Prijava Creatora snoopayxxx

Prijavljujem creatora snoopyxxx.Bio sam u end i skupljao skill na axes,od jednom se stvorio neki Lukapn koji se bio pretvorio u MISA ili sta god,ja njega nisam mogao da udaram,a on mene je mogao.Zelim iteme nazad. HVALA UNAPRED.imam 2 slike ali kako da ih postavim.

Imas gore u levom uglu “Uploaduj sliku” pa dodaj link ovde!

Nemoj da lazes nije mogao da se pojavi LukaPN zato sto s zovem snoopyxxx , to nisam bio ja i mene ja udarao taj mis , slobodno posalji sliku :wink:

i udjem u uploaduj sliku i kako da je dodam na ovu temu

Pa to su dve razlicite slike , to nije nikakav dokaz , malorpe pricas da sma bio slepi mis a sad silverfish , odluci se brate -.-

te slike nista nedokazuju -.-

TNTDestoroyer pogled vreme kad sam slikao

danijelking2000 gasi Nodus -,- :stuck_out_tongue:

Prekopiraj link od slike za forum!

Luka samo se izvlacis da ne bi dobio ban!
Tako je i mene ParkerGG kill u skirmish join,koristio je Ghast mob i ja ga nisam mogao ubiti!

Lukapn00 samo se izvlacis!Dosta je vise sa izvlacenjem, budi musko i priznaj da si to uradio!
Nece ti niko nista uraditi, samo priznaj!

Delicu , neka pokaze vreme kada je slikao , i necu dobiti ban i da jesam to radio , jer onda treba ceo Esc da dobije ban a to ne moze zato sto su svi to radili ali u ovom slucaju danijelkingu ja to nisam radio , ja sam se tukao kao bat samo sa ostalim creatorima posto ja njih dok su u /D ne mogu da udarim , tako da delic ne gubi se.

I da eto , udarao sam TTsandsa jedno vreme , dok nisam video da sam zombie , nisam ga kill. eto sad me banujte .

Od kad se budzi skill na axes bez axe i bez armora ?

Cekaj malo,koliko sam ja shavatio creatori mogu da se pretvaraju u mobove???Ako mogu to da rade odma cu kupiti creatora B) .

Milos007 mogu da se pretvaraju,ali ja mislim da ce to skinuti zbog ovakvih problema :frowning:

Skinuto je to.

Danijelking2000 na tvojim slikama se jasno vidi koriscenje NODUS-a … Hmmmm sta cemo da radimo po tom pitanju ?