Predlozi u vezi RolePlay Eventa i SkyBlock tezgi.

Ovako, pozdrav svima pre svega :slight_smile: zeleo bih da predlozim stvar sto se tice RolePlay eventa i tezge na SkyBlock-u, sto se tice RolePlay-a, da u top 3 ili top 5 koliko vec moze njih da dobije, da tu budu oni igraci koji nemaju rank… nije bitno zasto oni nemaju rank da li oni imaju da priuste sebi i ostalo vec nije fer da rank dobiju oni koji vec imaju rank mislim, u top 3 ili top 5 su svi ovi sto vec imaju rank tako da taj event i nema neku efikasnost, rank ce dobiti oni koji vec imaju rank i mislim da to malo nije fer, ne kazem ja mozda se nekome svidja tezga koju je napravio bas taj koji ima rank, ali siguran sam 100 posto da imaju neki super standovi koje su napravili igraci bez ranka. Sto se tice SkyBlock-a, takodje, rankovi imaju warp i mislim da im je to sasvim dovoljno, fora bi bila da tezge dobiju samo igraci koji nemaju rank, mislim nije u redu da igraci sa rankovima imaju i warp i tezgu, mozda neki igrac ima para da kupi tezgu ali ne moze da je uzme zato sto ga je preduhitrio igrac koji ima rank a samim tim i warp. To je to sto se tice ovih predloga, ukoliko neko ima jos nesto da doda neka napise u komentaru. Pozdrav i hvala!

Dobra je ideja,ali makar i za nas da ima nešto,ipak smo i mi ljudi :D.Makar poeni da nam se dele :D.

Za sb tezge, ako neki ranker uzme tezgu dobije ban…

Послато са ROME_X уз помоћ Тапатока

Mirko pa eto moze i to, da se stavi da vi sa rankom dobijete poene a ovi sto imaju takodje lepe standove da dobiju rankove. IiDgames to nisam znao.

Slazem se.