Prijava igraca Luka_Kacavenda

Nick na serveru:Endercraft777
Nick igraca kojeg prijavljujem:Luka_Kacavenda
Slika.Ovu sliku mi je poslao Endercraft777 ali on nema acc ovde pa je od mene trazio da postavim temu.

Imam ja slika i slika q Manic i Batica nisu usli na server ima mesec dana . :frowning:

Poruka za Manica i Baticu : kako vi mislite da odrzavate server kad neulazite skoro nikar , stvarno neznam !! :0

Sent from my LG-E610 using Tapatalk now Free

Izvini ali zasta nam onda sluze moderatori. Moderatori sluze da rade stvari umesto nas. A oni su veoma fer i aktivni. A ja sam pre nekoliko dana usao na srw da sredim bugove kao i batica :smiley:
Послато са GT-S5670

moderatori sluze da pomognu koliko mogu oko servera loler je napravio lolerland a delija je tu svaki dan ali nemogu oni sve da rade a vi samo pare da dobijate i igrate dotu po ceo dan kao sto su mi rekli da radite mislim to nije posteno ako cete tako onda nastavite mislim.

Manicu tvoj posao kao Admin je da udjes na server bar 2 puta u toku dana , nemoras da budes na serveru po nekoliko sati , udji igraj jedno 5 minuta i zadji , tako se valjda to radi majku mu , nekad ste stvarno bili aktivni i dobri , a sad izgleda koda mrzite ceeo server , izvinite ali tako ispada :frowning:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk now Free