Prijava: Cam818, Minecraftkid101, Flomen.

Moj nick: Dulje
Prijava: Cam818, (potencijalan haker) Minecraftkid101, Flomen.
Razlog: Hakovanje.
Dokaz:

Objašnjenje slike:
1.; Ovo je neki lik koji je skinuo za Cam818 hack a sam je i rekao. Ja nisam znao da i on (Mminecraftkid101) ima, ali priznao je. Za one koji ne znaju, Cam818 je hakovao juče (12.10.2013) na divljini. Imao je speed, infinite health i verovatno još nešto. Uglavnom, bilo je mnogo svedoka, kao npr.: Zack, Popadija, rk88, i mnogi drugi (bilo nas je dosta koji smo ga gledali). I dan danas je bio na serveru.

2.; Ovo je prijava za Flomen. On se od jednom pojavio u našoj kući, tu gde je moj F. Ubili smo ga nekoliko puta, i onda nismo mogli. Onda je on pisao po chatu; “Ko hoće u Kupus f, nek se tpa!”… (tp su se Phitofex i njegovi). Posle toga je on napravio svoj F, koji se zove “BesneKruske” i automatski je nama dao enemy. Opet se pojavio u našem selu, i počeo da nas ubija. Napadli smo ga 4 na 1. Ja, Izezo, Master4Game i Rusher (koji se vidi na slici) smo ga udarali. Nije primao nikakav damage i posle je nestao, tojest TP se negde drugde. TP tokom borbe nije moguć a to što ga je Rusher sa sekirom Sharpness V udarao a on nije primao damage, to je druga stvar.
Svedoci: Ja, Izezo, Master4Game i Rusher1.

Nadam se da ćete uraditi nešto povodom hakera na serveru, pošto ih ima poprilično dosta u poslednjih nedelju dana.

Mogu da potvrdim da je Flomen hacker zato sto se pojavio u HORD f home niodkuda i kada smo ga mi(calvinator77,Carlossnt,XborkoX,Kill15,piepieonline i ja) tukli on je nestaoi kasnije se ulogovao i opet isto…Tako da nzm

Dokazi ?

Nisam stigao da ga snimim. Druga stvar potrazi u Log-u :unsure:

Dami ? Dal ti mislis da su svi glupi? Ti mislis da ne znaju da si ti NAJVECI cheater na serbu? I ti i onaj Piepionline i ostali Kainzo itd , pa manic treba da vam dodje na 15 sekundi u f home i videce kako letite brzinom svetlosti , i da da ban vama 8 najmanje.
Znaci zajebi to tvoje snimanje jer ceo server zna da si ti najveci cheater pored Kainza , piepionline i ostalih noobova iz horda koji jos koriste cheat a oni najjaci ne koriste.

Piepi online je cheater to mogu da potvrdim… I cini mi se da sam ga uhvatio par puta u jednom snimku i videlo se kako hackuje… Danas na youtube kacim jedan snimak sa napadom hakera na divljini…

Poslato sa Kalkulator now Free

Dokazi mi da sam cheater ajde…Snimi me kako cheatujem onda cu ti verovati!

Ne treba dokaz da ja tebi to dokazujem ti znas sam da si cheater. Ja ne kazem da dcu te prijaviti , sve pogresno shvatate , nemam dokaz , samo sam ti reko da oladis da se pravis dobar jer si ti najveci cheater… Kao hvatas ih a najvecvi si ti sam…

E nemoj kenjati bre nego priznaj da si TI CITER zato sto sam te video sa Speedom i priznao si mi na skype!