[Premium]AlcatrazX

• Ime i prezime:Predrag Stojanovic
  • Nick na serveru:AlcatrazX
  • Datum rođenja:31.07.1998
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirjte podatak):Od Januara 2012
  • Žašto baš vi kao Premium:aktivan sam na serveru dosta razumem se u dosta komandi ne bix zlouptorebio taj rank.Igracima novima bix pomogao koliko znam.
  • Iskoristićete ga za:Svoje licne stvari da izgradim koju gradjevinu da pomazem igracima kao sto sam naveo gore da prijavljujem Cheater-e i Hacker-e ili nekog Creatora koj unistava nesto sa WAND comandom posto smo svi videli da je sve to cesce
  • Iskustvo u Minecraft-u:Dosta mi je iskustvo u MC-u sve znam da gradim znam vecinu komandu ne sve posto nisam toliko bas obracao paznju ali najosnovnije komande znam i jos neke.
  • Napišite nešto o sebi:Volim da igram kosarku da se zezam,Nikako ne volim da ucim[mislim da ucim neki predmet],kad nesto hocu da uradim to i uradim,kad mi se desi neka nepravda ja nikad ne precutim… !!!
    Hvala sto ste procitali ovo.Nadam se da ste se negde ovde pronasli i ako je ovo moja aplikacija zelim svima srecu da dobiju rank koji zele…

-AlcatrazX

dobar je AlcatrazX i mislim da ce imati iskustva ! Mjenjam Ne u jedno veliko DA :woohoo:

Zalim alca tisi reko ne za mene i ja cu ne za tebe

Znas zasto ja kazem zato sto vi ne zasluzujete te rankove za koje ste se konkurisali…Niko se nije konkurisao za neki rank koj moze da zasluzi.Mogao sam i ja da se prijavim za Moderator-a ali znam da je to veliki posao nije samo da pomazes igracima nego da sredjujes bagove na serveru da banujes da pazis na creatore i ostale rankove koji se placaju a vi pricate ja bih ga iskoristio da izgradim i pomazem igracima to mozete i sa Donatorom i bilo kojim drugim rankom… To govorim za TnTDestroyer-a i AndrejCar-a

-AlcatrazX

Alca ja nemam nista protiv sto ti nisi glasao za mene mogo sam ti i skill dati al brate nije fer ja da glasam za tebe a ti ne za mene
Nije posteno

TNTDestroyer ne glasas onako kako je on glasao za tebe nego onako kako zasluzuje.
Ja mislim da bi mogao Alca da dobije rank… znm ga bas odavno, ozbiljan je igrac i iskusan.

Nemam ni ja nista protiv tebe ali znam da ne zasluzujes taj rank 100% sam siguran za to.Ja ne glasam tako sto ja nekog mrzim ili volim ja glasam kako neko zasluzuje … A znam da ti nisi za Moderator-a.

-AlcatrazX

Alcatraz je dobar i zato jedno veliko DAAAAA B)

Preporucujem Alcu! :slight_smile:

Ja bi dao premiuma AlcatrazX jer je najaktivniji na forumu i zna pravila igra od kada je serb craft napravlejn imam iskustva i ja cu moj glasi dati AlcatrazX
i glasam jos zato sto bi trebali da imamo rank premium jer niko nema taj rank pa bi bio red da ga neko i dobije a AlcatrazX je najbolji za to!!!

OMG AlcatrazX ti imas 1 GODINU .Nema sanse za tebe da glasam jer si jos beba :smiley: :stuck_out_tongue:

Alcatraz ja sam rekao da vec pomazem dosta ali Moderator ima vise komanda pa bi mogao JOS VISE!! :stuck_out_tongue:

i ja predlazim alcatrazx za premiuma aktivan je na forum zna komande zna pravila sto je najbitnije postuje ih i iskusan je

a idalje ne jer ima manje od 6 meseci.Nema ni 1 godinu,mislim rodjen je 2012 B)

TI sigurno ne znas da citas ili slep gde ti vidis da pise 2012 ?

-AlcatrazX

Sada nigde :slight_smile: Mozete li da prestanete svaki dan da postavljate teme za rankove posto iskreno mislim da niko od vas nece dobiti rank, mozda hoce neko ali mozda :stuck_out_tongue:

Ustvari i ja se slazem da dobije premiuma

Dobio si Premium u trajanju od mesec dana! Uživaj u ranku!