Prijava Fragger1

Sasvim normalan dan. Otisao sam na warp divljinu. Izazivao sam neke igrace. Odjednom, pojavio se Fragger1. Udaram ga, a nista se ne desava. Nema regeneration effect cestice. Nema nikakve cestice. Moj Damage Indicator pokazuje da ima 20/20 HP. Udara me na nekakav nacin kao da drzi desni klik i spamuje levi. Nisam to uspeo da slikam. Nije imao strenght efekat. UDARA ME, UMALO ME NIJE UBIO! KLJUKAO SAM SE JABUKAMA DA BIH PREZIVEO! Jedva sam mu pobegao. Ovo je usledilo posle:

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/1303/2013-10-28_12.01.18.png

Zahtevam Ban.
-Alarg!

Aleksa bolje da nisi ni otvarao temu zato sto Manic i Batica nece da ga banuju jer oni bodre citere !!! EVO OVAKO ja sad SVIMA ATO VIDE OVU TEMU skinu KINLY ILI RUBIX zato sto igraci sa ovog citerskog servera korriste !!! Imate ih na SVIM sajtovima !!! Lako mozete da vidite na youtube kako se namestaju u fajl VERZIJE !! I sad cete imati vise citera na serveru . Necu da vam postavim link nego hocu da sami skinete . Ako me pitate zasto sam ovo napisao , dojadilo mo je da me ubije neko sa 100 skila na macu a ja + jedem javuku , + imam armor , + imam sekiru , ja njemu neskidam nista hp-a , mene je retard Frele se zove ima na macu jedva 100 skila mene ubije . Jebote pa gde to jebeno ima !!! Nemojte kao po obicaju nista raditi jer vi drzite server na kom svaki igrac ima cit ??? Sta nemozete da stignete da ih banujete zbog preteranog ucenja uz monitor ??? Stvarno vas nekontam vise , prosto receno smorio sam se pored vas , ja jesam star igrac Serba , ali mi je stvarno vise pun kurac citera !!! A sad neka kaze Manic i Batica da nisam u pravu , ajde neka kazu !!! Vi hocete da vam server bude najbolji u Srbiji , a vi nista ama bas nista ne preuzimate u vezi ovih citera . Dobro samo tako nastavite , dobro ste krenuli da vam server bude najgori u srbiji !!!

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Svaka cast Popadija, imam isto misljenje kao i ti. Neko ce reci “sta sad ovaj bot filozofira, a na serbu je dva meseca”, ali za ovo kratko vreme, dosao sam do istog zakljucka (nije bilo tesko).
Molio bih vlasnike, u ime svih postenih igraca, da najvecu paznju i trud usmere na borbu protiv citera. Uzaludno gubimo sate i dane nebili napravili sto bolji oklop i oruzje, a onda dodje citer i uzme nam sve. Cemu trud? Oticice vam posteni igraci, a ostati citeri. Uradite nesto!
Toliko sam se iznervirao, da poslednjih dana nisam ni igrao nego sam provodio sate na internetu trazeci resenje, ali ga nisam nasao. Citera ce uvek biti, ali se treba istrajno i svom snagom boriti protiv njih i ne dozvoliti im da se razmnozavaju. Vi znate kako, niste od juce. Zauzmite jedan stav i nedozvolite da vam ga iko, pogotovo prijatelji, uruse zarad slave u igrici.
Nemojte mi zameriti, ovo je ujedno i moj predlog za novu mapu.

Izvinite, ali, upalo mi je nesto u oko :frowning:
Salim se, hvala na inspirativnom govoru Popadija i Filipe, ali to ne vredi. ONI OVO NE CITAJU… Secam se kad sam u semptebru 2011. pokazao Popadiji ovaj server, kad su svi bili nevini igraci, kada server jos nije bio na vrhuncu svoje slave. Gde je sve nestalo? Gde je ono postenje koje sad ne postoji? Gde je sve otislo? Molim admine da svaki dan ulaze na server u vanish modu i pregledaju warp divljinu, NAJMANJE pola sata ne bi li nasli citera… i onda BAN IP I BAN na username! Pa cemo onda videti gde im je Bog otac otisao!

