Prijava Igraca Mr_Levioz nzm koji put

Vaš nick: martin2003_
Nick igrača koga prijavljujete: Mr_Levioz
Razlog: Pominje igraca haadzija iz ciste mire i pita me jesam li isao na njegov grob LOL, vredjanje
Dokaz (Slika/Video): Screenshot by Lightshot , Screenshot by Lightshot
Obrazloženje: evo, igrac Mr_Levioz iz ciste mire dodje i psuje pokojnog igraca koji je igrao na serveru i iz razloga jer nije bio team s njim… Isti ovaj igrac je takodje dobio MAC ban u slicno ovo vreme prosle godine, za isti razlog jer ga vredjao, dobio kaznu, ali izgleda je to dzabe bilo. Predlazem da se perm banuje, jer ovo nije prvi put da ovo radi. Moderatori su itekako upuceni u ovaj problem i vrlo dobro znaju da ovo igracu nije prvi put da ovo radi. Zelim da neki stariji moderator pregleda temu, jer noviji moderatori mislim da nisu dobro upuceni u ovaj problem… Pogotovo zna dulix, vrv creeper1blow, Batica vlasnik itd, uglavnom malo stariji moderatori.
edit: mislio je na igraca HAADZIJA, ne na drugog.

2 Likes

Ovde nigde se ne vidi spominjanje sada pokojnog igraca zbog ceka je i samom leviozu zao jer je jedan mlad zivot ugasen! E sada na koga je on mislio to ce ostati tajna verovatno!

1 Like

SIne ja nisam video veceg zaludjenika od tebe ovo ti je 10ta tema da mi smestas ban na ovaj nacih ahahhahaha.Javis mi se svaki dan u mc i provociras me na ovaj fazon a znas da nisam glup da ti napisem sta treba da bi se dobilo ban oces li jednog dana ostaviti ovog coveka na miru.Licno me boli k ali bio si dobar sa njim javljas mi se u msg pises jesi bio na grobu kod poqn-a itd normalno da cu i ja tb iseces slike i pravis nevinasce od sebe.Znaci ne spominjem nikoga i boli me k ja nisam glup i znm ako me neko izaziva da ga jna posten nacin :smiley: nisam ti ja glup sine ali nicetry ja bi tb ban posto ti je 10ta tema.Smiri se malo i gledaj sta radis od sb…

1 Like

Mr_Levioz je olicenje sta znaci olos od coveka.Provocira lika za nekog sto je umro a ne sme da napise nick da ne dobije ban u kockice pa pise znas ti dobro.Plus necemo o tome sto moderatorima pravi neke slike i stavlja durex po faci, toliko mu je dosadno u zivotu.Ban za olosa raspalog !!!

2 Likes

ne brate ti to vec pises odkad se to desilo, ne znam koga lazes, vec si jednom dobio ban i to vrlo dobro znaju i moderatori. ja ne pokusavam da ti namestim ban, vec me nervira tvoje ponasanje prema igracu koji je izgubio svoj zivot na nacin koji nikome ne bi pozeleo. al ti imas bolest i siris mrznju na server s tvojim drugarima. to pricas i u CALLOVE na discord i u chatu.

1 Like

HAHAHAHAH al je lud vuksa jebote

Samo pisanje i pominjanje preminulog igrača je bolesno i treba se sankcionisati trajnom zabranom igranja na serveru.

1 Like

Ovako posto ocigledno od mene pravite nekog monstruma mislim da vam lose ide svakkao me briga sta mc likovi misle o meni i moim timerima prvo za ono sto si reko da ti nikome ne smestas banove na ovu temu da resimo vec jednim sa dokazima koe ti meni saljes na insta
Screenshot by Lightshot. Screenshot by Lightshot …Evo ovo su dokazi da ne pravis vise nevinasce od sebe i sam znas sta radis nije problem ni logove da vadim sta si m pisao u msg pa si dobio ovakav odgovor.Ja znam sta pisem i znam sta radim niko ne moze da mi smesti ban niti moze da pokusa ovo sam ti sad odogovorio i nadam se da se vise neces blamirati i praviti ovakve teme.I da me ne smaras u msg vise na ovu temu mislim da bi bilo posteno sa tvoje strane prema ovom liku koi ti je bio tim a sa moje strane biceo onako kako je ko zasluzio.

ne provlacite ga po forumu vise da bi vam enemy dobio ban bednici

1 Like

perma ban za obojicu i ovakve teme vise da se ne prave, pozdrav

1 Like

Dobri dokazi 15ti februar 2022 bravooo
Posalji od sinoc ako imas nesto, zato prestani biti rtd da lazes, znamo da ti je to u srce.

obrisi temu jadove glupi

Molim da se komentari nevezani za temu obrisu ili da se korisnici banuju, ne vidim njihov cilj osim toga sto brane njihovog gazde koji je ispao dvolican time sto vredja preminulog igraca.

pogledaj kakvu temu pravis, nista nisi bolji od njega sve sto bi ti zeleo je da on dobije ban na jebeenii serb craft, srami se brt

1 Like

to sto je tebi on timer nema rasloga da ga branis, nisi ni ocito u problem upucen sta su sve pisali on i njegov klan o coveku tkd ono

Pa da ga on ne spominje kako bi pravio temu?Meni svejedno dal ce dobit ban al oni su sami rekli da se to kaznjava i martin ga je prijavio.Al samo se odlucite jer ste prijavljivali za isto, jel kriv onaj ko ga pominje il onaj sto pravi temu i prijavi onog koga pominje.

on mi nije “timer” nzm dal si tolko glup ili se pravis, boli me korac sta pisu on i njegov clan jer su tamo svi idioti a ti si isti kao oni sto je najgore jebenoo ostavi lika da pociva u miru i prestani se blamirati po forumu, taj ban nista nece promeniti a ti toliko zelis to kao da je to nzm ni ja sta

pa ne podrzavam to sto radi al on moze da ga ignore al sta ces martin je jedan od najbolesnijih likova na serveru

a boli me korac stvarno ko je ovde kriv ko provocira itd samo prestanite da se vracate na istu temu bolesni idioti zatupljeni u mx svetu

Daj bre mentolu ne pricaj stvari samo da se dodvoris ovima sto pisu pre tebe.Ima pravo da ga prijavi jer njega zna od 2017 a ti koji ga ni ne znas ne blamiraj se ovde