Predlozi VI - Predlozi za GR

Napomena: Niko te ne tera da citas!!!

1.Global
1.1BuildTeam(predlog CapetanWolfz) - za one koji neznaju to je tim koji pravi mape. Ovo je voleterski rad. Sta je potrebo za ovakav tim? Ljudi. Server gde grade, npr. e-igraliste koje se ne koristi. Onda ts soba posebna gde ce imati pristup samo tim, moderi i vlasnici.
1.2 Ester egg-ovi

  1. Hub
    2.1 Da naprvite da se mistery box da kada ga otvorite da bude kao csgo otvaranje kutija. I da se moze otvoriti vise key-va odjednom. Ali ne samo na hub-u nego i na ostalim podserverima.

  2. Factions
    3.1 Da se namest pored nika tag npr. [XMAN] TapL

  3. SkyWars
    4.1 Novi plugin, neki koji sadrzi tim skywars.
    4.2 Eventi. KitPvP i SkyPvP ga imaju sto da ne i SkyWars.

  4. BedWars
    5.1 Sprej, neki tag na kom pise sorry, lol, vip, pro itd.

  5. RolePlay
    6.1 Totalna izmena plugina.
    Razlog: ovo me nepodseca na roleplay, trebalo bi da postoje poslovi isl. Ovo vise lici na prison bez pvp-a

  6. UHCRun
    7.1 Custom Crafting recepti - za neki armor, oruzije itd
    Npr. 3 irona i 3 knjige daju prot 1.

  7. SkyBlock
    8.1 Vise tajnih prostorija.
    8.2 Da se zadaci odkljucavju: - da bi uradio sledeci zadatak, moras uraditi predhodni.

To je to. Recite neke predloge dole i vase misljene o mojim(a ne samo “slazem se”)

Nick: TapL

Ovo za Factions je totalna glupost.
Takodje to vec postoji.

Ne znaju*
Rp je odlican.
Za factions vec ima.

[quote=“Ilsur_102” post=140997]Ovo za Factions je totalna glupost.[/quoteTakodje to vec postoji tkd ono.

Za vecinu predloga mislim da nemaju smisla, po meni ne.

  1. global (build team) - slazem se malo bi se igraci aktivirali-upoznali-druzili
    1.2.bespotrebno
    2.1 zasto bi se otvaralo vise keyeva odjednom ? (stvaralo bi lag, mislim da je mozda malo nelogicno i ne izvodljivo)
  2. Factions postoji “TAG” pored svog imena (nick) *Jugoslavija zazabam
    4.1. party tipa predlazeno
    4.2. mogli bi vratiti event lupam 3/4 eventa u toku 1 sezone ono sa elitrom mada bi mogli malo promeniti :smiley:
    1. nema smisla
      6.1 po meni je rp najbolji podserv “na prvi utisak”
      7.1. totalno besmisleno
      8.1. u cemu je fazon , dosta je 1 i ko prvi nadje…
      8.2. ovako se ne mora bas svaki zadatak uraditi da bi presao na sledecu knjigu

Neka bude svaki 2 ili 3 dan po 2 eventa.
To za rp je super takodje

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

Ovo su ciste gluposti. Za Roleplay i Skyblock propast!!! Prvo igraj bar 2 dana rp i sb i posle daj predloge.

Ja prison kidam sledeci gr

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Samo se za RP ne slazem.Ovo sve bi kidalo

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka