Prijava igrača ficqez

Vaš nick: Soul0503
Ime igrača koga prijavljujete: ficqez
Razlog prijave: Nepravedno kaznjavanje
Broj pravila: NEMA (uvedite ovo jer je ficqez na slobodi)
Dokaz (Slika,Video): screenshotovi
Datum i vreme prekršaja: 7.7.2018. 22:15
*Opis (dodatne informacije): ficqez je jedan jako ocajan moderator. Ovo nije prvi put da me je nepravedno kaznio. Pre otprilike 3 meseca ficqez me je ban na 5d zato sto sam mu u helpop napisao 3 poruke da je jedan igrac pojeo encku pre borbe protiv mene(na turniru), neko vreme kasnije je rekao da je on to video i da mu je bilo jako smesno i da ga zabole za to a u temi turnira pise da je to strogo zabranjeno i za to se kaznjava. Veceras, za vreme turnira, ficqez me je mute jer sam napisao 2 poruke i to na 7d, a sve ostale igrace koji su spamovali ko zna koliko poruka je mute na 1h-6h ili na 1h ban.CAK i da jeste bilo spamovanje, a nije, pogledajte ovo http://prntscr.com/k3r596 . To je to od mene, voleo bih samo da ovo pregleda neki ‘‘veci rang moda’’, i naravno ne ficqez jer ce on samo reci neku glupost i obrisati. Zahtevam unmute za ovo bar da se smanji za 5d-6d jer nije bilo spama bacio sam i slike pa pogledajte. Ovo sto sam ga provocirao, to sme da se radi. Svi modovi koji su bili tu mogli bi da potvrde da ovde nije bilo spama. Pozdrav!

Jako puno vas je ometalo turnir sto sa spamovanjem sto sa bacanjem strela na arenu, vise puta si ti i drugi opomenuti, dobio si unmute odmah nakon turnira, moja dobra volja, i ako si pre toga spamovao ali nema veze. Ja sve igrace gledam isto i uvek sam na strasni pravde, ja sam ti tad rekao ali evo i sad cu, tad kada si se zalio za encku da je taj igrac pojeo rekao sam ti i dokazao da nije tako i ban nisi dobio od mene nego od drugog moderatora zbog prevelikog vredjanja sto na serveru to i na TeamSpeaku. Kao prvo sam turnir prate minimum 3 moderatora pre toga kada se igraci teleportuju pogleda se njihov inventory i /heal se, zasto se /heal, zato sto tom komandom ponistavas druga dejstva kao sto su encka i potovi. Sam turnir prati gleda i organizuje dosta moderatora. Jesi dobio dobio stroziju kaznu ali i drugi su, mada jesam za tebe malo preterao jer si tako naletao strozija kazana za svakog sledeceg uvek, oni koji su bacali stele na arenu dobili su privremen ban. Ja znam da si se naljutio zato sto nisi ucestvovao na turniru ali dobro vise srece drugi put, nadam se da smo se razumeli, ovim putem ti se izvinjavam na strozijoj kazni, ti nemoj da krsis pravila i necemo dolaziti u ovakve situacije. Veliki pozdrav.