prijava igraca GIGAntic

Razlog nacionalno vredjanje evo slika
http://prntscr.com/4ms7mu

Kao prvo, ovu svadju nisam poceo ja, nego vi. Trpio sam koliko sam mogao, dok niste rekli ‘‘Noz zica Srebrenica’’, vise nisam mogao da trpim i ja sam rekao svoje. Evo (samo) 3 slike od onoga sta ste vi meni pisali…

To su poceli da pisu nakon tebe jer si ti sve zapoco i nadam se da ce se manic ili batica ogdazvati na ovo!!

AJDE NE SERI ZNAS. Moj mac se zove Republika Bosna, i kada killam nekog odma nacionaliste prorade. Kao na primer e02, Bobillho,Ali_Al_Faraj itd. Trpeo sam lakse uvrede ali teze necu i ne umem !

Ajde što tema nije prema pravilima, to ću ti ovaj put pregledati kroz prste ali kada vidim da mi se tu prepucavate, prosto ne verujem. Kao prvo, obojica ste krivi. Jedan zato što vređa a drugi zato što se spustio na njegov nivo i počeo da vređa i on. Prema tome, ovaj put ili ćete obojica dobiti ban ili ćete se smiriti i malo razmisliti pre nego što otvorite usta. Na vama je izbor.

Ide lock na ovu temu jer nemam nameru da čitam vaše prepucavanje i pokazivanje prstiju na to ko je prvi šta rekao.