Predlozi !

Ovako , znam da nisam nista na serveru (jesam member ) ali mislim da bi trebalo pogledati sledece :
Problemi koje treba resiti :
1.Skinite Onaj novi plugin koji govori koliko njih je na serveru , ko je isvrsio skok vere , itd…
2.Zatvorite PVP arenu ! (Kao na proslom serbu) Da ne bi igraci leteli po njoj i bezali …
3.Skinite kreatore onima koji ga zloupotrebljavaju (dusan13500 ne znam mu tacno ime i DoubleTap …)
4.Ubacite http://dev.bukkit.org/server-mods/safeguard/ SafeGuard mesto AntiCheat , zato sto ovaj ima zastitu i za aim , i za kill aura …
5.Sredite Shop , Jer ako imate tezge to ne znaci da mozete da ostavite shop ne dovrsen …
6.Sredite LAG , zabranite vatromet , i skinite beacon-e (ne laguje stalno , ali nekad umeeeee …)
7.Stavite pravilo da nema gradjenja FAKCIJA odma po izlasku iz spawna ! -.- (primer: Fakcija ZTE) jer ljudi ne mogu da igraju kako treba , jer cim izadju iz divljine oni ubijaju)
8. Skinite ovaj plugin koji banuje zbog reklamiranja i vrati onaj plugin koji mesto tih ip adresa , i web adresa kuca SulejmanVelicanstveni … ili bilo koji drugi text .
9. Ako vam je vec jedan most zatvoren , neka svi budu zatvoreni , jer ovako izgleda glupo .
10. PREMESTITE PVP ARENU ZBOG CLAIMOVANJA SAFE-ZONE !
11. U Novoj , premestenoj pvp areni , stavite WARZONE zbog claimovanja fakcija -.- (da ne bi mogli da claimuju arenu)

Vas , Ender111 !

1.Skinite Onaj novi plugin koji govori koliko njih je na serveru , ko je isvrsio skok vere , itd…
3.Skinite kreatore onima koji ga zloupotrebljavaju (dusan13500 ne znam mu tacno ime i DoubleTap …)
5.Sredite Shop , Jer ako imate tezge to ne znaci da mozete da ostavite shop ne dovrsen …
7.Stavite pravilo da nema gradjenja FAKCIJA odma po izlasku iz spawna ! -.- (primer: Fakcija ZTE) jer ljudi ne mogu da igraju kako treba , jer cim izadju iz divljine oni ubijaju)
Ovo su ti dobre ideje ostalo netreba da se menja…
Dodao bi jos 1 predlog:
2.Da povecate spawn region da nebi rusili odma po izlasku iz spawna.

[quote=“AlcatrazX” post=3732]1.Skinite Onaj novi plugin koji govori koliko njih je na serveru , ko je isvrsio skok vere , itd…
Ovo su ti dobre ideje ostalo netreba da se menja…
Dodao bi jos 1 predlog:
2.Da povecate spawn region da nebi rusili odma po izlasku iz spawna.[/quote]

Alca to je slicno kao i ovo pravilo :

A sta ces sa pvp-arenom ?

[quote=“balsa99ravno” post=3715]Ovako , znam da nisam nista na serveru (jesam member ) ali mislim da bi trebalo pogledati sledece :
Problemi koje treba resiti :
2.Zatvorite PVP arenu ! (Kao na proslom serbu) Da ne bi igraci leteli po njoj i bezali …
4.Ubacite http://dev.bukkit.org/server-mods/safeguard/ SafeGuard mesto AntiCheat , zato sto ovaj ima zastitu i za aim , i za kill aura …
6.Sredite LAG , zabranite vatromet , i skinite beacon-e (ne laguje stalno , ali nekad umeeeee …)
8. Skinite ovaj plugin koji banuje zbog reklamiranja i vrati onaj plugin koji mesto tih ip adresa , i web adresa kuca SulejmanVelicanstveni … ili bilo koji drugi text .
9. Ako vam je vec jedan most zatvoren , neka svi budu zatvoreni , jer ovako izgleda glupo .
10. PREMESTITE PVP ARENU ZBOG CLAIMOVANJA SAFE-ZONE !
11. U Novoj , premestenoj pvp areni , stavite WARZONE zbog claimovanja fakcija -.- (da ne bi mogli da claimuju arenu)

Vas , Ender111 ![/quote]

1. Zašto bismo skinuli plugin koji prevodi sve moguće vrste poruke na serveru! :huh:
  2. Pvp arena je zatvorena!
  3. Nzm o čemu se radi povodom toga moraću da malo pročešljam forum
  4. Upravo ih uporedjujemo
  5. Nemam vremena da sredim shop, ali biće u nedelju ili ponedeljak sigurno!
  6. Zabranjen je vatromet i beacon, od sada!
  7. Obavestili smo fakciju ZTE da svoje odaje pomeri na drugo mesto!
  8. [strike]Trenutno trazimo drugi plugin[/strike] PROMENILI SMO PLUGIN NADAJMO SE DA ĆE OVAJ RADITI BOLJE!
  9. Kada dođe MindBlock on će to srediti
  10. Safezona se ne claimuje više na spawnu!
  11. Neće biti premeštanja PVp arene