Predlozi - Sledeći global restart

Pozdrav,

Mnogo igrača nije zadovoljno trenutnom situacijom na serveru, pa sam odlučio da napravim jednu temu gde će moći da iznesu svoje predloge odnosno da nam kažu šta bi po njima bilo idealno za igru. Mi ćemo u zavisno od predloga napraviti ankete ili ukoliko nam se taj predlog odmah svidi možemo ga odmah i usvojiti. Fora ove teme nije svađa i diskusija o tome šta je trenutno loše, već poruka nama na šta trebamo obratiti pažnju kada budemo radili sledeći Global Restart.

Molim vas da predloge u ovoj temi postavljate u sledećem formatu:

Nick u igri:
Kada ste počeli da igrate na SCu (verzija):
Predlog:
 1) NASLOV
      Opis predloga
 2) ...

Kada neko postavi predlog, ukoliko se sviđa drugim igračima, mogu pritisnuti “HVALA” dugme i time dati predlogu svoj glas. Bez dalje diskusije u ovoj temi dakle samo predlozi i stvari koje trebamo ispraviti ili na njih obratiti pažnju.

1)Predlog
Da se vrate mini igre.
2)Predlog
Da se vrati ontimetop
3)Predlog
Da se popravi divljina(da ima npr. divljina a,divljina b itd.
4)Predlog
Da se izbace enc jabuke.
5)Predlog
Da se pojeftini shop.
TO BI BILO TO OD MENE.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ime na serveru:KABOoOM
Kada si poceo da igras na scu(1.5.2)
1)Predlog:
Ubaciti jake anti-cit plugine…al bas one jake…jer je to najveci problem
2)Predlog:
Znaci da se shop uradi bolje,ovako nevalja nicemu,napraviti nesto slicno kao u 1.6.4. shop ono je bio vrhunac…
3)Predlog
Daj bre ono na divljini,sad kuca,sad warzone,sad kuca sad safezone…ma popravit ono…oznacit podrucje do kojeg nije willdrenes sa crvenom vunom :smiley:
4)predlog:
Omogucit sve arene,uvesti nove arene,spleef,hg,pb itd…
5)predlog:
OBAVEZNO VRATITI /f warp set (ali da se na tu komandu mora dat 70-80k tako da nemozes gde god oces da stavis :slight_smile: )
6)predlog:
Vratiti /ontimetop
7)predlog:
Traziti screenshotove igraca ! (prilikom banovanja)
8)predlog:
Ubacit portale,tj /warp nether i /warp end (neznam zasto vam toliko treba vremena za ovo i zasto je to toliki problem)
9)predlog:
poboljsati /kit tools…ubaciti u kit tools hranu,koliko sam puta to ponovio,kako da pocne neko novi igrat bez hrane
10)predlog:
Ubaciti /warp divljina1,/warp divljina2 itd…
11)preglog
napraviti /warp info (kako nebi dolazilo do zabuna)
12)predlog
da napravite /warp hrana (staviti 2-3 cow spawnera i cao)

Nick:MGPlatinium , igram od 1.4.2
1)predlog
Vratite skilove molim Vasss
To je moja jedina zamerka…

Nema povlacenja ! Nema predaje !

Nick: MichealKenny, Svesken
Igram od: 1.4.7
Predlog 1: vratiti skillove
Predlog 2: vratiti end i nether.
Predlog 3: veci shop sa visr sell itema…
Predlog 4: da svaki rank ima po 2,3 kita .
Predlog 5: napravite jos neki rank.
Predlog 6: stavite neki rank za ontime na primer member posle 10 dana igranja.
Predlog 7: ubacite stari faction plugin sa f show…
Predlog 8: ukloniti napitak snaga 2…
Predlog 9: ukloniti sc shop…
Predlog 10: jabuke da rank ima u kitu i da moze da je uzme svaki dan po 1 igraci bez ranka na svaka 3 dana na primer.
Predlog 11: da promennite malo prefixe rankovima. Druga boja.

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2

Nick Luardisu
Igram od 1.7.2 (Nov sam)
1predlog
Izbacite jabuke iz sc poena ubacite ih u shop 100k bolje zbog pvp a ubacite da mogu igraci kupiti kod vas 1
1=20din
2Predlog
Spustite potion sa 260% na 100%

Nick u igri : Lukapn (Spetsnas7777)
Igram od verzije 1.2.5.
1)
Ubaciti skillove ponovo uz male promene a to bih ti batice napisao u loruci koje promene. Znaci video sam da na nekim serverima za one skillove koji imaju prejaku moc stavljaju da treba mnogo vise da se trudis da pomeris level skilla nego ovako. Primer. Unarmed je mnogo jak skill. Glupo je da ga za 2 dana nabudzis na 300 i svakoga podjebavas tako. Ne. Stavite da treba mnooooogo vise xpa da bi se levelovao za taj skill.
2) vratite end i nether. Rekli ste da je lagovalo zbog njih. Server zalaguje svakako sto i nije neki problem. I to laguje jer postoji mana u antocheatu. Takodje cu vam i to objasniiti u PM.
3) Ubbaciti arene. Skirmish itd

1. OBAVEZNO STAVITI DA SE SERVER RESTARTUJE NA SVAKIH 4 SATA. Eto. Zato laguje. Mora se nekad i restartovati.

2. Popraviti shop

3. ukloniti jabuke (supergolden)

4. ukloniti strenght II

5. ubaciti jos koji rank da kosta npr samo 100 din i da ima samo /Fly i /hat.
    I creatoru cenu povecati za nekih 200~300 din jer je glupo da su pola servera creatori :slight_smile:

Predlog 9, batice posalji mi poruku na fb da ne zaboravim da ti kazem za ovo ovde sto sam napisao.
.:NOD:.
Behind enemy lines

Nick:MGPlatinium , igram od 1.4.2
1)Napraviti divljinu kakva je bila na 1.6.4

Nick u igri : Wanki18
Igram od verzije 1.7.2. na serbu

1. Da se napravi /f warp cije ce postavljanje kostati oko 80k

2. Da se izbace enchant jabuke

3. Da se izbace Streinght II napitci

4. Da se podrucje oko /warp divljina popravi jer je ono iskreno haos

5. Da se ubaci par moderatora koji mogu banovat na 24-48h cisto da se citer moze udaljit sa servera dok ne dodje neko od vlasnika da rijesi problem a da on hara po serveru dok vas nema pa vi kad dodjete utekne to nije fazon

6. Da igraci sa rankovima nemaju neke vece povlastice jer ima ljudi koji ne mogu uplatiti pare i zasto bi oni imali gori polozaj nema smisla

7. Sa ovim nisam bas upoznat dobro pa ne znam kako da objasnim ali znam da ima plugin za ovo i mislim da ce se svi sloziti sa mnom za ovo. Da se ubaci plugin za chet da ima general/sell/faction/pvp i tako dalje sve to pise na pluginu ali ovako je na cetu haos i niko ne zna sta ko kome pise !!!

8. I na forumu da se ubaci jos moderatora jer je previse tema ostalo bez odgovora batice ili manica

Nick u Igri: Einshine
Igram Od 1.6.4 Verzije

Predlozi:
0.Da Dodate Skillove .(Ali da Svakom Skill-u Treba Vise Xp-a.)
1.Da uklonite Ench jabuke.
2.Da umanjite efekat Strenta:Strent 1 umesto +130%da dodate 80% jacine a Strent 2 umjesto 260% da dodate 140%.
3.Da stavite Plugin Chairs koji omogucava da sedite na stepenici.
4.Da promenite /warp wild.(mislim na to da Napravite onaj kao na 1.6.4 tj. Slican.)
5.Da Creator Rank nema pravo da stavlja Redstone stvari.(Zbog TnT Topova i Auto-Farmi.(sve R-Stvari Osim Vrata i Kapija.))
6.Da stavite ukoliko mozete neki Dobar Anti-Hack/Cheat.
7.Da Banujete Hakere na 10 Dana ili zauvijek,a Creatore i druge Rankove na 6h jail ili Ban 3 dana.(Da im nebi proslo vreme Rank-a.)
8.Owneri da su prisutni na Server bar svakog Dana na 1h.(Da bi dobili informacije o situaciji na serveru(Mislim na lag itd.)
9.Da obavezno ubacite MiniGames
i Arene.(Jer Bez njih zabava skoro ne postoji
10.Da sto vise pratite igrace dok su u PvP.(Jer Stvarno nije Posteno da koriste Hak na neke Postene igrace.)
11.Poruka za Serb-Craftere: Ako zelite bolji Server prestanite sa Hakom,ako ima neko hak nemojte i vi, samo ga snimite i ubacite na forumu!
12.Da se prvih 5 dana Poslije GR-a fakcija placa 250$ a Poslije 1000$ zbog previse claimova i previse izdaja.(Da napravite da SVE kosta hocu da kazem da title, relationship(Sa Drugom fakcijom), Promote/Demote, F kick (Da ne bi lideri izdali Nove Clanove Fakcije)
13.Da Cijene na shop-u budu ovakve:

RUDE

DmD 1 7500B 4000S
Zlato 1 750B 400S
Metal 1 250B 100S
Ugalj 1 85B 10S

MATERIJALI

Drva 16 400B 100S
Kaldrma 16 200B 25S
Pescar 16 200B 25S
Staklo 16 175B 15S
Vuna 16 750B 300S

FARME

lubenica 32 ???B 250S
Psenica 32 300B 150S
Bundeva 16 ???B 250S
Kakao 64 ???B 250S
Secerna Trska 64 ???B 250S

SASTOJCI

Redstone 16 700B 10S
Glowstone prah 4 500B 10S
Paukovo oko 4 500B 2S
Secer 4 200B 10S
Blaze Rod 1 7000B —S
Lisaj 16 —B 10S
Magma Krem 1 3500B 10S
Avetinska Suza 4100 B 100S
(Da ima /warp nether warp se placa 2000$)

To je moje misljenje :smiley:
Hvala, Einshine :slight_smile:

I da napravite creative zone kao pre :slight_smile:

.:NOD:.

