Prijava igrača: djakozz (Runex123,djak1)

Moje ime na serveru: Gigantic
Ime igrača kojeg prijavljujem: djakozz
Razlog prijave: Cheat- Antiknockback, Kill Aura.
Dokaz: VIDEO

Opis (dodatne informacije): Kao sto vidite imao sam Knockback II na macu i kada sam ga udarao nije ga knockalo, a pisalo je da sam ga udario. Takodje vidite da svaki put kada me udari pogodi me critical, a kada sam ga 2. put udario tacno se vidjela i Kill Aura. Da ne spominjem da ce mu ovo biti 3. banovani nick (ako ga banujete-.-)

BAN! Ima dokaze i vidi se da cituje banovan je na djak1,djak12,Runex123 I nemoj te ga unban ?

Banssssssss1111111

Emirrr je upravu cit se vidi iz aviona !!!Njegovi banovani profili su:Runex123,Runex_xD,djak1,djak12!!
Znam sve njegove profile bio je samnom u f !!I ban je na 4 prof ocigledno decko nemoze da nauci da igra bez cita !!!
Pravda za djakozz !! BAN IP !
Samo da napomenem hack su mi acc molim ownere da mi vrate acc!!!
Prvo phitofex a sad ja owneri kontakt me na skype sto pre da nebi pokrali sve acc na srv !

Owneri nemaju sta da dugovlace nego da mu daju ban i vidi se sve i sve je jasno ?

Nemam sta da kazem za runexa.Ali michael ti si jedna bedna cka ovamo mu se ulizujes zoves ga na skyp a ovamo pricas da ga banujete.

Treba ga BAN IP a ne ko ovo do sad. Batica ga unbanuje bla bla BAN IP!

.:NOD:.
Behind enemy lines

Nema Djakozz nista!

Kako ste vi glupi djakozz uopste nema cit ja sam bio tu. On je stao pored jednog kamena i kad ga je Gigantic(Illegal) udario on je udario u kamen i nije se pomerio. I samo da vam kazem tak Illegal je najveci citer na SRW-u kao snima neke koje imaju kilauru on ima najvecu i imam 4 slike de mi priznaje da ima kilauru koju cu sad dati Manicu!!!

Zapravo, Gigantic je Emir. P.S. imam kill auru… MOR`O SAM! :slight_smile:

Retardi sutite. Razumijem vas u neku ruku jer vi ne bi zeljeli da on dobije ban jer vam je drug. ALI DOBIT CE GA. NE DOBIJE LI GA JA IDEM NA ZOCKER I NE VRACAM SE NA SERB CRAFT. Phito mnogo seres, nisi bio tu, ja znam. U to vreme opste ti nisi bio na serveru. I ne seri da je bio kod kamena, ne on je bio NA kamenu kao i ja, ali mene je odbacilo. I jos se fino vidi Kill Aura kada sam ga 2. put udario. Gledo je negdje u stranu a udarao je mene. Annunaki za tebe imam samo nesto reci: Citer brani citera :wink:

NOD! Preko trnja, preko blata, uvijek BRAT ZA BRATA!

Emir, znas kolko me zabole sto ces ti da predjes na drugi server ako njega ne banuju? Nemoj da mi glumis ovde nesto, svako ko je jaci od tebe je odma citer. Makse. :wink:

Ajde ti ne seri citercicu. Jucer si se pojavio na serveru i glumis neku silu? Igrali smo pvp, ubio sam te. Nakon toga si me molio da ti vratim iteme. Napao si me sa dvojicom drugara, dvoje sam vas ubio, treci je pobjegao. Na snimku se vidi cit, dokazi su neoborivi :wink:

NOD! Preko trnja, preko blata, uvijek BRAT ZA BRATA!

Djak ima ćit i imamo bezbroj dokaza koji pokazuju na to. Braniti prijatelja je ok ali ovde vam to neće pomoći.
Takođe Phitofex ti nemoj da se javljaš jer imamo i mi oči, ne moraš da nam prepričavaš kako je bilo jer smo svi videli.

Besmislenu raspravu, vređanje i “pokazivanje prsta na drugog” neću tolerisati.

Bravo Dulje vidi se da nisi dzabe dobio forum policajca !!!
Pravda za djakozz ban IP !!

Phitofex, majmuncino, ti si prvi ovde citer, ti da cutis.

Silence! I KILL YOU! - Tapatalk the Dead Terrorist
FIGHT AGAINST THE EVIL "o"S!

cista situacija.

Aljoksa gde te je ovde phitofex _

On je postavio reply, i video sam ga, a Dulje ga je obrisao (Da bi se urcio).

Silence! I KILL YOU! - Tapatalk the Dead Terrorist
FIGHT AGAINST THE EVIL "o"S!

Miloše ja sam mu izbrisao poruku jer je počeo da vređa i da daje krivicu nekom drugom koji sa ovom situacijom nema ništa.

Aljoksa proveri inbox. Poslednja opomena.