Zato ja lepo odem nagde daleko, što dalje to bolje, i nikom ne smetam i niko meni ne smeta. Takođe sam za to da grifing bude ukinut. Uopšte nije potreban. Neko se trudi da napravi lepu kuću, i dođe neko jak i sruši je. A kad hoćemo da se odbranimo, napadač poleti ili uključi čit i kraj priče. Ako neko hoće da se bije, ima arenu, nek ide tamo i leveluje skillove.

+1 Popadija. Ja sam takođe bio tu kad je server bio samo spawn i prazni placovi. Gde si morao da pitaš admina da ti obeleži plac da možeš da gradiš. To su bila vremena.

pisao sam ovo mnogo puta sto je popadija pisao i to sam poceo odavno da pisem ali nista batica igra dotu po ceo dan nema ga na serveru anti cit ne radi posto njih nema da povecaju anti cheat kad se smanji ali dobro sta da se radi takvi smo mi srbi. Ali ja vas stvarno ne razumem. Kako smete da pisete da je server 8. u svetu a ne ulazite po mesec dana na njega ne radi nista citeri svi sad udjem na server niko od creatora samo ja i popadija i alarg dok mu nije istekao a na spawnu svi lete ko da su pili red bull a i da su pili tesko da mogu poleteti od toga.Otisli smo vam skejter ja skuks cak je otisao i baticin brat jel je pametan cak najpametniji jel je prvi otisao aman ljudi dokle vise mislim dokle god da pisem nista se nece promeniti, ali kao i obicno batica napise jednu prosto prosirenu recenicu na ovo sve sto smo pisali i zakljuca temu i misli da nas je ispalio a sta cemo za xxkneleta sto sam posla pre mozda 2 meseca nista nek nastavi on svima da prica kako ima cit nema veze kad smo ovako krenuli obrisi blugin za anti cheat pa da svi lepo letimo i rusimo sa nukerom a creatora ko jebe necemo da uplacujemo kad imamo na citu fly i ostalo. Nekada je bilo mnogo ali mnogo bolje u stara vremena na serveru ja bi rekao da ste prvi ali sad ne bi rekao da ste ni u prvih 100 jel server koji je u top 100 mora da ima bar /balance-- ali da pise stvarno koliko para ima a ne 0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
ako nije dosta pisanja ja mogu jos puca mi kurac sta ce te reci na ovo sve jel sam jedan od onih koji je najvise dao para na ovaj server i imam pravo da pricam istinu.
hvala onom ko je procitao- i ako zakljucate temu primoracete me da napravim novu temu i da odvojim jedno pola dana na pisanje…

Ma nisu oni 8. u svetu, oni su 8. na GAMETRACKERU, da idu na mcserver.com gde je oficijalni sajt, tu bi bili kao ja na mctop unarmed :smiley: Plus server je offline (crackovan), a da je online, tu bismo bili samo ja, moj brat i Velibor!

Pa ja cu izgleda dozivotno da pisen recenice sve dok vi ne naucite da se ponasate. Server poslednjih nekoliko nedelja “stoji u mestu” sto znaci da nista ne radimo niti cemo raditi sve do global restarta. A onda posle globala sve sto vam se svidja na ovoj mapi nece biti na sledecoj i obrnuto. Posto dovodimo sigurnost igraca (te vase nodusice i ostala govna mozete slobodno u dupe da gurnete) i konacno povecavamo aktivnost admina. Nemam nameru da sedim 24h i buljim u divljinu i cekam ko ce da poleti ili da napravi ace. Znaci shvatite da i mi imamo zivot, i skolu i devojku i provod i ne sedimo ceo dan na kompu. Cim vas neko ubije ide psovanje i odmah da ga banujemo. A to sto vi koristite isti taj cit… da ne ispadne da pricam prazne price. Videcemo sta ce biti posle global restarta!

