Prevara od strane emirrr

Moje ime na serveru: TheDoctor
Ime igraca kojeg prijavljujem: emirrr
Razlog prijave:Prevara
Dokaz (Slika,Video): SLIKA
*Opis (dodatne informacije):
htjeo sam da kupim fortune III pick od njega za 20k i uplatio mu 12500 a on meni da istrošen pic Effieciency I

Haha,ja sam te prvo pito oces preko aukcije reko si necu.Sta znam mozda si i ti mene htio prevariti da mi dadnes 10k ja tebi kramp fortune 3 i ti da pobjegnes.A sto bi Nocni reko ‘‘Ne bih prevario onog ko to nije debelo zasluzio’’

Ja se baš i nesjećam da si ponudio na aukciju…I zašto si ti pobjegao nakon što si bacio pick?

Ovo smrdi na prevaru…

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

Ovo smrdi na prevaru…

Pa prevario me ono pravo dobro i još sad na četu me hoće optuži da sam ja čiter

Pa pito sam te oces li da stavim na auc ti kazes nemoj ajde warp vidikovac i nisi mi uplatio 20k nego 12k tako da ne smatram ovo prevarom.Aljoksa vec sam ti rekao da mi tvoje misljenje nije bitno.

Ali zašto bih ja tebi trebao vjerovati kad i ti ne vjeruješ meni. Po drugi put ponavljam nisi nijedanput rekao da staviš pick na aukciju…Ja sve svoje pošteno radim, pitaj Splendid1998 njemu sam prodavao zlatne jabuke i išli smo po pola ja pola on, i sve sam mu dao kako treba.I ajde sad kad god hoćeš stavi Fortune III pick na aukciju bidovaću za njega 50000 nije problem…Problem je u tome što smo se bili dogovorili da ja tebi dam 10000 ti meni pick i ja još 10000, čak sam ti dao još 2500 na tih 10000 a ti si bacio onaj Efficiency I pick i odmah pobjegao po čemu sam zaključio ni da nisi pošten a i da nemaš taj pick!!

Emire, da te briga za moje misljenje, to ne znaci da cu cutati. Samim tim sto si mi odgovorio, znaci da te ipak briga :stuck_out_tongue:

Lako je da admini provere u log fajlu sta ste se dogovarali, tako da, cak i /msg mogu da vide, zato bolje govorite istinu da ne bude kasnije problema.

XguxyrgX (Ili kako vec XD Na fonu sam, pa ne vidim ;)), na tvojoj sam strani. :slight_smile:

Hvala Aljoksa, ja sam iskren 100% a admini nek se uvjere i sami… : B)

Ne zelim da se mesam, ako mozete dogovrite se i budite ljudi ako ne nista onda, sve ste zavidni i uplaseni… Postoje aukcije…

TheDoctor ae bre tu da si neki pro igrac ne bi se zalio na forumu radi pisljivih 10k
A Aljoksa pitaj jel me briga?

Ajd ok… Nema veze za tih 10k imaš li sad Fortune III za aukciju.?

Emire, jel’ te briga?