Predlog

Pa kako sto znate na SB se stvari prodaju na tezgama kod spawna. Mozete da uradite iste takve tezge u rank zoni da bi rankeri zaradjivali malo vise nego obicni igraci. Isto tako kad mozete da ubacite u rank zoni kao special viliger, sa koim se mozes tradati 1 nedjlj, ili nonstop ali samo po 1. Ili kad ranker uzme /is dobije viligera kog nemoze da razmnozi sa ostale viligere ali moze se trade. I fazon 1 trade je oak saplin za spruce i tako sve do egg dragona ide. Ali samo po 1 da moze da se trade. - Shaqiri

Meni je kull predlog skroz, mogao bi se dodati seljak za buy iteme. posto za sell mi malo dolazi do pay to win onda… naprimer da se moze buy prizmarine i tako ti blokovi koje inace nema na serveru… i skroz bi bilo kull dodati takodje da ima poseban seljak kod koga mozes kupovati head kao voce povrce itd… jer iz crates head dobijas random i retko kad dobijes dobru glavu koju u buildu mozes iskoristiti…

Isto tako uradite da obicni igraci ne mogu da udju na server ako nemaju rank , sta ce oni na srw?

[quote=“Zdraveto post=279003 userid=14488”]Pa kako sto znate na SB se stvari prodaju na tezgama kod spawna. Mozete da uradite iste takve tezge u rank zoni da bi rankeri zaradjivali malo vise nego obicni igraci. Isto tako kad mozete da ubacite u rank zoni kao special viliger, sa koim se mozes tradati 1 nedjlj, ili nonstop ali samo po 1. Ili kad ranker uzme /is dobije viligera kog nemoze da razmnozi sa ostale viligere ali moze se trade. I fazon 1 trade je oak saplin za spruce i tako sve do egg dragona ide. Ali samo po 1 da moze da se trade. - Shaqiri

E brate nego hteo sam da te pitam oce igraci da prodaju dajmonde mozda mislim da bi to bilo mnogo zanimljivo *1 !
[/quote]

Pozdrav

Trenutno nismo razmišljali da ubacujemo nikakav “način zarade” u Rank zoni, ali ideju sa Villagerom koji će prodavati određene iteme je možda i moguće izvesti.

Pokušali smo sa Wandering Trader da postavimo na Spawn gdje se mogu kupiti određeni itemi u određenom vremenu, ali je problem što kada jedan igrač zaključa Villagera svima se zaključa. Planiramo način kako bi to izbjegli i omogućili svima da kupe stvari, pa tek onda da ga ponovo vratimo na Spawn.

Lock.