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Drzim te za rec! :smiley:

niko tebi ne kaze da sedis po ceo dan za kompom ali vi udjete jednom u mesecu. Izvini brate ali svaki dan bi mogao po pola sata ili sat da udjes nemas ti obaveze da nemozes kompjuter da upalis pola sata.A za taj nodus da gurnu u dupe je bilo od kad ali jos uvek je na serveru a ne u dupetu.
I to cim nas neko ubije zamisli ti batice po tvojoj slici servera je: da ce nam trebati jedno nedelju dana da nabavimo jedan dmd armor, i zamisli posle tih nedelju dana dodje ti neki nodusar i ubije te iz 2 udarca ti ne bi popizdeo kao mi? Vi necete da vratite iteme ni svojoj krivicom kad nama nestane. Ono sto se sjebao server 2 puta zbog one hd memorije vecini su se obrisali homovi i mi lepo napisemo “nismo mi krivi ponestalo hd memorije” zal je toliko tesko dati nekome 1 armor i neki stak jabuka ako se taj igrac stvarno trudio za to mislim ti ukucas 1 komandu imas milion armora i sta ti znaci da das nekome 1 koji je izgubio vasom krivicom na primer… I f homove jedno 3 puta na ovoj verziji se uradilo unclaimall svim f-ovima a na primer default igrac je potrosio 50k i skupljao blokove ko konjina za taj f home koga sad nema…
ali videcemo posle gr-a sta ce biti… Predloge da rankovi mogu kupovati enchantove st prihvatili i rekli svima da ce biti na ovoj verziji sto nije bilo naravno toliko o tome sta pricate za svaki gr.

[quote=“xXIVIASTERXx” post=10012]niko tebi ne kaze da sedis po ceo dan za kompom ali vi udjete jednom u mesecu. Izvini brate ali svaki dan bi mogao po pola sata ili sat da udjes nemas ti obaveze da nemozes kompjuter da upalis pola sata.A za taj nodus da gurnu u dupe je bilo od kad ali jos uvek je na serveru a ne u dupetu.
I to cim nas neko ubije zamisli ti batice po tvojoj slici servera je: da ce nam trebati jedno nedelju dana da nabavimo jedan dmd armor, i zamisli posle tih nedelju dana dodje ti neki nodusar i ubije te iz 2 udarca ti ne bi popizdeo kao mi? Vi necete da vratite iteme ni svojoj krivicom kad nama nestane. Ono sto se sjebao server 2 puta zbog one hd memorije vecini su se obrisali homovi i mi lepo napisemo “nismo mi krivi ponestalo hd memorije” zal je toliko tesko dati nekome 1 armor i neki stak jabuka ako se taj igrac stvarno trudio za to mislim ti ukucas 1 komandu imas milion armora i sta ti znaci da das nekome 1 koji je izgubio vasom krivicom na primer… I f homove jedno 3 puta na ovoj verziji se uradilo unclaimall svim f-ovima a na primer default igrac je potrosio 50k i skupljao blokove ko konjina za taj f home koga sad nema…
ali videcemo posle gr-a sta ce biti… Predloge da rankovi mogu kupovati enchantove st prihvatili i rekli svima da ce biti na ovoj verziji sto nije bilo naravno toliko o tome sta pricate za svaki gr.[/quote]

Kakva bre aktivnost s´ ti normalan? Ma ajde bre kakav serbcraft (pardon - cheater craft) DOTA 2 JE ZAKON BREE!
Nema se vremena brale i pre svakog gr-a se prica kako ce ova mapa biti bolja od svih trla baba lan itd
Jos samo dokazuju time da je ponestalo mesta na hd da njihova prica citiram ˝Hostujemo server na najjacim mogucim konfiguracijama bla bla koje niko nema sem nas u srbiji˝ cista laž , već se ili drži na nečijem kompu od 4gb RAM-a ili na nekom jadnom hostu , mada je verovatnije da je ovo prvo.
Otisli vam igraci bre , pre je server bio super imali ste 3 creatora tad je bio dobar , cim ste poceli da dobijate 25 creatora ako ne i vise za mesec dana , onda ste batalili pa ko ih jebe nek uplate creatora pe nek igraju.
A to ste bukvalno rekli na nekom videu gde je neko snimio cheatera , rekli ste , nista se ne vidi probaj da uplatis creatora da bi mogo sa fly da ga snimis WTF?!?! ZNACI DA BI MOJA ŽALBA BILA UVAŽENA I DA BI CHEATER BIO BANOVAN TREBA DA SE UPLATI CREATOR? A GDE SU OBICNI IGRACI?
E sad batice ocekujem da ces da napises luka mnogo pametujes i mnogo jedes govna al sta cu…
Svi mi jedemo govna a ipak je burek samo 100 dinara…
jbg takav je zivot

