Prijava igrača XDSOFUNNY

Vaš nick: POLSKA
Ime igrača koga prijavljujete: XDSOFUNNY
Razlog prijave: Neprikladan sadržaj
Broj pravila: /
Dokaz (Slika,Video): Slika
Datum i vreme prekršaja: 28.7.2019 23:18
*Opis (dodatne informacije): Ovaj lik nije nazvao sebe četnikom nego ovim nickom provocira sve Srbe na RP-u,ujedno je ovo provokacija i diskriminacija nad igračima koji su Srbi,ukoliko ne bude kažnjen za ovo žalbu podnosim jer vi modovi očigledno dozvoljavate da se Srbi diskriminišu i da Srbi ispaštaju zbog servera koji se zove SERB-CRAFT mislim stvarno dokle ćete više? Dozovite se pameti vidi se da ste plaćeni da ne kažnjavate ovog seronju. :lol: Još jednom vas napominjem ne kaznite ga žalba ide na vama pojedinima koji ste plaćeni (naravno čast izuzecima)! (Neću dozvoliti da Srbi budu diskriminisani!) :lol:

Ovim putem upozoriću moderatora koji vidi ovu temu ako ovoga ne kazni da ću direktno se žaliti vlasnicima jer vi ste modovi (osim modovi koji su Srbi) ste protiv Srba i ne kažnjavate svoje zemljake nego mi Srbi ispaštamo zbog vaših. Od mene toliko POZDRAV i Nagyon köszönöm!

I sad će meni taj moderator da priča… Nije ovo nije to jeste to blablabla kako vidiš da mi branimo svoje i mrzimo Srbe?

Jednostavno jer se bavite politikom eto zašto!

Prijava odbijena, igrač je sam sebe tako nazvao.
Lock.