Predlozi VII - Predlozi pred ili posle GR

Niko te ne tera da ovo citas!!!

1. Forum, Sajt
    1.1 Novogosnje ukrasi za sam forum, ceo sajt
    1.2 Tajmer koji odbrojava do GR

2. Global
    2.1 Da se dodaju novi rankovi, osim ovih koje sada koje imamo: SCGuard, SCHelper
    SCGuard: Chat u boji na svim serverima, obojen nametag, rezervisan slot kada je server pun, fly i naravno rankovi: KitPvP Hunter, SkyPvP Fighter, SkyWars SkyLander
    SCHelper: ovo bi bilo dobro kada primetite negde na serveru nekog ko pomaze da dobije ovaj rank, a uz to dobija i chat u boji na svim serverima, obojen nametag, rezervisan slot kada je server pun, fly, rankove za njegve tri omiljena podservera.
    2.2 Novogodisnji eventi

3. Hub
    3.1 Mistery Box da se dodaju novogodisnji efekti isl.

4. Factions
    4.1 Novi rankovi: Burglar, Farmer
    Burglar:Prefix: [Bugler]Broj kuća: 3, Cooldown bypass Bez odbrojavanja za teleport, Rezervisan slot Možete ući na server kada je pun, Chat u boji Možete da pišete u boji, Hat Stavite bilo koju stvar na glavu (/hat), Near Pogledajte koji su igrači u blizini (/near), samogoreci TNT(/tnt) cooldown 30 sec. Promenade imena Promenite svoje ime na serveru (/nick)Virtualni radni sto Otvorite bilo gde crafting table (/wb), invisible (/meinb) duzna nevidjosti na serveru 5 sec, cd 30 sec. Kitovi /kit burglar: chain armor, iron alat, 16 eperli.
    Farmer: Prefix: [Farmer]Broj kuća: 2 Rezervisan slot Možete ući na server kada je punChat u boji Možete da pišete u bojiHat Stavite bilo koju stvar na glavu (/hat)Near Pogledajte koji su igrači u blizini (/near)Promena imena Promenite svoje ime na serveru (/nick)Virtualni radni sto Otvorite bilo gde crafting table (/wb)Enderchest Otvorite bilo gde enderchest (/enderchest)Promena statusa Pišite izraženo (/me)Promena spawnera Cow, Sheep, Pig, Chicken (/spawner)Informacije za stvar Vidite informacije (/itemdb)Recepti itema (/recipe)Hrana (/feed).
    4.2 samogoreci TNT(/tnt) cd 5 min

5. KitPvP
    5.1 Frod, grudvi, jaja u neke kitove
    5.2 KitPvP box - key 15 sc ponena, otvorinjem se dobija jedan random kit free i to za jedno kratno korscenje.
    5.3 Nove rankove: Assassin, Pro
    Assassin:Prefix: [Assassin]Kitovi: Killer: napitak snage, full iron armor imac sa s1. Scout: Full iron armor, mac, luk, 3 gapple, 32 streleRezervisan slot Možete ući na server kada je punChat u boji Možete da pišete u bojiNear Pogledajte koji su igrači u blizini (/near)Promena imena Promenite svoje ime na serveru (/nick)
    Prefix: [Pro] Kitovi: Kingnt, Viking, Titan.Rezervian slot Mozete uci na server kada je pun, Chat u boji Mozete da pisete u boji, Near Pogledajte koji su igraci u blzini(/near) Promena imena Promenite svoje ime na serveru(/nick)

6. SkyWars
    6.1 Dodavanje frod, jaja i grudvi u cestove

7. SkyPvP
    7.1 Frod
    7.2 Posle GR vise ostrva za iztrazivanje

To je to. Napisite vase misljenje ili neki predlog.
Nick TapL

Послато са Lenovo TB3-710F уз помоћ Тапатока

Slazem se sa svim :slight_smile:

1.1 Ne
1.2 Da
2.1 Mozda
2.2 Da
3.1 Da
4.1 Mozda
4.2 Mozda
5.1 Da
5.2 Da
5.3 Da
6.1 Da
7.1 Da
7.2 Da

1.1 Da
1.2 Da
2.1 Ne
2.2 Da
3.1 Ne
4.1 Ne
4.2 Da
5.1 Da
5.2 Ne
5.3 Ne
6.1 Da
7.1 Da
7.2 Da

Jedino mi se dopada ovo 7.2

Sve je ok sem ranka ‘‘Bugler’’ on mi nije jasan posto bi to trebalo da znaci u fazonu Trubac?

1.1. msl da trenutno ne mogu da promene sajt :smiley: ali bi bilo lepo u stilu praznika :smiley: NY
1.2. Bilo bi interesantno :smiley: i zanimljivo
2.1 Lepa ideja - SCGuard neke nove mogucnosti ?
SCHelper- to vec postizu moderatori/helperi
2.2. Mogli bi napraviti kao neki “SPECIJAL” na svim podserverima
3.1. Moze :smiley:
4.1. Nekako imena ne prilice npr. “FARMER” asocira na “nekadasnji survival”
-rankovi su ovo sve slicne i iste komande kao kod “VIPA”
4.2. i ne kontam bas :smiley: ?
5.1. slazem se
5.2. nije losa ideja
5.3. Drugo ime ; ima vec “Assasin” za sadrzaj kita se slazem
6.1. slazem se
7.1. slazem se
7.2. Nzm koje stvari da budu na tim ostrvima :smiley:

svidja mi se skoro sve/
+da se doda gepple na mapi i vise encki za fighter general major.

[quote=“CaptainWolfzz” post=143970]Sve je ok sem ranka ‘‘Bugler’’ on mi nije jasan posto bi to trebalo da znaci u fazonu Trubac?[/quote]Kada ga prevedes znaci provalnik

[quote=“zazabam” post=144000]1.
1.1. msl da trenutno ne mogu da promene sajt :smiley: ali bi bilo lepo u stilu praznika :smiley: NY
1.2. Bilo bi interesantno :smiley: i zanimljivo
2.1 Lepa ideja - SCGuard neke nove mogucnosti ?
SCHelper- to vec postizu moderatori/helperi
2.2. Mogli bi napraviti kao neki “SPECIJAL” na svim podserverima
3.1. Moze :smiley:
4.1. Nekako imena ne prilice npr. “FARMER” asocira na “nekadasnji survival”
-rankovi su ovo sve slicne i iste komande kao kod “VIPA”
4.2. i ne kontam bas :smiley: ?
5.1. slazem se
5.2. nije losa ideja
5.3. Drugo ime ; ima vec “Assasin” za sadrzaj kita se slazem
6.1. slazem se
7.1. slazem se
7.2. Nzm koje stvari da budu na tim ostrvima :D[/quote]Samogoreci za redati tudju bazu

Slazem se samo Za forum. U vezi rankova,ne. Iz razlogo sto svako moze kupiti skuplji rank ima te mogucnosti , ako zeli. A u vezi SChelper, nisi jedini koji prica. To je zamene glupost, znam servere gde ima helpere i oni unistavaju server, zato sto moze da se pogodi neki kid koji ce da mute pola servera.

Sent from my iPhone using Tapatalk