manic napise na videu ovde se nista ne vidi a calvinator na videu sprinta samo tako jedno 2 minuta samo trci brzo i jos batica na to : “ne vidi se nista treba creator da snima”… Znate sta brate udji na server ljudi ljubomorni na nod i hord sto su najjaci psuju na sve strane vredjaju nam kevu i caleta i kad ja njih krenem da psujem dobijem mute na sat vremena il pola sata a oni nista.
nije sve u parama- rekli ste da su pare najmanje bitne ovde onda dokazi ne vidim cime bi mogli da dokazete da ne radite ovo samo zbog para. E mislim jos ste stavili da moram da kupim 300 dp poena za 500 dinara da bi imao jabuke, sklonili ste /more- zasto kad pare nisu bitne???, sklonili ste /unlimited-zasto kad pare nisu bitne??, sklonili ste /fix all- zasto kad pare nisu bitne??
Postavite temu za predloge posle gr-a mi napisemo 1000000000 predloga i vi kazete radimo na tome ubacicemo i posle gr ono nista sve isto.

a kad ti trazim creatora da mi prebacis ko da sam ti 100 evra trazio…

Batice dobijas li ti neki dzeparac picka mu materina . Nemojte mi reci da za 10 hiljada dinara nemozete opremiti kompijuter na kom je server , stvarno ste jadnii. Ne ide se svaki dan u skolu , ne provodis ceo i svaki dan sa devojkom , i nemmmmoooguuuceed da nemas vremena da upalis komp na barem 5 minuta . Ako je server stao do Global Restarta ne znaci da ste i vi stali !!! Ja Manicu predlozim na FB stvari koje bi pomogle da bude puno igraca , on te poruke ni ne cita .!!! Sve te ideje sam video na serveru koji ima 3000 slota ( premium je server ) i skorooo svaki put je jebeno pun . Ako necete da drzite server jednostavno ga izbrisite , neka ide u k…! Kazite nam tacan datum kad bude GR , a ne da cutite !!! A za ono da gurnemo sebi u dupe nodusare ( sto je rekao Batica ) niste se vi nikada borili sa Citerima , vi neznate sta je JEBENI survivival . Stvarno vas DRZIM za tu " rec" koju ste obecalj .

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

i pise na serveru predloge za server napravite temu u sanduce ja napravim pisem pola sata i nista ko da ne postoji ta tema… Svaka cast owneri na ovome svemu uspeli ste da iznervirate pola servera i najbolje igrace…

S kim si, takav si…

Mnogo dobrih poenti i stvari su istaknuli ostali, pa ja neću da dodajem ništa. Slažem se sa ostalima.

