Predlozi - Factions i nove Mini igre.

1.Dodati /f enemy u borbi
2.Fixati lag na koth-u obavezno jel se gple jede jako kasno…
3.Smanjiti cenu za tnt od 400$ na 300$
4.Dodati neku drugu komandu umesto /sell hand ili /sell all
5.Dodati na f top, da se broji i Iron Golem Spawner.1 Iron Golem = 50000
6.Ubaciti kompas, ukoliko neki igrac je invis i da mozes polesno da ga nadjes ili stavite nove particle u teksturu.
7.Dodati na f top da se broji i pig spawner.1 pig spawner = 5000
8.Povecati malo sc poene za Silk2 da bude 3500, jel pola servera afk-a i za 1 mesec ih skupi.
9.Cesce raditi regen na divljinu i /warp pvp
10.Fixati komandu /wild
11.Smanjiti cenu za Creeper Jaje od 15000 na 13500
12.Drzati event (turnir) bar 2 puta u nedelju ne mora biti samo na forumu,vec kupimo knjigu kucamo lepo nas nick bacimo u Hopere.Jel dzaba niste i to uradili.

Predlozi za Nove PodServere :
1.Dodati UHCMeetup
2.Ukloniti Forge,umesto njega vratiti SurvivalGames
3.Ukloniti BedWars,jel niko ga ne igra i umesto njega dodajte Creative.
To je to od mene!
Hvala Unapred!

Zasto igrati creative kada postoji roleplay…

Novi podserveri se ne slazem ni za jedan.
Factions neki da neki ne. :slight_smile:

  1. Možda

  2. Kao što smo rekli gledamo da riješimo lag ali da se to minimalno vidi, jer da bi riješili moramo da ugasimo spawnere, smanjimo hoppere i slično. Da to uradimo morao bi stojati blok pored spawnera da bi se spawn :slight_smile:

  3. Odbijeno

  4. Odbijeno

  5. Broji se samo ne upisuje tamo, uskoro ću promjeniti dizajn malo ftop pa će pisati koliko ima ig spawnera :slight_smile:

  6. Odbijeno

  7. Isto kao i IG

  8. Trenutno ne

  9. Razmotrit ćemo

  10. Uskoro će biti ponovo ubačena

  11. Odbijeno

  12. Nemamo ni mi stalno vremena da budemo tu, meni je lično smanjeno vrijeme jer je počela sezona i uz to škola. A i sam si govorio ne pravite evente ako laguje :slight_smile:

  13. Sudbina će mu biti kao UHCRun i otplatćivat će ga Factions

  14. Forge niti nemamo, SG trenutno neće biti ubačen

  15. Zar nije logičnije ugasiti UHCRun sem BedWars jer se BedWars igra (statistički gledano kroz BedWars prođe više igrača u danu nego kroz KitPvP). Za Creative imaš Rol3Play

Factions sve se slazem
-samo silk2 ne treba povecavati ni sada nema vise od 10 lilova

  • ig 150k f top
  • ceg rekli su da nece ubaciti prosle sezone “eto vam jedino ovako moze 15k”

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

[quote=“CREEPER1BLOW” post=160059]1. Možda
2. Kao što smo rekli gledamo da riješimo lag ali da se to minimalno vidi, jer da bi riješili moramo da ugasimo spawnere, smanjimo hoppere i slično. Da to uradimo morao bi stojati blok pored spawnera da bi se spawn :slight_smile:
3. Odbijeno
4. Odbijeno
5. Broji se samo ne upisuje tamo, uskoro ću promjeniti dizajn malo ftop pa će pisati koliko ima ig spawnera :slight_smile:
6. Odbijeno
7. Isto kao i IG
8. Trenutno ne
9. Razmotrit ćemo
10. Uskoro će biti ponovo ubačena
11. Odbijeno
12. Nemamo ni mi stalno vremena da budemo tu, meni je lično smanjeno vrijeme jer je počela sezona i uz to škola. A i sam si govorio ne pravite evente ako laguje :slight_smile:

  1. Sudbina će mu biti kao UHCRun i otplatćivat će ga Factions
  2. Forge niti nemamo, SG trenutno neće biti ubačen
  3. Zar nije logičnije ugasiti UHCRun sem BedWars jer se BedWars igra (statistički gledano kroz BedWars prođe više igrača u danu nego kroz KitPvP). Za Creative imaš Rol3Play[/quote]
    Dodajte /f ban komandu

da , ovo ostalo ne treba.Za Factions pricam