Predlozi za mogućnosti

Evo otvaram temu, da nam date neke predloge za nove mogućnosti koje ćemo dodati rankovima koji se kupuju (Donator, VIP, Premium, Creator)! Dajte neke razumne predloge koje bismo stvarno mogli da upotrebimo!

npr. “da VIP može da poseduje 3 konja…”

Creator :
moze da da postavlja Beacon .
A da u gm moze da postavlja led i vodu.
/AFK
Zasticeni ragioni u creative zoni : 2

to je to , najrealnije sto sam mogao :smiley:

Da creator moze da koristi jaje za Mushroom Kravu ili nesto drugo … Neznam … To sam ja oduvek zeleo

Ali da jaja budu ogranicena

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4 Beta

Moze da creator ima komandu /h armor , da dobije dija oklop za konja , ta komanda bi mogla da kosta 200 $ ,… Neznam ako hocete ubacite tu komandu , trebaju komande da ugode igracima tj. Creatorima .

donatoru dodate fly i svi ostalim rankovima sem donatora da stavite teleport da nne mora da ceka. ako stavite donatoru fly kupovali bi dosta default igraca donatora. u nekim slucajevima i siromasna deca mogu da kupe donatora i da imaju koristi od njega. mozda nemaju svi para za creatora

Ili jednostavno im ne treba creator nego samo fly i mre , to bi bilo dobro… da se donatoru doda fly

Mislio sam da napisete nesto novo sto do sada nije vidjeno na nasem serveru

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk

Bilo bi dobro da se creatoru vrati WE ali da nema //cut i //set 0
Da creator moze da iz gm 1 stavlja spawn jaja :slight_smile:
Da donator ima fly
I bilo bi dobro da se doda jos jedan moderator :slight_smile:
To je to od mene :slight_smile:

kako puno klinaca traže curu/dečka, odmah ih i oženite xD

Sta znaci uopste to zasticeni regionu u creative zoni?

plac na /warp creative :slight_smile:

Creator:Mogucnost posedovanja 4 konja,da moze da spawnuje krave i konje u gm,da moze da postavlja beacon.

da se smanji more da bude jeftiniji…
creator: da si iskljuci creativni mod kad si na enemy teritoriji da ne moze da se bezi iz pvp…
Da rankovi mogu da otvore kao neku firmu, fabriku i da mogu da zaposljavaju default igrace i tako bi i oni bez ranka zaradili pare…
da povecate sethome za svaki rank po 1 sethome vise i da ni jedan rank ne mora da ceka 3 sec.
Da napravite shop sa sinovim e de rankovi mogu enchantovati sekire armore maceve itd…
I nevezano za rankove da kinete napitak koji dodaje 260 demage jel onda niko ne bi kupovao skillove kad moze da popije jedan napitak i bude jaci.

Sve je to uredu sto si napisao samo nebi trebalo da ima to za caranje onda bi svako imao god armor

i da se ukine gold apple hahahah :smiley: to bi bilo jako :stuck_out_tongue:

Ali sve navedeno je vezano za Creatore, i donatore… Zar mislite da toliko poboljsamo Creatore i Donatore…? Niste naveli nista novo i creativno, tipa Mob-Pet’s, super komandi npr /lightning da moze na 1 sat po jednom da se kuca, Special Hat’s , Special Armour i sl.

Niko nije pomenuo nesto cool … i nesto sto bi se moglo iskoristiti a da rankovi opet nemogu da izkoriscavaju svoj polozaj, nesto “bezbolno” za ostale igrace, tipa brze povecavanje Faction Powera, promena imena u boji i sl. …

Moze da creator ima komandu /enderchest da kad ide u pvp i ubije nekog onda kuca tu komandu i pojavi mu se enderchest i inventar ,tako da moze dobijene stvari da stavi u enderchest, ali pre toga mora kod sebe kuci da ima enderchest

nzm dali je pre bila komanda da se creatori mogu pretvarati u neke mobove,nzm dali moze to samo da se iz liste dostupnih mobova izbace ender dragon,wiether,(nzm dali uopste postoji herobrine u 1.6)…

Nije moguce mob disquise zato sto su se neki creatori pretvarali u slepe miseve i bilo je tesko ubiti ih :wink:

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4 Бета

:wink:

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4 Бета