~o~
Druga stvar za kompjuter za server. Nisu vam potrebni milioni da bi ste zbudžili kompjuter na kojem bi bio samo server. Potraži malo po Google-u. Ima na stotine tutoriala i priča kako da se sklopi komp koji će služiti samo za server/hosting. Samo ti trebaju 2 HDD-a od jedno 1 TB svaki i jedno 16 GB RAM-a. To uopšte ne košta puno a za održavanje servera gde imate maksimum oko 150 igrača (nisam tačno siguran koliko je max na SerbCraft-u) server bi leteo ko podmazan. Ja sa mojih 8 GB RAM-a mogu da hostujem server za moje prijatelje i sebe (ima nas oko 15 kad se svi skupimo i igramo LAN) i sve radi besprekorno. Ajde razumem kad bi ste imali krš od kompjutera koji koristi DDR1 memoriju, pa da 1 GB košta 9,000 dinara. Brza DDR3 memorija za 9,000 dinara može da se kupi, pa bogami i do 12 GB ako tražiš na dobrom mestu. Odvoji još oko 150€ za HDD da imaš što više prostora i udri. Komotno možeš da držiš ogroman server sa takvom konfiguracijom. Ako odvojimo još nekih 200€ za neku normalnu matičnu ploču, procesor, napajanje i ostale sitnice (kućište, ventilatore, itd.), imaćete kompjuter koji će bez problema terati server za 1500 igrača. Možda i više. Ako je baš toliki problem da se skupe pare za server, otvorite anketu. Nek narod kaže. Lepo napišite: “Mi nismo u mogućnosti da u potpunosti zadovoljimo standarde današnjih servera i zahteva naših igrača, pa vas molimo, ako stvarno hoćete bolji server, potrebne su nam novčane donacije koje će biti upotrebljene za kupovanje novog računara i obezbeđivanje boljeg servera. Svaka donacija u bilo kom inosu biće nagrađena in-game predmetima. Hvala.” . I onda lepo navedete listu mogućih donacija. Najmanje 10 dinara a limit neće biti. Ko donira više od 500 dinara, dobiće Creatora za 15 dana. Tako se skupljaju pare. Ako narod hoće da da pare za server, onda će to i uraditi. To znači da mu je stalo. Ako ovo uradite, onda morate biti sigurni da posećujete server i održavate ga. Ako ni to ne pomogne, ostaje vam to da se zaposlite negde i lepo zaradite pa iz svojih para kupite nov server. Naravno ja razumem šta Batica hoće da kaže time što neko ima devojkku, neko školu, neko druge obaveze. Niko od nas ne provodi ceo dan za kompjuterom, svi mi imamo obaveze. Taj problem se lako rešava. Povećajte broj admina. Naravno da to ne budu sad bilo kakvi admini, nego ljudi koji znaju šta rade. Oni koji su ljubazni i spremni da pomognu i intervenišu kad se nešto desi na serveru. Batice govnaru! Ahaa, čitaš ceo tekst, dobro, samo proveravam dali paziš na času (: . Ako vam je problem da nađete admine, otvorite anketu. Stavite pitanja na koje osoba koja hoće da bude admin treba da odgovori. I posle toga im dajte uslove rada tojest pravila koje admin mora da prati. Ako budeš radio to, to, to, i to, biće ti uklonjen admin i bićeš banovan sa servera. Takođe postavite uslov da svaki admin traje npr. mesec dana. Posle toga se briše rank admina te osobe. Čisto da se održava svežina admina a ne uvek iste osobe koje bi vremenom postale sve manje i manje aktivne. Pratite statistiku tog admina. Koliko vremena provodi na serveru, šta radi, kome šta piše. I posle mesec dana, po njihovom ponašanju vi odredite ko će ostati a kome će biti ukinut admin. Veoma jednostavan sistem koji u suštini efikasno radi i privlači igrače jer znaju da je neko uvek tu da im pomogne ako se nešto desi. To je taj osećaj sigurnosti na serveru koji privlači igrače i zbog koje igrači ostaju.

~o~
Što se tiče servera po “Global Restart”-u, mislim da će održati obećanje. Svesni su oni situacije u kojoj se server trenutno nalazi. Nisu baš toliko naivni da bi samo tako podbacili i pustili da server propadne. Znaju oni šta rade. Samo budite strpljivi. Ako vam igranje baš toliko smeta, onda nemojte da igrate na serveru. Igrajte neku drugu igru, ili ako baš morate Minecraft onda igrajte singleplayer. Imate milion modova sa svakakvim avanturama. Pratite njihovu stranicu na Facebook-u i čekajte obaveštenje kada budu najavili datum restarta. Mislim da su se svi malo uspaničili protekle 2 nedelje jer je server “stao” i odjednom su se pojavili čiteri. Samo ih ignorišite i uživajte u igri koja je namenjena izgradnji. Rešenje nećete naći u borbi i psovanju ostalih igrača.

~o~
Da se vratimo na temu. U vezi Fragger-a, ja takođe mogu da potvrdim da ima čit. Naravno znam da vama trebaju dokazi na kojima se jasno vidi da ta osoba radi nešto protiv pravila ali trenutno nemam slike ili ostale “čvrste” dokaze. U nekoliko slučaja sam ga video kako leti i velikom brzinom trči dok je bio u borbi na divljini. To vama ništa ne znači, ali znači osobi koja ga je “označila” kao čitera.

