Prijava igraca xorik

Vaš nick:pedja_019
Nick igrača koga prijavljujete:Xorik/Shiffey
Razlog:otrkivanje licnih informacija
Dokaz (Slika/Video):https://imgur.com/50TSl1Q
Obrazloženje:Napisao je u chatu “ko hoce da posaljem sliku pedjice” meni to smeta zelim da se igrac kazni + je banovan na prosli nalog “Shiffey” zbog pretnji pa je napravio novi acc i poceo krsiti pravila.

1 Like

ovo zasluzuje ban na 3 meseca zbog otkrivanja licnih informacija, + vec ima ban na main acc za pretnje toxican igrac zasluzuje da ne igra na ovom serveru

Koliko ja ovde vidim nikom nisam poslao sliku, ako neko ima dokaze neka posalje i da
ti si vec podelio moju sliku tako da bi ti trebao biti vec banovan a evo i dokaza

Ja nikome tvoju sliku nisam podeleo niti sam nameravao a ti si nameravao da nekome posaljes moju sliku ne pokusavaj se izvuci sada, ovde zasvrsavam sa odgovaranjem na tvoje lose izgovore.

na slici se vidi da si vec podelio sliku ovom MOMSMASHERMILOS tako da bi ti trebao da dobijes ban za
otkrivanje licnih podataka, ja nisam nikome poslao tvoju sliku ako imas dokaze pokazi i neka me banuju ali ovo sta radis je mnogo bezobrazno od tebe zelim da se ovaj igrac kazni jer otkriva moje licne podatke

gde se to vidi ? nije napisao nista da mi je poslao nit mi je poslao nit ga imam na drustvenim mrezama

Igrač će biti kažnjen.
Temu zaključavam.