Predlozi za faction

1.Da se nether wart ubaci u sell shop i da moze da se sell hand za npr 0.60$
2.Da vip rank dobije kit bonus za donator key zato sto i onaj ko kupi vip rank isto donira …
3.Da se barut ubaci u sell shop
4.Da se creeper spawner ubaci u sc shop i da kosta npr 250 sc poena da ne bude skup kao ig
5.Da se ubaci arena u kojoj igraci mogu da igraju u sc poene npr jedan ulozi 15 i drugi 15 i ko pobedi dobije 30 :smiley:
6.Da se ubaci u sc shop nesto sto bi moglo da portuje villagere iz village do necijeg homa posto pored baza mnogih igraca nema village i trebalo bi previse railova da prebace villagere i mnogo vremena :smiley: I da to kosta npr 150 sc poena da ne bude bas preskupo
7.Da se pvp vrati na 1.8

I da jos nesto da se sc poeni mogu /pay npr da je komanda /p pay ili nes tako

  1. Slazem se!
  2. Slazem se!
  3. vec ima
  4. ne, bilo bi previse op
  5. ne
    6.slazem se
  6. slazem se
  1. Nije potrebno.
  2. Da
    3.Ima
  3. Slazem se, proslo sezone samo 1 lik dobio creeper spawner, i to kad f war osvojio, bolje ga da nisu ubacivali u crate posto % je 0.0001%
  4. Ne
  5. Kad bi se to moglo izvest bilo bi toop.
  6. Najbolji prijedlog :smiley:

[quote=“GreenLionHD00” post=190892]
4. Slazem se, proslo sezone samo 1 lik dobio creeper spawner, i to kad f war osvojio, bolje ga da nisu ubacivali u crate posto % je 0.0001%[/quote]

Možda već 3000 puta ovo govorim, ali evo ponovo ću reći. U krejtovima procenti ne mogu u decimale nikako samo cijeli brojevi :slight_smile:

Lupio sam to bezveze, koliko je zapravo % da se dobije, iskreno ispadne 0%… Znate i sami kolko ste puta dali key all, pa kolko su igraci uzimali od svoji poena, pa cak je onaj realhybrid sam je otvorio preko 100 kljuceva pa opet nije dobio :wink:

[quote=“CREEPER1BLOW” post=190895][quote=“GreenLionHD00” post=190892]
4. Slazem se, proslo sezone samo 1 lik dobio creeper spawner, i to kad f war osvojio, bolje ga da nisu ubacivali u crate posto % je 0.0001%[/quote]

Možda već 3000 puta ovo govorim, ali evo ponovo ću reći. U krejtovima procenti ne mogu u decimale nikako samo cijeli brojevi :)[/quote]Otvori 500 kljuceva ako dobijes doniram ti 5$

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  1. Da
  2. Onda bi bilo glupo zato sto bi i vip i creator dobijali po 1 key
  3. Vec ima
  4. Ne
  5. Igraci bi prebacivali jedni drugima poene
  6. Villageri nisu ni trebali da budu deo ekonomije al eto ipak jesu
  7. Da
  1. Moze ali za manju cenu.
  2. Slazem za za ovo.
  3. Ima valjda.
  4. Ne, jer bi onda nastale creeper farme koje bi bile jace od ig farmi.
  5. Losa ideja, dodje dobar pvper odere sve likove i uzme silk 2.
  6. Mislim da nema potrebe za ovo.
  7. 1.8 da se vrati obavezno!
  8. A to da se SCP mogu /pay je glupo, jer bi 10 aktivnih clanova fakcije za dan moglo da skupi 960 poena i da pay lideru ili kome vec, koji za nekoliko dana takvim tempom moze da pokupuje ceo SC Shop. :slight_smile:

Creeper spawner koliko sam ja shvatio je najjredji na factionsu. Koji ne sluzi bas dobro sto se tice ‘‘farmanja’’ para. To je vise retki item ja mislim. Za PvP se ne slazem zato sto je mnogo vise bagova bilo na 1.8 pvpu i nije lepo radilo. Ne idu zajedno 1.8 pvp i 1.12 verzija.

Kakvo bagovanje na 1.8 pvp sta pricas ti, bolje je radilo 10 puta nego na ovaj 1.12 pvp i ovaj hit reg… Ajde ljudino objasni kakve je razlika izmedju 1.8 pvp i 1.12 verzije, sta tu ne ide zajedno?

  1. Moglo bi
  2. Da
  3. Msl da ima samo povecati jer ako neko dobijr 1 u toku 6 meseci ne isolati se tako malo
  4. Trebalo bi kostati koliko I ig , al ne ovako je najvredniji item a zarada nikakva
  5. Trb napraviti poseban sistem a to im se ne isplati
  6. Nzm na koju foru si to planirao ,jedino kao sa wolf da se porta s tobom u home
  7. 1.8 pvp Kliker ne zele ss jer nemaju vremena, ne znaju, nije im takva politika servera;

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Greene, meni nije problem 1.8 pvp. Nije isto, armori prebrzo pucaju, poneki hit se ne ucita, sto bi i tada doslo do zaljenja oko tog problema.

  1. Da

Sent from my 4047X using Tapatalk

  1. Zapisano na todo za sljedeću sezonu jer ekonomija neće biti trenutno izmjenjena
  2. Razmotrit ćemo
  3. Barut je već u sell shop za 9$
  4. Creeper spawner se dobija samo u Mythical Crate trenutno i taj sistem ne planiramo mijenjati
  5. Dobar prijedlog, ali tu ima puno rupa jedna od njih je prebacivanje poena.
  6. Ne znam da li je to moguće
  7. https://www.serb-craft.com/forum/obavestenja/35939-zasto-ne-traziti-1-8-verziju-na-serveru