Prijava [Creator]zwork99

Moje ime na serveru: xBORKOx
Ime igraca kojeg prijavljujem: zwork99
Razlog prijave: Napada me sa /fly
Dokaz (Slika,Video):SLIKA 1 SLIKA 2
*Opis (dodatne informacije): Bio sam na /warp divljini i zwork99 je poceo da leti ja sam se udaljio i onda me je on napao sa fly(NA SLIKAMA SE VIDI)

Slika govori hiljadu reci :smiley: sve je jasno bravo b0rk0… nadam se da ce admini videti

jos kad jovic stavi video kad je koristio sprint mislim da ga necete odbanovati. :smiley:

Dosadilo mi je vise, svaki put manic i batica kazu kao “Ako se jos jednom ponovi dobija ban”

Koliko se puta ponavljalo??? Koliko su ga ljudi prijavljivali??

Vreme je da dobije ban!

Vi ste jako da izvinete glupi ljudi, kako ON MOZE DA KILLA SA FLY AKO IMA PLUGIN DA TO NEMOZE?Je li?

Slazem se sa alexom a i na 1. slici ne vidi se da leti!!! a na 2. se vidi da je samo skocio A DA NIJE LETEO!!!

Ja neznam sta je uradio i briga me, ali ja sam krenuo da bezim i on nije mogao tako puno da skoci -,-
bio sam jedno 5-6 kockica ispred njega !!

1. mogao je imati potion of speed !!!
    2.Mogao je da se zaleti pa da skoci -,-

1.POTION OF SPEED dodaje na brzini i sa tim moze da skoci oko 3-4 kockice!
2.Nije se zaleteo 100%! Da sam video da se zaleteo nebih postavio ovu temu!

andrej aj nemoj da kenjas vise kad neznas udji na server tu samo kenjas nesto po forumu u zivotu te nisam video na serveru i moze fly treba da prodje par sekundi on to saceka i onda moze da bije sa fly a da ne ponavljam luki i zworku kad ostane 1 hp izadju iz igrice i kad se vrate ond odma ukucaju gm 1

xXIVIASTERXx koliko ti izmisljas
1.AKO izadju za vreme borbe gube iteme,a oni su 100% pametniji od tebe koji si glup
2.Video si me ti na serveru nego si corav -,-
3.Borko naravno da nemozes da vidis kako se zaleteo kada bezis od njega -,- :stuck_out_tongue:
4.Moze i bez potion of speed da se skoci 4 kocke ali sa njim kada se zaletis preskocis i do 5 kocki,ali naravno posto si noob neznas nego izmisljas -,- :stuck_out_tongue:

Ja se slazem sa alexom i andrejom na slici 1 se vidi da pise skinutn vam je fly/creative i to je moralo i zworku da pise ovde nije bilo niceg sto nije u vezi s propisima,zwork se tukao posteno :wink:

Dosta mi je xXIVIASTERXx i xBORKOx, igraju ovde vise od 1-2 meseca, a neznaju da kad ides u pvp nemas fly/creative, NECU VISE DA TOLERISEM OVO!Sta ste vi?Mozda muske tracare?Jel ste vi neki doktori o MC-u pa znate sve jeli?Jel ste pametniji od Manica i Batice?Je li?Jel mozda vise od godinu dana igrate na serveru a nikada niste videli AndrejCara, je li?AndrejCar je milion puta pre vas dosao ovde!I jel znate vi ko je uopste zwork99??Je li?TO JE HEROBRINEHUNTER!xXIVIASTERXx jel ti mozda duze igras od njih dvojice na serveru, to mi reci!

Prestanite da se svadjate… znamo da zwork99 ovde nije ispao kriv, borko to je normalno nemoj se ljutis ali ovo je potpuno normalno sa zworkom!

Andrej nikad, ali nikad te nisam video na serveru u mom zivotu samo jednom sam te video kad si prosao pored mene u warp divljini, to su rekli i drugi igraci.
I za fly je skinuti na par sekundi kad se skine taj fly on pobegne malo dalje od mene i kad prodje par sekundi moze da koristi fly, naci nemojte da me ucite evo snimao je jovic pvp samnom i lukompn naci samo bije sa fly tako da i beze sa fly.Alexa igraj ti i 5 godina kad onako svaki dan udjes na pola sata kad bi racunali po satima igram vise, naci svaki dan igram po 12 sati, a ti udjes na 20 minuta i same seres nesto.

Alexa ako je on herobinehunter kako onda su u isto vreme online zwork99 iherobinehunter i pricao sam sa tim herobinehunter na skajp to je neki klinac od 10 godina.

Alexa, ja sam ovde od 1.2.5 verzije, samo sam igrao pod nickom Borko99999

A i na forumu sam clan od pre 11 meseci !!
Nego sam zaboravio sifru na onom profilu pa sam napravio novi!

Alexa je vise mislio na ovog novaliju xXIVIASTERXx,sada bi trebalo da lock temu posto se vidi da je zwork99 nevin :smiley:

OK, ali cisto da se zna sam rekao da nisam novajlija i da sam dugo na serb-craftu