Prijava igraca- pastetaman,LosmYKey

Vaš nick:CREEPER1BLOW
Ime igrača koga prijavljujete:pastetaman,LosmYKey citav njihov f
Razlog prijave:Ulazenje u bazu iz gm 1
Dokaz (Slika,Video):
Datum i vreme čitovanja:Vidi se na slikama,nisam mogao fraps nesto mi se zafrkalo
*Opis (dodatne informacije):Ja i moj drug Kullman smo gradili bazu za nekoliko sekundi vidimo njih dvojicu kako lete i dolaze u nasu bazu da nas kill.Izasli su iz gm i poceli nas kill.Vidio sam da ima i prethodnih prijava na njih i na citavu fakciju.Oni su jos poceli iz gm 1 poceli praviti tnt cannon.Ja trazim mozda skidane creatora ili ban za njih

Iz ovih slika se ne vidi bas najbolje,treba ti bolji dokaz…

BAN BAN I BAN! prestat cu da igram zbog njih :frowning: :frowning: zloupotrebljavaju komandu /nick cijela fakcija Britania to radi :frowning: i citeri su jedna provjera bi to dokazala :frowning: a admini nista ne rade umesto ban sve i disband f i ne citaju ovo na forum :frowning: prestajem sa Serbom jedini razlog je fakcija Britania na koju se zali ceo server a admini ne reaguju :S

Ovo nije razlog za ban. Ko uplati Creatora, ima puno pravo da koristi komande /gm 1 i /fly kada god zeli. Znam ja da su oni citeri i sve to, ali moras ih uhvatiti sa kill aurom i anti knockom. Ne brini, radimo na unistenju Britanie. Pozdrav B)

Pa pogledaje prijavu od Cone98 ima cvrse dokaze za ban…

Pazi, ne mogu dobiti ban zbog koriscenja /fly komande i komande /gm1. To koristim i ja kada napadam, dozvoljeno je. Ali vec one slike kada udaraju kroz zid, to je neki cit i to je vec dokaz za ban. Ne branim ja njih ovim, vec samo govorim realno.

TwistedBeast koja je poenta napadanja u gm1? Kad tebe oni ne mogu da udaraju a ti njih mozes da ubijes o.o? to nije pravedno, i jos da grifaju u gm1