Predlozi I

1.1 Igre koje predlazem:
1v1
murderer mystery
TheLab

1.2 SW,SkyPvP, KitPvP,BW,UHC, itd-MVP rank(primer:sw top 3.free rank mesec dana)odrdjujete svaka 3 meseca…

1.3 Rankvi za kretvne igrace:Maper, itd. (isto neka traju mesec dana)

1. Level igranja igraca na serveru

2. Lista u kojoj svi sa foruma su povezani na svoj acc.

3. Skywars:
    2.1 Promena kitova sto pre(to sam vec pomenu i hvala creeperblow)
    2.2 Restise pingera (ljudi 200 ping kick na 30 min.)
    2.3 TNT jump vraca me nazad nekad ili drig me lupio slimeball ja se vratio i kill ga
    2.4 Vracanje jaja i snowballa u upotrebu
    2.5 Solo/Duo igra
    2.6 Limt gradnje 64 bloka
    2.7 Probavajte razne iteme da dodajete da vidite reagvanje igraca.
    2.8 Vise mapa.

4. SkyPvP:
    3.1 Omoguiti Ender Perlu u toku borbe

4.Faction
4.1 Dodati vise itema u shopu ka sto su spawneri itd.
4.2 Dodati vise itema koji se prodaju.
4.3 Bag sa ulazenjem na faction zglicham se u zidu i ako sam pored kreta bio.

1. UHCRun:
    5.1 Solo, Duo pa i tri
    5.2 Limt gradnje 64 bloka

2. Bedwars
    6.1 Upgrade Maceva, armora, generatora
    6.2 Dodavane Fireball, TNT
    6.3 Potion koje kupis nita ne daju(ubacite speed, inb. liping)

Molim za misljenje… xD :L

Nick: TapL

Dobri predlozi samo ova dva predloga pod bojem 1 nevaljaju :slight_smile:

[quote=“WskPatrick” post=129643]Dobri predlozi samo ova dva predloga pod bojem 1 nevaljaju :)[/quote]Koja?

Послато са Lenovo TB3-710F уз помоћ Тапатока

Slazem se sa svim sem za level.
Pod lista acc za forum si mislio lista korisnika koji su registrovani na forumu?

[quote=“iTzDuliX” post=129649]Slazem se sa svim sem za level.
Pod lista acc za forum si mislio lista korisnika koji su registrovani na forumu?[/quote]Mislio sam naprime na severu se zovem TapL i povezan sam sa ovim acc na forumu pa kada bi mi neko trazio da budem priatelji da mogu i u igri i na frumu da prihvatim… Ako shvatas.

ja sam samo protiv ender perle na sp u borbi

[quote=“Venera” post=129652]ja sam samo protiv ender perle na sp u borbi[/quote]Sto?

predlog 2.2 ne valja. kako tako nesto mozes da predlozis?
i ostali predlozi nisu nesto.

[quote=“stefan3112” post=129654]predlog 2.2 ne valja. kako tako nesto mozes da predlozis?
i ostali predlozi nisu nesto.[/quote]Milim tp se kada ih napdas laguju jako…

[quote=“stefan3112” post=129654]predlog 2.2 ne valja. kako tako nesto mozes da predlozis?
i ostali predlozi nisu nesto.[/quote]Mslm jako mi zao ako si ti medju njim ali jako iritra to…

[quote=“PvPro” post=129658][quote=“stefan3112” post=129654]predlog 2.2 ne valja. kako tako nesto mozes da predlozis?

Послато са Lenovo TB3-710F уз помоћ Тапатока[/quote]znm al ne mozes da zabranis nekom da igra samo zbog neta.

msm da je igracima dovoljno sto bjeze od borbe tako sto skoce u void i enckaju, ovako im samo dajes nove nacine da izbjegnu borbu ._.

[quote=“stefan3112” post=129660][quote=“PvPro” post=129658][quote=“stefan3112” post=129654]predlog 2.2 ne valja. kako tako nesto mozes da predlozis?