Počasnim herojima koji su odvojili malo vremena da pročitaju ceo tekst se skida kapa i udaje im se medalja za hrabrost.

Batice govnaru XD
Dulje, koliko si kucao ovaj tekst?

Moram da proverim dali su čitali ili nisu :smiley:
Jedno 12 minuta… znam da su prošle 4 pesme na radiju… oko 3~4 minuta svaka… to je to ^^ što?

Auuuu Dulje, jesi ga sacinio, svaka ti cast! Ako igras i serb-craft , ti devojku nemas, a o izlascima i ocenama da ne pricamo. :slight_smile:

Salu na stranu, tema je ozbiljna i dobro je da je zapoceta pre restarta, mozda kasno, ali bolje ikad nego nikad.

Dragi i voljeni vlasnici, ovo je za nas igra. Onog trenutka kada ste uzeli prve pare za vas je postao biznis. Napominjem: biznis! Molio bih da ga tako i shvatite, inace nista od servera, rejtinga i posla . Ako hocete da poslujete, nemojte predloge, pitanja i kritike igraca shvatati licno, a odgovarati drcno i olako odbacivati. Razmislite i iskoristite ih da poboljsate odnose sa igracima i usavrsite igru.

U predhodnom obracasnju sam rekao, da sam iznerviran zbog citera proveo silne sate na internetu, trazeci resenje. Evo mog zakljucka:

Sto se tice kompa, treba da je svima jasno, da prosecan komp sa gaming komponentama, ne moze da podrzi odjednom 130 igraca i sve plugine protiv citera. Batalite da trosite pare na majce i kojekekve gluposti. Ideja je dobra za marketing. Sta cemo kada pocnu da igraju?
Sto se tice pluginova, oni mogu do odredjene granice da zastite server, ali ne mogu 100%, posto se stalno pojavljuju novi prograni za citovanje, a i nastaje problem sto je vise pluginova, to vise laguje.

Najbolje rjesenje je da pored odabranih pluginova imate dobre i redovne admine, ponavljam: dobre i redovne admine!

Evo nekih citata sa drugih foruma:

“U tom i je problem jer su admini vise manje retardirani… nije moj server ja ga samo odrzavam, ali kad vidim da ih ima 20 Banovanih dodje mi da prestanem odrzavat server… u tom i je problem…:?”

“Sve je do toga kako se ti postaviš prema adminima. Na ProGamingu npr. svaki ban se mora opravdati i uslikati banshot ili snimiti demo. U slucaju da je igrac uslikan i banovan, a postavi slike na forum na kojima je potpuno čist, admin dobija opomenu bez obzira što ga je prvo slikao pa banovao. Na taj način se poboljšava skill admina koji će sigurno radije pratiti igrača 5 rundi nego ga banovati nakon prve runde praćenja i tako rizikovati da dobiju opomenu. Adminima moraš objasniti da su igrači vazniji od njih i kada to shvate siguran sam da ćeš imati admine koji će na svakog igrača gledati sa posebnom pažnjom.”

“Eh brate u tom i je problem sto je HEAD admin dijete koje ima 14 godina i ima 5 svoja servera na jednom g panelu i on naravno na jednom serveru da 8 ADMINA nigdje veze u tom i je problem i sad on hoce da ja njemu odrzavam server ali tu ima porla preko glave on je svim adminima dao sve komande HALo… onak…jad i bjeda… da je bar upola ko na Pro gamingu…:(“

Jaro ako ne znas odrzavat srv nmj ga onda ni odrzavat

Dragi i voljeni vlasnici, necu vas vise daviti u vezi ove teme . Mozda gresim, mozda ne, ali govorim iz srca. Pogledajte ovu, predhodnu i sledece strane i bice vam jasno kome je stalo da ovaj server opstane i postane prvi u svetu.

A i ja ga pretera. :oops:

Veliki pozdrav svima koji ucestvuju u ovoj temi.

ZIVEO NAM SERB-CRAFT 100 GODINA! :woohoo: :woohoo: :woohoo: