Predstavljam se-raptin10

Kada sam dosao u skolu jos nisam nikoga znao ali nakon nedelju dana jedan od mojih prvih prijatelja mi je rekao za igicu po imenu minecraft.Rekao mi je da je to igrica napravljena od kockica i da si ti tamo neki Steve koji prezivljava u svetu od kockica.Meni je zvucalo kao “koja bolest od igrice” pa me je pitao da li hocu da dodjem posle skole kod njega da mi je pokaze,a ja sam pristao (samo sto sam mislio “OMG koji sam ja debil sto sam pristao”).Posle skole mi je pokazao igricu i meni se malo vise svidela tada nego kada mi je opisao u skolskom dvoristu.Naj vise mi se svidelo to sto mozes da istrazujes svet,gradis i kopas.Dao mi je disk i rekao da ako ohocu da je instaliram.Dosavsi kuci odma sam seo za komp i instalirao igricu.Secam se moje prve kuce bila je u zemlji u snow biomu tada sam prvi put video enderman-a.
Otkud mene na SERB-CRAFT-u?
Pred kraj drugog razreda ili tako nesto mozda i prvog razreda,taj isti drug mi je rekao za SERB-CRAFT i da treba 1.6.x verzija.Cim sam dosao kucu ukucao sam
mc.serb-craft.com i poceo da igram kao raptin10.Prvo sam poceo da igram RolePlay koji mi se tada jako svideo.Na roleplay-u sam sreo jednog igraca koji je imao rank Starter i zvao se DeXa00.On mi je pomogao i poklonio mnogo stvari.Cuo sam kako neki igraci pricaju o survival-u.Otisao sam na taj server i otisao na neki /warp divljina i video na tone igraca koji ulaze u pvp.Posto nisam tad znao da mozes udarati igrace uzaso sam u tu zonu i jedan lik me je ubio ko iz sale.Kada sam dosao na RolePlay video sam tone igraca i poceo da ih udaram.Pitao sam druga uvezi pvp-a i on mi je rekao da se to zove pvp,i da mozes da se bijes samo tamo gde je dozvoljen.Nedelju dana kasnije odlucio sam da probam minigame “SkyWars”.Milsio sam da je laka igra i da cu lako pobediti,ali sam se prevario.Skywars mi je postala najteza igra.U igrama sam vezbaso i vezbao dok nisam povecao rezultat,a sada bukvalno sam PRO sa bowom.Doslo je vreme za global restart koji mi je sve okrenuo.Morao sam sve ispocetka da uradim.Server se tada prebacio na 1.7.x verziju a RolePLay se otezao.Najzad sam odustao od RolePlay-a i poceo da igram SAMO skywars.Tada sam postigao svoj najveci score, 500 score mi je govorilo da sam na dobrom putu.Posto se ne secam mnogo 1.7.x verzije precicu na 1.8.x.Nakon global restarta koji je server prebacio na 1.8.x verziju,meni nije stigla ta verzija u launcher.Nedelju dana ciscenja kompa mi je ubacilo 1.8.x verziju i vratio sam se na serb.Ali je bio mali prblem.Nastupio je AntiCheat sistem koji mi je preprecio put da opet udjem na serb.Tada sam odustao od SerbCraft-a i otisao na neki drugi server gde sam bio oko 3 meseca dok nisam bio banovan.Nisam imao gde.Usavsi na SerbCraft neki lik je spamovao u chatu www.serb-craft.com/AntiCheat.Otvorio sam link i instalirao AntiCheat.Bio sam presrecan.Odma sam usao na SkyWars i odigrao prvu partiju na 1.8 verziji.Tada sam postigao do sada svoj ne prevazidjeni score,10k.Video sam neki podserver koji do tada nisam,SkyPvP.Vezao sam se za taj server i kupio svoj prvi rank,General.Hteo sam da vidim koliko nas ima i kucao /list.Na dnu sam vio neke igrace koji su u Vanilla grupi.Pogledao sam na sajtu i video da Vanilla kosta 300 rsd.Posto sma uvek bio za timsku igru kupio sam pristup.Na SkyWars-u sam takodje prvi put video rank Donator+,i kad sam video sta sve moze i to sam kupio.Dosao je Global restart 2016 godine i server se prebacio na 1.10 verziju!Novi podserver Prison i planirani kit pvp su dodati a takodje je i otvoren konkurs za JModa gde su nasi prijatelji uspeli.Sve cestitke
lovemaxi09 (JMod)
CREEPER1BLOW (rankup na JMod)
Eon (JMod)
Wasdas (Forum Mod)
derryboy12 (Forum Mod)
Marecar12 (Forum Mod)
Prison sam oduvek voleo pa sam zato odlucio da kupio rank Pajser koji mi idalje traje.
I eto to je moja malko veca biografija nadam se da vam se svidela.Hvala
Manic12 i Batici sto su nam napravili ovako divan server.
I hvala svim moderatorima i JModovima i Forum Modovima i igracima sto zajedno sa vlasnicima odrzavaju server.
:slight_smile:

Lepo napisano.Mozes napisati knjigu ‘Serb-Craft Pocetak’

