta sam o tebi rekao, pod 2. kao sto sam vidis na slici mene je igrac pod nazivom QuickDrop pitao ko su te a ja sam zatim odgovorio nzm, tj jednostavno govorim istinu, ne znam ko su te jer ponavljam to su iz Zvezde Granda…

  • zeekkoo

btw modovi mogli bi da se pozabavite i ovom temom

svi vi koji pravite alt acce na forumu i pisete da ga odbranite ne interesuje me lik je dobio ban 30 dana sto je napisao igor matic kapirate za ime i prezime tako da me ne interesuje sto se pravite glupi i ajde nadji mi gde je to rekao voditelj zvezde granda ahahahaha balavci…

pa bolest je ako je za to dobio ban ali koliko znam dobio je unban :lab_coat:

Prijava igrača je odbijena.
Nije napravljen nikakav prekršaj.
Temu zaključavam.