Prijava igraca Delija+CupaviOsvetnik

Ja sam hteo da zivim sa delijom na plot na rol3play,i on mi je dao.Rekao mi je da ce i Cupavi da zivi sa nama.Ja reko OK (posto je OK lik).To je bilo juce uvece.Ostavio sam cest sa stvarima (iron i enchanted book i ostalo…).I DANAS UDJEM PRAZAN PLOT IZBRISAO ME SA PLOTA I SVE MOJE CESTOVE I DODAO CUPAVOG!!!Delija je bio OK DOK OVO NIJE URADIO!ZAHTEVAM DA MI SE VRATE STVARI!I SAD AKO BATICA (moj brat) KAZE DA SEREM NECU VISE DA IGRAM NA SC!

Delija postaje los :slight_smile: verujem u ovu pricu jer nema rank tako da bi uradio to…

Jeste,prihvatio te je na PLOT i imali ste 2 chesta-za ostatak price ne znam :frowning:

Ja verujem Dusanu,mislim sto bi lagao :slight_smile:

Ja sam igrao sinoc normalno sa vama (DJFantom, acksman), cupavi nije bio jos dodat na plot… bili su chestovi i sve tamo kad sam otisao. Jutros kad sam krenuo u skolu oko 7.15… pola plota je bilo izbrisano, ostao je bio samo zid, onda sam obrisao i ostatak zida /plotme clear i makao sam vas sa regiona jer sam mislio da je neko od vas, ili je admin (nema ko treci). A Cupavog sam tek prije dodao na region jer je i on mene dodao na njegov.

Uistinu mnogo zajebano …