Prijava igraca - ShadowIce

Vaš nick: xShadowIce
Ime igrača koga prijavljujete: ShadowIce
Razlog prijave: Kopiranje nicka
Dokaz (Slika,Video): Slika
Datum i vreme čitovanja: /
*Opis (dodatne informacije): Vecina ljudi misli da sam to ja i kod svih zeli da se tpa, u brzini oni ne primete da fali (x) i tpaju pogresnog igraca (ShadowIce), naravno on/ona kaze svima kordinate i tako unisti mnoge baze.

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/3850/Screenshot_6.png

Ne razumem razlog prijave brate,ovo nije za tempban,ban,unregiser ili sta vec ti oces?
Gde pise da ne sme to,jeste to lazno predstavljanje ali nije dosao nigde i rekao Ee ja sam xShadowice tp me u bazu,tj nemas dokaz za to,shvatam sta oces ali ako gledas po pravilima nemas dokaze

Zbunjen sam , na serveru je ShadowIce u XxPvPxX.I posle vidim XShadowIce , i msgam ga i pitam ,Jesi li ti ShadowIce?’’ ,on kaze da.

lik koji je kopirao IskoGamerBIH imao je nick IskoGamerBIN popio je ban pre 2 sezone,.,

Ok

Da lik se lazno predstavlja prosle godine je meni na SW rekao da je xshadowice i ja sam mu poverovao ali klarax mi je rekla da to nisi ti.

Skrillex evo ti mali dokaz, ako treba jos cu da stavim fotografija…



Ckapi si, prvo si uso u SexyFaces pa onda si se premestio… Nije covek pogresio :stuck_out_tongue:

Nije on ni bio u SexyFaces, ja sam sa njegovog acc usla u SF, i sad kad je poceo da igra on je izasao, a ko i ne bi, kad samo ja igram iz f, i ti, ali si uglavnom AFK…

U SexyFaces me je klarax ubacila, kad sam ja usao prvi put na moj acc bio sam izbacen u wild. :smiley:

Ok,uzivaj :smiley:

  • ne ide ban za to tako da jebiga…
    Dzabe si prijavio ne ide ban za to pitao sam i haila i manica :stuck_out_tongue:
    Lik je mentol pitao sam ga desi shadoww od kad se nismo videli i on kao od pre 2 3 godine kao ovo ono.
    Ja pitam oces u moj home brate,on kaze ocu naravno brate kod mog brata u home samo. L 0 L

Koliko vidim Shadowice je i premium nick tako da!
Igraci ce morati biti oprezni oko tih nickova :wink: