Predlog

Sezona je zvucala lepo : smanjice se p2w, dobra ekonomija itd.Od prilike nista sto je receno od staff-a nije bilo ispostovano.Sezona se zasniva na tome ko ce vise silkova da kupi tacnije ko ce vise para dati blokove ste izbacili znaci ako neces da das pare na igricu nikako ne mozes da igras,spano nije usao 2 meseca ,warp end nije otvoren od pocetka sezone dok je meni spano licno rekao da ce biti otvoren 7 dana nakon pocetka sezone, kothovi ne mogu da startuju koliko igraca ima,armori ne rade umesto da fixate bug sa njima samo ste izbacili veoma korisnu i zanimljivu stvar, kikuje na hub kada predjes 10 cps-a,modovi nema na serveru uopste jedino acBee sto udje kad je neka velika stvar u pitanju, ocajan nacin za pravljenje baza na serbu na kojem nikad raidovanja nije bilo povecali ste durability obsidiana sa 8 na 20 sto je bolesno trebali ste da smanjite mozda kako bi se ljudi cimali da naprave 30 zidova a ne 3 zida i tjt resio si sezonu, vratiti regen walove i sginuti durbaility na obsu tjst da ne mora da se sand stakuje bi bilo najbolje i tad bi i bilo raidovanja, ekonomija je sranje pare ne sluze ni za sta nemaju nikakvu korist, KAKO SMANJUJETE PAY2WIN AKO MORAM DA IMAM RANK DA KORISTIM SILK2 KOJI JE GLAVNI ITEM ZA SEZONU, vratite blokove vraticete i igraci ce se vratiti napravite ekonomiju slicnu ovoj samo balansirati kaktus (smanjiti mu cenu) i tako neke iteme, napraviti mozda da iron blokovi budu 40% ftopa u smislu da su iron blokovi korisni i da su ig-ovi meta kao sto su pre bili tad pare imale korist, BALANSIRATI /SHOP redstone skuplji nego dmd bukvalno.Ne znam sta sam ispisao ispisao sam za minut al vljd sam lepo napisao sve hvala.

Najverovatnije si novi igrac. Factions je uvek bio P2W i zauvek ce i ostati. To što Staff ne ispunjava zahteve / predloge to je njihova stvar oni biraju koliko ce imati igraca . Kako si ti rekao Obsidian ima 20 durability to je ne realno napravis 5 wallova obsidiana i lagan si za celu sezonu ahahhaah. Kothovi ne mogu da se startuju posto ima 80 igraca na serveru od toga je po 20 na roleplayu i po ostalim serverima . Pre je imalo po 200 igraca sada ima po 80 koliko sam video kada sam ulazio pre neki dan. MC vise nije toliki Hype sto je nekada bio neki su presli na zanimljivije igrice kao sto je LoL , CSGO i ostalo. Ovo za neaktivnost Moderatora likovi mi ne mogu napisati evo vec od 21. Novembra msm da sam tad napisao temu za unban za diskord ne mogu napisati ne ne mozes unban ili mozes unbanovan si

ne gubi se

Nick : Sibalica

Pozdrav, hvala na predlozima, zamolio bih te da dođeš na Factions sastanak sa igračima 12.12.2021 u 18h. Kako bi detaljnije pričali oko sledeće sezone Factionsa.