Prijava Igraca Mr_Levioz nzm koji put

Nzm sto se uopce mesas u temu kad je ovo izmedju mene i levioza, da sam na tvom mestu reko bi roditeljima sta radi tvoja sestra na serveru i obratio bi paznju sta sve pise u chatu, veliki pozdrav za tebe

Salji seku DM da skeniram ja to metoda.

2 Likes

zasluzuje ban vec duze vreme krsi pravila i nije kaznjen, takodje i ove sezone hackuje i niko da obrati paznju .

4 Likes

Ja nigde na slici ne vidim da je napisao “Haadzija” ili “drim” tako da ovo ne mora da znaci nista mogao je da misli na bilo koga

1 Like

Vrlo dobro se zna na koga se misli, a ja te molim da ne komentarises temu jer nisi ni upucen

Slazem se sa igracom, vec je jednom bio sankcionisan zbog ovakvih razloga, ali mu ocigledno nije bilo dovoljno. Smatram da ovakav community ne treba biti na Serb-Craftu.

1 Like

nzm sta pricas ti al ocigledno ste zatupljeni serbovci bez mozga kojima je minecraft zivot

sta radi brateeeee, ti ces nekom da kazes “sta sve pise u chatu” najvise si psovao mrtve majke i clanove porodica nego mi svi zajedno mentolcino prljava izadji iz mc sveta

1 Like

Kaze nama mc zivot a igra verovatno duplo vise nego svi mi zajedno ovde.Aj greota mi tebe da vredjam, ti si samo glupan koji pise sta mu drugi kazu ili da bi se uvukao nekom

ma najjace sta ti pricas

sto bi se ja “uvlacio” nekom sa igrice a ovo sto ja igram duplo vise od vas svih zajedno ovde je najveca istina ikad nemam zivot i ceo dan visim po forumu kao sto ti imas 10 forum accova i sam sebi lajkujes poruke (=

Kako si tako duhovit =) , poslusaj martinov savet sto ti je rekao i to je to od mene

'“Kaze nama mc zivot a igra verovatno duplo vise nego svi mi zajedno ovde.Aj greota mi tebe da vredjam, ti si samo glupan koji pise sta mu drugi kazu ili da bi se uvukao nekom” ssmesan lik

Овде не треба да се доводи у питање нити ко је тај који је ово написао, нити шта он ради на серверу, ни све остало. Ово је најобичнија пријава као и свака друга где поменути играч једноставно из своје искомплексираности и недовољног задовољства који живот доноси, провоцира другог играча тј. Мартина који је само играч који је пријавио најнормалније ствар, не треба се уопште узимати у обзир да ли је Мартин ово пријавио јер је овај његов enemy или шта већ, могуће је да постоје одређене антипатије али то је сасвим небитно, јер када је у питању пријава, да је Мартина неко пријавио, такође би и он требао бити кажњен, међутим, пошто се овде говори о другом играчу, тај играч треба бити кажњен и то је то, поготово што је више пута исте ствари писао и опет није научио да се понаша како треба.

7 Likes

Zamolio bi modove da zatvore ovu temu jer mu se smuci kafa ujutru, kada vidim na sta su igraci spremni da idu samo da bi njihov fucking ENEMY dobio ban.

1 Like

Nidje veze, ko da mu je prvi put da je to pisao

Ovo jos nije loock ?:frowning:

Sto bi bilo lockano kad je prijava u razmatranju jer si prekrsio pravilo na serveru?

1 Like

Pozdrav, Igrac ce biti kaznjen
Lock.

epa veliki pozdrav, posto je igrac kaznjen za nesto pre 20ak minuta na serveru, ova prijava predlazem da mu samo poveca kaznu. i sami vidite da krsi pravila ko kocijas, zasluzuje vecu kaznu