Extra sastav! :dry:
Samo imas par gresaka, koliko se ja sjecam SkyWars nije ni bio na 1.6 verziji, cak ni na 1.7… :smiley:
Jos nesto DeXa00 je rekao da je poceo da igra na drugoj 1.8 verziji, tacnije on je mislio da je to prva, ali kada je SkyPvP ubacen tek, onda je on poceo (koliko sam ja shvatio), takodje na 1.6 verziji nije bilo ranka Starter, vec je dodat na poslednjoj 1.8 verziji…
A RolePlay je ubacen na 1.7 prvoj verziji (valjda)…
To su te greskice xD, inace super sastav! :dry:
P.S: Znas vec da je uvek trazim dlaku u jajetu xD

Extra sastav! :dry:
Samo imas par gresaka, koliko se ja sjecam SkyWars nije ni bio na 1.6 verziji, cak ni na 1.7… :smiley:
Jos nesto DeXa00 je rekao da je poceo da igra na drugoj 1.8 verziji, tacnije on je mislio da je to prva, ali kada je SkyPvP ubacen tek, onda je on poceo (koliko sam ja shvatio), takodje na 1.6 verziji nije bilo ranka Starter, vec je dodat na poslednjoj 1.8 verziji…
A i RolePlay je ubacen na 1.7 prvoj verziji (valjda)…
To su te greskice xD, inace super sastav! :dry:
P.S: Znas vec da je uvek trazim dlaku u jajetu xD

nebi me cudilo sad da danijel55 kaze skola jovan sterija popovic nije u vrscu nego u jajcu(iskreno ne znam gdje je ta skola ovo sam kao malu salu naveo)
raptin zanimljiva biografija

Danijele, dobro sad mozda je omasio verzije malo. Ja se isto ne secam na kojoj sam poceo igrati.

Raptine, lepo napisano. :slight_smile:

Raptine, lepo je sastavljeno. :wink:

Hvala raptine sto si uz Serb-Craft server toliko godina :slight_smile:
Odlicna biografija :slight_smile:

[quote=“Marecar12” post=70177]Hvala raptine sto si uz Serb-Craft server toliko godina :slight_smile:
Odlicna biografija :)[/quote]
Hvala sto svi tako mislite.Marecar12,serb je neverovatan server,svako ko je na njemu u 99% slucajeva ode zbog nekih poteskoca ali ja nikada necu odustati od SERBA,moj cilj je da postanem JMod kako bih najzad mogao da pomognem serveru sto zelim vec toliko godina. :slight_smile:
Drago mi je sto su jako dobri igraci u tome uspeli.

Pomozi im da doteraju taj 1 na 1 kad si sad mod cekam ga od GR-a. :stuck_out_tongue:
Pa da vidimo i to da li si pro sa bowom u tom 1 na 1 i da nek poprave lagove…
A logicno je da imas prezime po tati :stuck_out_tongue:

PS11 Odgovorio sam ti u vezi 1v1,
Raptin10 veoma lepo napisano, veruj u sebe, jedino samopouzdanjem i optimizmom mozes postici sta zelis :smiley:

Odlicno napisano.
Sto se tice JM nikad nemoj odustajati,veruj da ce sledeci put biti vece prilike i sanse da ostvaris svoj san,

Wasdas rekao sam Raptinu -_-

raptine kakvih sve ima ti ces sigurno dobit moda

Nadam se da si upravu ja vec godinama pokusavam da ne narusim rad server ili da ne dobijem neku kaznu.Ali kao sto su Wasda i Ana rekli,uvek cu verovati da mogu bolje da uradim i necu dozvoliti da me iko ponizava ili pokusa da me provocira :slight_smile:

reko bi da se salis ali sam previse ozbiljan

pre sam ti bio jedino ja neka pretnja da ne dobijes moda
mada ja iskreno i nezelim moda i plus su po meni najbolja 2 moda creeper i guster jer se znaju nasalit a ovi ostali svi ozbiljni i manic naravno ima 20 godina ponasa se ka da ima 10 i po a smrde mu noge ka da ima 40 (sala mala bez uvrede) manic car

Svaka cast brate:D

[quote=“peshacar” post=70345]pre sam ti bio jedino ja neka pretnja da ne dobijes moda
mada ja iskreno i nezelim moda i plus su po meni najbolja 2 moda creeper i guster jer se znaju nasalit a ovi ostali svi ozbiljni i manic naravno ima 20 godina ponasa se ka da ima 10 i po a smrde mu noge ka da ima 40 (sala mala bez uvrede) manic car[/quote]
Po meni ne treba odvajati igace i modove ili vlasnike.Svi smo mi igraci i svi delimo taj server,ja mislim da izdvajanje nije dobra stvar kao na primer Naj vlasnik mi je Manic12 sto 98% servera kaze.Procitajte istoriju serb crafta i videcete ko je upravu :slight_smile:
Sto se tice modova,svi su isti samo su neki blazi a neki stroziji.Kaao sto sam rekao izdvajanje je losa stvar i tako se najlakse gube prijatelji.a sto se tice sale,to je ponekad stvar dobre volje a i neko voli sale neko ne :slight_smile: ja naprimer ne volim grube sale.

Tnx nemoj da iko sazna sta se desilo onda u divljini :wink: doslo mi da te zagril od srece sto to nisi uradio :wink: :slight_smile: