Predlozi-Sledeća sezona factionsa

Sell wandovi da imaju unlimited usage, Ali da imaju različite multipliere, npr od 1x do 2.2x

[quote=“zimgu” post=270519]Sell wandovi da imaju unlimited usage, Ali da imaju različite multipliere, npr od 1x do 2.2x[/quote]To je zanimljivo, ali mislim da nije moguće sa onim pluginom koji koriste

Pa ne bi bilo problema da modovi znaju nešto da urade pored trčanja za muteovima i banovima, onaj Pantelejmon neki developer nešto, a nije vidio dalje od Hello World
Tužno pretužno

Čisto da kažem modovima, pošto se ne piše mnogo o factionsu, to ne znači da je ova sezona bila dobra pa ćutimo jer nam valja, sezona je očajna bila, nakon 25 dana se prepolovio broj igrača, ništa osim afkanja se nije radilo, outpostovi dobra ideja očajna realizacija, fheads solidna ideja očajna realizacija. Siguran sam da će sledeća sezona biti bolja od ove, jer gore ne može.

Edit: trebalo mi je 12 sekundi da pronađem ovo https://bit.ly/3nPSAPG

pa normalno da je bila ocajna kad 1 preldlog od igraca nisu usvojili, sezona nikad gora nije bila .prvi dan gra su igraci dobili vise creeper spawnera ove sezone za 1 dan nego prosle sezone za 3 meseca…Svi predlozili da se izbace elixiri i nista od toga, kamber upropastio sezonu kolko je mogo.

Pa ne bi bilo problema da modovi znaju nešto da urade pored trčanja za muteovima i banovima, onaj Pantelejmon neki developer nešto, a nije vidio dalje od Hello World
Tužno pretužno

Čisto da kažem modovima, pošto se ne piše mnogo o factionsu, to ne znači da je ova sezona bila dobra pa ćutimo jer nam valja, sezona je očajna bila, nakon 25 dana se prepolovio broj igrača, ništa osim afkanja se nije radilo, outpostovi dobra ideja očajna realizacija, fheads solidna ideja očajna realizacija. Siguran sam da će sledeća sezona biti bolja od ove, jer gore ne može.

Edit: trebalo mi je 12 sekundi da pronađem ovo Custom Domain by Bitly

Pa svaka sezona je gora i gora tako da može biti hahaha

Pa ne bi bilo problema da modovi znaju nešto da urade pored trčanja za muteovima i banovima, onaj Pantelejmon neki developer nešto, a nije vidio dalje od Hello World
Tužno pretužno

Čisto da kažem modovima, pošto se ne piše mnogo o factionsu, to ne znači da je ova sezona bila dobra pa ćutimo jer nam valja, sezona je očajna bila, nakon 25 dana se prepolovio broj igrača, ništa osim afkanja se nije radilo, outpostovi dobra ideja očajna realizacija, fheads solidna ideja očajna realizacija. Siguran sam da će sledeća sezona biti bolja od ove, jer gore ne može.

Edit: trebalo mi je 12 sekundi da pronađem ovo Custom Domain by Bitly

Pa svaka sezona je gora i gora tako da može biti hahaha[/quote]Jes bolje da ne baksuzira, al nadam se da su se ovaj put potrudili…

Pantelejmon je Linux Sistem Administrator a ne Java Developer, informiši se malo.

Jel on zadužen za plugine ili šta? Nije me briga ko je i šta je, činjenica je da od vas 10-15 niko ne zna osnovne stvari da izedituje, ne daj bože da od 0 napravi plugin. Za pravljenje MC plugina je bukvalno dovoljno malo šire osnovno znanje o C++ i tu staje gotovo sva filozofija. Valjda uz plugin dolazi i source kad se kupi majka mu stara

Ovim odgovorom vidi se apsolutno lupanje gluposti. Hmm, razmišljaš kako? [quote]Za pravljenje MC plugina je bukvalno dovoljno malo šire osnovno znanje o C++ i tu staje gotovo sva filozofija[/quote]Čista glupost, Minecraft je Java based igrica, što znači da i sami pluggini se pišu u Javi. Zaista, lijepo te molim da se ne mješaš u stvari koje (kao što vidimo iz priloženog) nisu na nivou tvog poznavanja računarskih sistema kao i programskih jezika.
Pozdrav.

Ja znam šta sam napisao. Ja sam napisao da su dovoljne osnove c++ koje se nauče iz par tutorijala i 1 godine u srednjoj školi. Ako si imao dodira sa C++ i Javom znaš da je sintaksa jako slična i da je Java kao i mnogi drugi jezici dobrim dijelom bazirana na C++. Vidiš, ti mene izvrijedja, a ja da sam to tebi rekao dobio bih ban. Gubiš poentu legendo, server je propast i niko od vas nije sposoban da uradi nešto sam. To se vidi iz priloženog. Prijedlozi ne mogu biti uvaženi jer ne da niste sposobni da napravite custom plugin, već niste sposobni da iskombinujete nekoliko već napravljenih pluginova. Pričaj dalje šta hoćeš, ne zanima me baš, samo vidjecemo na šta će sledeća sezona ličiti. Iskreno se nadam da nisam u pravu. Živ mi bio.

Pozdrav legendo

Hvala na iskazivanju vašeg mišljenja.
Moderator nema apsolutno nikakvu obavezu da posjeduje znanje programiranja, niti da pravi custom plugine. Ukoliko te zanima šta jedan moderator treba da radi možeš da pročitaš u sljedećoj temi → SERB-CRAFT Forum - Balkanska Minecraft zajednica

Posjeduješ znanje programiranja?
Javi se na [email protected] i priloži neke svoje projekte koje vjerujem da itekako imaš :slight_smile:

Hvala na prijedlozima!