Prica o babi :D

Zdravo preko puta moje kuce u Beogradu zivi jedna baka ima 92 godine.Svaki daj kada prolazim obidjem je da vidim da li je dobro i da li joj treba pomoc.Uvek kada se javim njoj ona meni kaze ‘Sinko Bog te blagoslavio da ti nadjes ti lepu devujku za udaju’ ume i da kaze ‘Neka te bog cuva’
Imala je cerku nazalost preminula je od raka.Tako ja svaki dan obidjem baku da li je ziva i zdrava.Tako jednog da dana baba se srusi na zemlju pozvao sam baku preko puta uveli smo je u kucu.Dosla je Hitna pomoc.Baka se premorila od rada i od stresa tj. pao joj je secer i pritisak je bio nizak.Bio sam srecan sto je baka dalje ziva.Baka uskoro puni 93 godine.Ja zivim u malom selu.Baba je najmudrija i najstarija u selu.Uvek dolazim kod nje.Da li me osudjujete sto pomazem babi svaki dan?Ili odobravate ovu pricu.

ser.

Ser, al mozda i nije vise mi Mirodjija lici na Sera.

S E R .

Ja nisam provalio da je ser mozda malo zbog gramatike…

Pa naravno kada kucam preko fona
COOLPAD PORTO S
I nisam SER kako se vec zove.

S E R - C O N F I R M E D

S.E.R

Jeb* vas taj Ser.
Ja nisam ser vi mislite sta god ocete.

sta je ser

Mirodjija009 ti si ser.Pretraziovao sam teme o seru i Red.Saznao sam da je Ser ustvari Red a da je Red Mirodjija009
Uvek kada je Ser(Red,IceMan) pitali su uvek sta je ser.
Ti si 100% Ser.
Hvalim te boze pa nisam taj ludak Ser.

staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? ja nemam ama bas nikakve veze sa serom ako hoces icicu na proveru slobodno prihvaticu proveru ajde odmah neka mi se javi neki admin ili moderator da me proveri

Dete,za to nema provere za to je sluzi inteligencija.

ja sam ser

Da sam ja taj idiot ubio bi se i da jesam ser sta a sta da sam mozda npr lovemaxi09 jel bi me opet psovali i nervirali

Zamisli sad dodje ser i kaze ae bre ja sam ovde glavni xD

nece i ja se pitam gde je i molio bih moderatore ili vlasnike da me odvedu na proveru necu da dobijem ban a da stvarno nisam red

nego pitam se gde je on i gde je aki?! znam da je banovan ali nema ga dole da pise da je online

On je popio ban pise mu zuti nick to znaci da je blokiran.

Hmmmm pitam se ko je banovao akia.
Mogao bi taj isti i vas dvojicu.

Poslano sa mog HUAWEI G610-U00 koristeći Tapatalk