Prijava igraca Zask fastmine

Vaš nick:Gagulaa
Nick igrača koga prijavljujete:Zask(Pele)
Razlog:FastMine Nedozvoljena sredstva
Dokaz (Slika/Video):Zask (Pele) Citer FastMine - YouTube (1080p)
Obrazloženje: Na klipu se vidi kako Zask ili ti Pele tada na nalogu kopa duplo brze od mene mozete videti kako ja kopam sa eff7 a kako on kopa vidi se velika razlika dok kopa bone block u T rudniku

Ovo nije gagulaa pravi

Ovog igraca IP ban jer se lazno predstavlja da je gagulaa i skinuo je klip i sve!

Jos ovo nije cit imao sam haste iz lucky blocka :smiley:

Kao prvo proslo je 24h od ovog klipa.

Ovo sam ja snimio JA SAM PRAVI GAGULAA OVAJ JE UKRAO KLIP I POSTAVLJA DA SMESTI BAN ZASKU
TAKODJE ZASK IMA EFF 7 I KOPA LEPO OVDE SE NISTA NE VIDI.

Molim admine da se jave ts3, da vidimo ko pravi ove forume “Gagulaa” jer se predstavlja kao ja.

Takodje zask je imao Haste II koji je dobio u LB i ja sam mislio da je cit ali na kraj sam video sve i izbrisao klip, nasao se ovaj pametni da ukrade klip i postavlja, takodje napravio je lazni forum, molim administratore da banuju ovo jer on nije Gagulaa.

2 Likes

Proslo je 24H jos nije njegov snimak predstavlja se kao lazni Zask sto je za ip ban

u ovom delu se vidi da Zask nije instant iskopo taj blok i vidi se da lomite istom brzinom samo sto on kopa manju povrsinu od gagule i zask kopa sa eff7

4 Likes

i haste sam imo tad iz lucky blocka dobio par minuta

zask kopa 4x2 a gagula 5x2 i normalno da ce brze zavrsiti svoj red

2 Likes

Ovo je bila sprdnja da ga trolam kao da citujem, ja objavio na yt TROLL ZASK , neko uzeo klip i napravio Gagulaa forum i objavio hahaha, @Kamber molim te resi ovo i banuj ovog Gagulu sa foruma jer nije pravi gagula nego neki sto smesta banove, ja sam pravi Gagulaa.

Gospodin MaxXx - Akiis pravi alt accove na forumu i prijavljuje. Nije real Gagulaa, u isto. su clanu i zasto bi ga lik iz svog clana report?. Nadam se ds ce te odbiti prijavu.

2 Likes

@Ethernet Podrzavam protivnik :smiley:

vidi se fast mine,cist fast mine… nije posteno prema drugim igracima da kopa ovako…

Uopste se ne vidi fastmine, imao je haste i kopao, ja sam ga snimao da ga trollam ali je Akiss uzeo klip i stavio kao fastmine, a to sto pravi lazne forum profile to ce tek da srede nadlezni, poz

2 Likes

aj ne gubite se svi odje redom moroni mrtvi poserem vam se usta poklopci od nutele posrani iako sam ip banovan ovo je tuzno za sta se likovi prijavljaju jbt pih pih

3 Likes

Pa serb craft 2023 samo se reportaju oce da smeste 1 drugom ban ne mozes igrt

BRate i ako dobije ban to se mene ne tice, ja od toga akoristi nemam. Po videu se vidi da mozda ima haste 2 pogledajte logove i vidite. Ako nema onda je fastmine i banujte ga. I vratite ANTICHEAT znaci DOLAZI LIK BANOVAN VISE PUTA NEGO CEO SERVER ZAJEDNO, I CITUJE NA KOTHOVE I IGRACI KOJI GA OPREMLJUJU NE DOBIJU BAN. Hvala vam na odvojenom vremenu za citanje ove poruke.

1 Like

Nece vrnu ac to je zavrseno na kothu neki likovi prave altove opremljeni lete ne mozemo igrati na miru

Pozdrav

Prijava se odbija!

1 Like