Sateran u cosak , ja nemam izbor drugi , svestan sam da gubim , ali bice vasih ztrvi!

Da,samo kad bi nam Manic i Batica rekli kada ce biti GR bilo bi lepo alo posto oni retko kad ulaze na forum verovatno cu cekati par dana na odgovor,ili ce vam phitofex dati 50k da napravite GR

Trebaju i tu informaciju da stave u cenovnik.

NOD! Preko trnja, preko blata, uvijek BRAT ZA BRATA!

Ime na serveru:Droolin/mhm98
Kada si poceo da igras:(1.4.7)

1)Predlog:
Da se vrati sve sa 1.5.2

2)Predlog:
Da se vrati sve sa 1.5.2

3)Predlog
Da se vrati sve sa 1.5.2

4)Predlog
Da se vrati sve sa 1.5.2

5)Predlog
Da se vrati sve sa 1.5.2

6)Predlog
Da se vrati sve sa 1.5.2

Ime na serveru: emirrr
Kad si poceo da igras:1.6.4

1)Predlog
Recite nam kad je GR

P.S. Ispravio sam comment :smiley:

NOD! Preko trnja, preko blata, uvijek BRAT ZA BRATA!

Emirrr objasnio…

i ako ne vidimo se ponovo,delim sreću i bol,još ovu noć!

Nemojte ljudi ici tako daleko. Svi znate da je ovo server gde smo ja i vecina NOD-a poceli i naucili sve o mc-u. Ja Manica i baticu postujem ali zaista me ponekad nervira kada se nesto ovako desava na serveru. Ja sam ovde samo zato jer zelim da bude kao pre. Da mi nije stalo da ovog servera , vec 100 puta bi otisoo na drugi. Ali nije nijedan kao ovaj. Batice , na 1.5.2 jesmo svi bili cheateri. A da li se secas sta smo koristili? :slight_smile:

FULLBRIGHT + DAY + RADAR + BOW AIMBOT
REALNO. Niko nije koristio kill auru. S bowom se niko nije ni pucao pa bow aimbot nije bio problem.
BIO JE TO PRAVI PVP (FvF tacnije) SERVER. TADA REALNO NIKO VAM NIJE BIO RAVAN STO SE TICE PVP-A.
SHVATITE DA STE OD 1.4. DO 1.5 BILI NAJBOLJI SERVER PO MENI KOJI JE POSTOJAO. (A IGRAO SAM NA DOSTA TADA)
SERVER JE BIO PROST , NEMA NEKIH PORTALA , NEMA NEKIH SRANJA , SPAWN JE BIO SUPER , SHOP OK , SVE JE BILO SUPER , PVP EXTRA , A NAJBITNIJI OD SVEGA TOGA SU BILI IGRACI!
REALNO DANAS SU SVI PI*KE! NIKO NE SME JER POJEDINCI IMAJU 69 STAKOVA JABUKA! Dobro dobro , ja sam imao 666 stakova jabuka pre , niko mi nije bio ravan , ali su i drugi imali po 300 stakova. Ali sada je ravnoteza izmedju igraca JEDNA VELIKA NULA!!!
I nemojte da spamujete u ovoj temi , realno ovde prvo predlazete a sada serete. U tome se ne slazem , ako cete da vredjate server vredjajte u drugoj temi. Ali Pero i sam znas da je ovo server na kome smo ja i ti poceli jos pre 2 godine skoro , i na njemu cemo i zavrsiti ako se nesto promeni uskoro.

Pozz :slight_smile:

Valjda…

Pazi! Pazi! ^.-

predlazem da ukinete server jer vam spasa nema :wink:

Nick:Milos_557,milos575,milos557
Igram od: 1.7.2
Predlog 1: Vratiti skil poene na igrane sate u igri
Predlog 2: Staviti bolji kit za creatore ili bilo koje druge rankove
Predlog 3: Uvesti nove rankove.
Predlog 4: Napraviti veci i bloji shop sa vise itema
Predlog 5: Napraviti da se u rupi nemozes boriti sa igracima iz f ,truce,ally
Predlog 6: Staviti vise itema u sc shop !!!