Premiumi :)

Evo vam par hackovanih premium (ima ih 12) uglavnom rade na mineplexu, poneki je banovan :slight_smile:

emirre postavicu 500 alta sutra za ove sabane

EVO IDETE NA WWW.MINECRAFTLEAKS.COM I KUCATE FREE MINECRAFT ACCOUNT KLIKNETE NISAM ROBOT I IMATE BESPLATAN PREMIUM RADI!

Ja polahko zaradjujem, a vi slobodno dajite free :slight_smile:

kako zaradjujes

Preko Adsense i imam 2 sponsora za sad :slight_smile:

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

Mene nesto mrzi adsence neda mi da se prijavim xD

Mene su odma prihvatili, sad nek se skupljaju dolarcici :smiley:

Evo vam Premium generator:
www.minecraftleaks.com
Jer tu ćete najlakše naći Premium za sebe :slight_smile:

Hvala Jovane, ja sam samo jednom, kako da kažem, prvi premium koji sam video je radio, hvala mnogo još jednom. :slight_smile: :wink:

Ja nadjem premium i sve lepo uradi i nece mi se udje na mi^eplex pise nevazeca adresa pokusaj ponovo da startujes :frowning:

Sad’ i meni. :frowning:

Pravda :stuck_out_tongue:
Salim se mislim da mora da bude kupljen jer sam tako ness video na netu isto se tako jos jeenom liku desilo

Wat?
Inače neće ni na Hypixel, ista stvar…

Mora da bude kupljen premium ja mislim

Svaki premium je kupljen. :slight_smile:

A neki noob bio samo refresh 100 puta i uso
2.neki samo done 100 puta i posle upao
3.Nemoj vise da pisemo ovde ce spamamo imas fb pa mi tu pisi :wink: :slight_smile:

Kada vam pise ne vazeca veza,samo refresh i uspece vam jednom :slight_smile:

Kada vam pise nevazeca veza, to znaci da je neko pre vas usao na taj server u pribliznom vremenu, probajte drugi account ili pokusavajte sa istim nekoliko puta :wink:

[quote=“emirrr” post=47000]Kada vam pise nevazeca veza, to znaci da je neko pre vas usao na taj server u pribliznom vremenu, probajte drugi account ili pokusavajte sa istim nekoliko puta :wink:

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk[/quote]
Probao sqm 30 koji rade ali nece mi udje na mineplex ,tj neradi mi ni na jedan premium refresh 100 puta i nece :frowning: