PRIJAVA IGRACA DROOLIN , XXIVIASTERXX , i ostalih!

Evo , pa ako ovo nisu dovoljni dokazi ja ne znam , kapiram da vam oni najvise para daju , ali nije u redu :
Manicu , Batice , sta cemo sa ovim :
http://www.youtube.com/watch?v=_H7JgrzN6dk&feature=youtu.be (na pocetku preskocite prvih minut ipo , ubacio sam pogresan snimak…)

A ovo? Ovo nista?
https://www.facebook.com/photo.php?v=649182815109754&set=o.105208136266744&type=2&theater

dokaz da nemam stakovane armore je to sto ste mi polomili jedan deo armora, dokaz da ne prolazim kroz vrata je taj sto me niste ni snimili da sam prosao kroz vrata , prvi put kod kuce sami ste vide da su se vrata otvorila jel ja nemogu da otvorim vrata na njihovoj teritoriji i vrata su posle toga ostala otvorena. to sto vi serete da gledam u pod mogu da gledam jel kada te udarim u noge odletis a ujedno sa tim dokaz da nemam knockbak na sekiri. necu da se psujem zbogneke igrice tamo jel to najvise mrzim i obecao sam da necu vise to raditi a luka ajde sad iskreno reci da li si mi pokazivao pre nedelju dana kako s nodusom da prolazim kroz zidove samo mi reci i bez vredjanja i psovki :smiley: :stuck_out_tongue:
a za drmunda imam snimak kako priznaj da koristi neki tamo hack slican nodusu, tacnije taj snimak ima droolin ali svejedno napravicemo temu za to.

Ajde luka nemoj da seres…
A zna onaj video sto si postavio sa nodusom pa obrisao ?
Ovde se ne vidi nikakav nodus -.-

AndrewPH ti da cutis , samo ides cas na jednu cas na drugu stranu , iviaster , ja sam za nodus odsluzio svoje , ti nisi!
IVIASTER ja nodus nemam od kad me je manic banovao , zao mi je ali nisi upravu :slight_smile:
A necu da se mesam da li neko drugi ima nodus , ja sam prijavio tebe i droolin , i nikog vise …

pa ne bi reko da si odsluzio a sta cemo sa ovim a?
http://serb-craft.com/slike/image.php?di=3F3N

pa reko sam ne -.-
a i da sam reko da , ja ga ne koristim , otkad me je manic banovo nisam izbrisao jso 2 nedlelje nego je bio iskljucen , a dobro i sta sad ,jel sam killao nekog s nodusom , nisam , jel mi je uopste bio ukljucen , a ta sliak nije tacna evo sad cu slikati moj mc!
ALI NEMAM NODUS !

A sta cemo sa ovim :
Eto vam slika mog mc-a ako treba slikacu u toku igre da vidite da je moj!

Evo to je moj mc :

mnogo je tesko obrisati nodus za 10 sec se brise oces ja tebi da slikam a? ja sam poslao sliku manicu preko skajpa a ova slika je pre 2 dana a napisao si da si izrezao radar sa nodusa i tako to ostalo.

ceka cekaj oces da kazes da ti nisi snoopyxxx jel to oces da kazes. Da ti nije mozda drug neki bio na acc ili je mozda namesteno ja mislim da ovo ne moze da se namesti

Ne , ja sam snoopyxxx , i nisam nista napisao , i nemoj da se*es kad nemas dokaze.

13:00 Hahah dokaz da Ibrahm ima nodus izvini molim te,kako je uspeo odande da ga vidi.
15:03 se vidi da si iseko snimak :slight_smile:
16:34 opet iseko snimak a malo pre si reko da on nema nodus.
Luka jako si isfoliran,toliko od mene :slight_smile:
-Isto ovo sam napisala i na yt btw.

[quote=“Droolin” post=8186]13:00 Hahah dokaz da Ibrahm ima nodus izvini molim te,kako je uspeo odande da ga vidi.
15:03 se vidi da si iseko snimak :slight_smile:
16:34 opet iseko snimak a malo pre si reko da on nema nodus.
Luka jako si isfoliran,toliko od mene :slight_smile:
-Isto ovo sam napisala i na yt btw.[/quote]

Alo , f home nam je ravan, i otvorena je kapija tako da je to cista poljana posebno sto on stoji i vidi ceo f home!!!
Izrezao sam pa sta? -.-

SERBCRAFT time ja cu da smaram ovako sve dok se ne preduzme nesto , banujte ih na 12h , 24h kolko ocete , al mora da ih bar opomenete jer ste mene odma banovali bez IJEDNOG dokaza nego su se svi zalili na mene , a njih nista a imam 10 dokaza , sta jel se sve vrti oko para ne razumem???

da li ce iko pogledati ovu temu? -.-

nece jel ovo nisu nikakvi dokazi veci dokaz je da banuju tebe zbog one slike i cek cek oces da kazes da ti nisi na pisao u msg da si izrezao nodus decko slika ne vara i nemoze da vara

e i da jos si danas delio god maceve na serveru i plus temu za prijavu nisi napisao lepo. :stuck_out_tongue: Luka ne budi ljubomoran sto na mene andrewa calvinatora , lea i droolin niste mogli vi ceo nod zajedno sa legends

Ne znam ko mi je dao 15 seta god armora pre 20 dana? da nisi ti mozda a? Ko se dogovarao da ide u arenu da duplira armore , da niste ti i Andrew?

Uzgred razbucali smo vas , ali , ja ne znam stvarno , ti jos mislis da ce iko da ti veruje da nemas nodus? ili sta vec? Ako treba otvoricu novu temu pa nek svi sa servera kazu dal imas il nemas cit

e ajde bas da vidimo napravi temu jedva cekam a oces slike tvojihf hom sjebanih a oces? a ako nisi znao da su svi moderatori i admini sa serba protiv tebe jednom su teleportovali jos pre ce server kod tebe u f home da ti biju igrace a za nodus da vidimo ko ce da kaze da imam ja a ko da imas ti

koje meni dao 64x stackovana armora pre a?