Prijava igraca - ''ahgjkdsdf''

Vaš nick: Savo2002
Ime igrača koga prijavljujete: ahgjkdsdf
Razlog prijave: Psovanje i postavljanje ovakvih slika…
Dokaz (Slika,Video): http://imgur.com/okYnaNc
Datum i vreme čitovanja: [Nije citovanje vec postavljanje ovakvih slika na forumu…] 2.3.2016
*Opis (dodatne informacije): Ne razumem zasto je moramo staviti ovakvu sliku na moj post? Sta mu je sad znacilo sto je postavio ovakvu sliku, jel dobio sta? ja kao uvredjen trazim da ovaj sa ovakvim imenom dobije ban na forumu…

Gospodine Savo, ja se Vama ovom prilikom doboko izvinjavam,…Ja Vas nisam uvredio vec sam rekao samo svoje misljenje o temi koju ste napravili, a ta slika opisuje to sto sam hteo reci, ja nikoga nisam vredjao, ni ti sam psovao i izvinjavam se jel nisam znao da forum koriste i deca, moja greska, ako ce da me ban slobodno, jos jednom gospodine izvini te, moja greska.

Evo ako ovo cita moderator neka ide na ‘‘Sanduce’’ i udje na moj topic i neka vidi sada sledecu sliku koju je postavio.
Pa koliko ja znam takve slike samo klinci od 10 godina postavljaju, i da misle da su neko i nesto…
Izvinjenje necu da primim, niti nista, jesam li ja tebi sta skrivio pa da napises ‘‘Boli na KUUURAC’’ i ‘‘Boli me kurac’’ ?
Pa da ti to nemas[necu da se vise raspravljam ovo ce neki mod. da resi!]

Dobio je privremeni blok sa foruma!
Traje sve do 10.3.2016