Послато са Lenovo TB3-710F уз помоћ Тапатока[/quote]znm al ne mozes da zabranis nekom da igra samo zbog neta.[/quote]Ne zabranje nego ga kik ako ne sredi net

[quote=“Venera” post=129661]msm da je igracima dovoljno sto bjeze od borbe tako sto skoce u void i enckaju, ovako im samo dajes nove nacine da izbjegnu borbu ._.[/quote]Da ali i ti nauci da ih stignes… tako pokazes svoj skil. Jer ovako sluze za tp do ostrva

Glupo je za ender perle , jednostavno pvp ne bi bio zanimljiv , svi bi bezali od jacih i bilo bi glupo…

Zaboravio sam napisati , nije lose ovo za f , da se dodaju spawneri u shopu i sve to , i za skywars , sta ce ti vise mapa? Ima preko 40-tak mapa ja mislim , to sto kad udjes nema mnogo mapa to je jer je igraca malo inace… Galaksija najj mapa koju ste ikad ubacili!

[quote=“Luka_NYUAHO” post=129678]Glupo je za ender perle , jednostavno pvp ne bi bio zanimljiv , svi bi bezali od jacih i bilo bi glupo…[/quote]Ali ako si dobar igrac onda ces ga i stici jer i ovako ko da je bitno ako crkne ender perle znaci da nema pojma da pvp.

[quote=“Luka_NYUAHO” post=129679]Zaboravio sam napisati , nije lose ovo za f , da se dodaju spawneri u shopu i sve to , i za skywars , sta ce ti vise mapa? Ima preko 40-tak mapa ja mislim , to sto kad udjes nema mnogo mapa to je jer je igraca malo inace… Galaksija najj mapa koju ste ikad ubacili![/quote]Za mape da zamene neke krsh (kofein)

Da za te mape se slazem , ili kaoo sto je vojnopolje , ima jos neka , a ae kazi mi kako bi ja njega stigo , on moze da se perla sve dok ne izadje iz borbe i onda odma hub , glupo je po meni to shvati…

1.1 1v1 nam je na razmatranju, ali na nekom drugačijem načinu.
Murder Mistery smo vidjeli svi da je zanimljiva mini igra i ima čak par plugina koji su veoma dobri i ažurni.
TheLab- Po ovome sto sam trenutno pregledao na yt vidio sam da je zanimljiva neka mini igra i da ima raznih nekih mogućnosti

1.2 Za KitPvP već postoji na svakih 2 mjeseca restart score
A vjerovatno će biti za kraj sezone Top 10 dodjeljivanje nagrada :slight_smile:

1.3. Nije potrebno

1.4. U kojem smislu misliš levele?

1.5. Trenutno nickovi i forum acc ne možemo napraviti da se povezuju, možda nekada u budućnosti :slight_smile:

2.1. To nam je još na razmatranju pa kad uhvatim vremena uzet ću onaj tvoj spisak pa napraviti kitove :slight_smile:
2.2 Trenutno ne moguće
2.3. Stavio na TODO da vlasnici provere šta je problem
2.4. U 1.9. je uklonjen knockback za iste
2.5. U sklopu ovog plugina koji trenutno imamo nemamo tu mogućnost, razmišljamo da zamjenimo plugin :slight_smile:
2.6. Sve bi arene sjebalo jer su neke na visini 32 neke preko 60 itd
2.7. Radimo razne updejtove sa chetovima :slight_smile:
2.8. Kada vam se neka mapa možda ne svidja napravite temu i ukoliko dobijete saglasnost više igrača ja ću ući na skywars pa pokušati da je Refurbish i da malo poradim na mapi :slight_smile:

3.1. Malo bi pokvarilo igru

4.1. 4.2. Ekonomija u toku ove sezone neće biti promjenjena jer ne želimo da napravimo neku greškicu u sistemu pa da gameplay ode u tri lijepe
4.3. Očisti blokove oko kreveta

5.1. Već ubačeno → http://www.serb-craft.com/forum/updates/23607-uhcrun-v1-0-novo
5.2. Isto kao sa skywars, imaju planine koje idu baš u visinu i može da sjebe arene

6.1 Team Upgrades smo već predložili developeru što radi plugin pa bi uskoro trebao biti ubačen

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/2009/Screenshot_37.png
6.2 Biće ubačen TnT sa auto ignite ubrzo, a za fireball treba isto da predložimo onda
6.3. Znamo već i biće uskoro jedan veliki update oko shopa :slight_smile:

Eto izdvojio sam malo vremena da ti dam odgovore na sve prijedloge :slight_smile: